Košarka
0

Timberwolvesi bolji od Lakersa u Londonu

Košarkaši NBA ekipe Los Angeles Lakersa i Minnesota Timberwolvesa odmjerili su sinoć snage u rasprodanoj londonskoj O2 Areni.

Bila je to utakmica igrana u sklopu NBA predsezone, a na kraju su slavili Timberwolvesi s uvjerljivih 111-92.

Valja reći da je za aktealne prvake tek šest minuta odigrao njihov najbolji igrač Kobe Bryant, koji se još uvijek oporavlja od operacije koljena kojoj je podvrgnut u postsezoni, te je uoči utakmice odradio tek dva puna treninga.

"Osjećao sam odgovornost da izađem na teren i odigram barem malo", komentarisao je Bryant, koji je drugo poluvrijeme proveo na klupi s ledom na koljenima.

Minnesota je utakmicu prelomila serijom 32-13 u trećoj četvrtini, a na kraju je najefikasniji igrač kod pobjedničke ekipei bio Michael Beasley sa 21 košem. Lamar Odom predvodio je Lakerse sa 17 koševa.