0

Teletović postigao četiri poena u porazu Netsa od 76ersa

Piše: J. H.
Mirza Teletović (Foto: AFP)
Bh. košarkaški reprezentativac Mirza Teletović pružio je još jednu dobru partiju u porazu njegovog tima Brooklyn Netsa od Philadelphije 76ersa rezultatom 106:97.

Netsi su prvu četvrtinu dobili u svoju korist rezultatom 28:24. Međutim, u drugoj su pokazali izuzetno lošu igru te je gostujuća ekipa iz Philadelphije na poluvrijeme otišla sa vodstvom od 53:46.

U trećoj četvrtini oba tima postigla su po 29 koševa da bi u posljednjoj dionici utakmice 76ersi ovjerili pobjedu od 106:97.

Teletović je u igri proveo 17 minuta i, osim četiri poena, upisao šest skokova i dvije asistencije.

U timu našeg reprezentativca Deron Williams je bio najraspoloženiji upisavši 27 poena i 13 asistencija. Joe Johnson postigao je 20, a Brook Lopez poen manje.

U timu Philadelphije 76ersa Spencer Hawes odigrao je jednu od najboljih partija za pobjedničku ekipu u dosadašnjoj karijeri. On je postigao 24 poena, imao 10 skokova i sedam asistencija. Thaddeus Young i Evan Turner postigli su po 16, a Jrue Holiday i Dorell Wright po 15 poena.

Već u toku naredne noći, Brooklyn Netsi dočekuju New Orleans Hornetse u svom Barclays Centru.