Košarka
17

Teletović postigao 7 poena u pobjedi Milwaukee Bucksa protiv Orlando Magica

Košarkaši Milwaukee Bucksa u zanimljivom meču protiv Orlando Magica slavili su rezultatom 93:89, a reprezentativac BiH Mirza Teletović za 12 minuta postigao je sedam poena.

Utakmicu je bolje otvorio domaći Orlando i prvu četvrtinu riješio u svoju korist 27:20. Druga četvrtina završila je u korist Milwaukeeja 29:17. Treću četvrtinu ponovo je Orlando odigrao bolje postigavši 30 poena naspram 20 Milwaukee Bucksa. Ipak, u posljednjem periodu igre Milwaukee se ponovo vraća i postiže 24 poena, dok je Orlando ubacio 15, za konačnih 93:89 u korist Bucksa.

U pobjedničkom timu Jabari Parker je postigao 22 poena, a odmah iza njega bio je Antetokounmpo sa 21 ubačenim poenom. Teletović je postigao sedam poena, a iz pet pokušaja ubacio je jednu trojku. Dodao je i pet skokova.

U ekipi Orlanda najefikasniji je bio Serge Ibaka sa 21 poenom.