5

Sunsi poraženi od Bucksa, Teletović postigao tri poena

(Foto: EPA)
(Foto: EPA)
Phoenix Sunsi za koje nastupa bh. reprezentativac Mirza Teletović, poraženi su od Milwaukee Bucksa rezultatom 101:95. Teletović je postigao tri poena.

Prva četvrtina je tijesno pripala Bucksima rezultatom 27:26, a u drugoj su bolji bili Sunsi sa ubačenih 27 poena, dok su Bucksi ostali na tek 18. Nakon prvog poluvremena Phoenix je vodio rezultatom 53:46.

Međutim, drugo poluvrijeme je pripalo Milwaukeeju. Bucksi su u trećoj četvrtini postigli 25 poena, a Sunsi 18. U posljednjoj četvrtini su košarkaši Milwaukeeja dodali 31 poen, dok su igrači Phoenixa postigli 24 poena. Bucksi su na kraju pobijedili rezultatom 101:95.

Bh. košarkaš Mirza Teletović je u ekipi Sunsa na parketu proveo nešto više od 10 minuta, a postigao je tri poena te upisao četiri defanzivna skoka i jednu asistenciju.

Buckse je do pobjede predvodio Khris Middleton sa 26 poena, dok su najefikasniji kod Sunsa bili TJ Warren i Eric Bledsoe sa po 18 poena.