Košarka
0

Šibenik Jolly pobjednik turnira ''Davorin Popović''

FENA
Ženski košarkaški klub Šibenik Jolly pobjednik je 7. memorijalnog košarkaškog turnira ''Davorin Popović'', nakon što je u finalnom susretu u dvorani ''Ramiz Salčin'' na Mojmilu savladao domaći Željezničar s 66:63. Treće mjesto osvojile su košarkašice beogradskog Radivoja Koraća, savladavši ekipu Zadra s 97:59. Najboljom košarkašicom turnira proglašena je igračica Željezničara Biljana Savić, dok je igračica Zadra Antonija Ernesta proglašena najšarmantnijom košarkašicom.

U polufinalnim mečevima odigranim jučer Šibenik Jolly je nadigrao ekipu Radivoj Korać sa 67:62, dok je u drugom susretu Željezničar savladao Zadar s 65:54.

Turnir tredicionalno svake godine organizira ŽKK Željezničar u znak sjećanja na legendarnog sarajevskog pjavača i sportistu Davorina Popovića Daču.