Košarka
12

Netsi poraženi od Bucksa, Teletović ubacio 14 poena

Brooklyn Netsi su poraženi od Milwaukee Bucksa rezultatom 118:122, a bh. košarkaš u redovima Netsa Mirza Teletović postigao je 14 poena.

Netsi su bili bolji u prvoj četvrtini i dobili je rezultatom 24:22, a pripala im je i druga četvrtina, tako da je na poluvremenu bilo 49:41.

U trećoj četvrtini su Bucksi bili nešto bolji te su smanjili zaostatak, bilo je 72:69 za Netse. U posljednjem periodu igre Bucksi su također bili bolji, a regularni dio utamice završen je neriješeno 95:95. Nakon tri odigrana produžetka pobjedu su upisali Bucksi rezultatom 122:118.

Bh. reprezentativac i član Netsa Mirza Teletović na parketu je proveo 28 minuta, postigao je 14 poena, upisao tri defanzivna skoka i jednu asistenciju.