Košarka
0

KK Cibona VIP – KK Bosna ASA BHT 88:65

KKBosna.com
Košarkaši Bosne nisu uspjeli iskoristiti prvu meč loptu i ovjeriti odlazak na završni turnir u Beograd. Uvjerljivo ih je porazila zagrebačka Cibona.

Za siguran odlazak na final 8 Bosni je potrebna pobjeda u zadnjem kolu Goodyear lige protiv najvećeg rivala iz naše zemlje u posljednje dvije godine, ekipe KK Širokog Hercegtiska.

‘Studenti’ su uspjeli parirati domaćim košarkašima samo u prvoj četvrtini koja je završila 20:17 u korist Cibone. Nakon toga igrači trenera Anzulovića preuzeli su sve u svoje ruke i u 20. minuti poveli čak sa 69:42. Naši igrači oslabljeni neigranjem Nenada Markovića nisu uspjeli pružiti veći otpor. Naš najbolji strijelac na ovoj utakmici bio je Lance Williams sa 19 poena, dok je najviše skokova imao Kenan Bajramović (7 Skokova).

Zagreb – Dvorana ‘Dražen Petrović’. Gledalaca: 250 Sudije: : Branko Jovanović (SCG), Dragan Nešković (SCG), Saša Maričić (SCG) Rezultat po četvrtinama: (20:17, 21:14, 30:16, 17:18)

CIBONA: Markota 14, Longin 10, Štimac 7, Bader, Poljak 11, Žuža 4, Rozić 11, Morović 12, Popović 11, Krstić 8. Trener: Vladimir Anzulović

BOSNA: Tomović 2, Kovačević 6, Parežanin 2, Bavčić 2, Zimić, Delibašić, Bukva, Bajramović 14, Damjanović 12, Kadić, Wright 8, Williams 19.

Trener: Mensur Bajramović.