0

KK Bosna izgubila od Hemofarma

Sarajevo-x.com
KK Bosna (Foto. Arhiv)
Večerašnji susret u Vršcu između Hemofarma i Bosne zvaršio je pobjedom domaćina sa 80:60. Ekipa Dejana Parežanian u Sarajevo se vraća sa još jednim porazom.

Prednost Hemofarma rasla je već od druge četvrtine susreta , a pogotkom Borisova rezultat je došao na 32:19. Do kraja prvog poluvremena prednost Hemofarma popela se do 20 poena, a do odmora rezultat je bio 42:25.

Nakon odmora "studenti“ su krenuli u napad i visoka prednost Hemofarma se topila pogocima Kojadinovića, Miloševića i Sarajlije, ali je na kraju treće četvrtine rezultat ipak ostao na 54:48.

Bosna očito nije imala snage za pobjedu jer je uslijedio nalet igrača Hemofarma koji su osvajali poen za poenom, osiguravajući sve veću prednost koja je do kraja utakmice zaustavljena na 80:60, porazom Bosne.