24.2.2015. u 07:51
8
162
8

Košarkaši Denver Nuggetsa su poraženi od Brooklyn Netsa rezultatom 82:110. Bh. košarkaš u redovima poražene ekipe Jusuf Nurkić postigao je sedam poena.
Netsi su dobili prvu četvrtinu rezultatom 26:26, a pripala im je i druga četvrtina u kojoj su ubacili 28 poena, dok su Nuggetsi postigli 22 poena. Na poluvremenu je bilo devet poena razlike za Netse, koji su vodili rezultatom 54:45.

U trećoj četvrtini su Netsi ubacili 31 poen, sedam više od Nuggetsa, a u četvrtoj su dodali 25, dok su Nuggetsi ostali na samo 13. Konačan rezultat utakmice je bio 110:82 za Netse.

Bh. košarkaš Jusuf Nurkić odigrao je nešto više od 25 minuta za Nuggetse, postigao je sedam poena te upisao četiri ofanzivna i šest defanzivnih skokova, kao i jednu asistenciju.

Netse je do pobjede predvodio Brook Lopez sa 19 postignutih poena, dok je kod Nuggetsa najbolji bio Danilo Gallinari sa 22 poena.