Košarka
1

Cavaliersi ponovo dominirali protiv Raptorsa i upisali drugu pobjedu u finalu Istoka

Cleveland Cavaliersi su i u drugoj utakmici finalne serije Istočne konferencije ubjedljivo savladali Toronto Raptorse rezultatom 108:89.

Cavaliersi su bili bolji tokom cijele utakmice, prvu četvrtinu su dobili rezultatom 30:28. U drugoj četvrtini su postigli 32 poena, dvanaest više od Raptorsa, tako da su na poluvremenu Cavaliersi vodili 62:48.

Treća četvrtina je također završena u korist ekipe Clevelanda, čiji su košarkaši ubacili 24 poena, dok je tim iz Toronta postigao 21.

U posljednjem periodu igre Cavaliersi su dodali 22 poena, a dva manje su postigli Raptorsi. Na kraju su Cavaliersi upisali drugu pobjedu u nizu za vodstvo 2:0 u finalnoj seriji Istočne konferencije, a rezultat je bio 108:89.

Cavalierse je do pobjede predvodio Kyrie Irving s 26 poena, dok je LeBron James postigao 23.

Najefikasniji u ekipi Toronta bio DeMar DeRozan sa 22 poena.