EP u futsalu
0

Hrvatska protiv Rusije u polufinalu

Hrvatska futsal reprezentacija saznala je suparnika u polufinalu Europskog prvenstva kojem je domaćin. To je Rusija, koja je u četvrtfinalu pobijedila Srbiju s 2-1.

Rusija je pokazala nešto bolju igru u prvom poluvremenu ogleda u splitskoj Spaladium Areni, ali u tom periodu nije bilo golova.

U nastavku je Srbija povela u 25. minuti, kada je mrežu Rusa pogodio Milosavac.

Rusija je nakon toga još više pritiskala suparniču ekipu, te je prvo izjednačila u 29. minuti preko Fukina, a onda je u 34. Pula zabio za vodstvo Rusije 2-1.

Pokazalo se da je to i konačan rezultat. U završnici Srbija nije uspjela izjednačiti, iako je Kocić bio blizu, pogodio je gredu.

U posljednjem četvrtfinalu, od 21 sat u zagrebačkoj Areni igraju Italija i Portugal.

Hrvatska i Rusija odigrat će svoju polufinalni susret 9. februara u zagrebačkoj Areni, kada će i Španija igrati za finale s boljim iz ogleda Italije i Portugala.

Finalna utakmica i susret za 3. mjesto na rasporedu su 11. februara, također u Zagrebu.