Alen Škoro, reprezentativac BiH, zadovoljan tretmanom u austrijskom GAK-u

NINA
GAK
GAK
Najefikasniji strijelac Premijer lige protekle sezone i bivši napadač Sarajeva, Alen Škoro pruža dobre partije u dresu prvaka Austrije, GAK-a. Već je nastupio u tri utakmice i u svakoj zabilježio zapaženu minutažu.

U finalu Superkupa nakon 1:1 u regularnom dijelu GAK je bio bolji od Austrije iz Beča nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca, kada je bivši golgeter s Koševa na terenu proveo punih 90 minuta. U prvoj utakmici prvenstva, kada je njegova ekipa poražena u gostima protiv Wacker Tirola rezultatom 1:0, također je odigrao punu minutažu, dok je u domaćoj pobjedi protiv Salzburga (1:0) zamijenjen u 82. minuti.

“Zasad sve ide kako treba. Trener i predsjednik kluba su zadovoljni mojom igrom. Da ja budem zadovoljniji, nedostaje još samo prvi pogodak. Više radi mene, nego radi ostalih. Imam osjećaj da ću kad pogodim prvi put, igrati puno bolje”, kazao je Škoro.