Zenske igrice sa muskima, ili ?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderatori/ce: burek_in_space, ladyblue18

Re: Zenske igrice sa muskima, ili ?

PostPostao/la Loulou dana 31/10/2009 14:22

Jedan001 je napisao/la:i sad ako pokaze odmah na pocetku da je pukla na tebe znaci jedno da mozes traziti sve od nje i da ce ti ona dati to sve...

Jedan001 je napisao/la:normalno da ako se odmah daje da je laka

SiĐŽe Dr. Phil? :D
:-)
Loulou

PostPostao/la wileyX dana 31/10/2009 15:10

Loulou je napisao/la:
Jedan001 je napisao/la:i sad ako pokaze odmah na pocetku da je pukla na tebe znaci jedno da mozes traziti sve od nje i da ce ti ona dati to sve...

:lol: :lol: :lol: nemoj tako loulou ima cojk znanje...
I ovog Phil-a nema gdje nema :lol: :lol:
wileyX

PostPostao/la Daphna dana 31/10/2009 15:36

junkie_igrac je napisao/la:Ocigledno ja da postoji razlika kada se muskarcu svidja zena i kada se zeni svidja muskarac. Muskarac moze biti lud za zenskom vec nakon jednog ili dva izlaska ! A izgleda da to nije bas slucaj kod zena. Da li je tacno da se zene sporije zaljubljuju i da im treba vise vremena za kreiranje emocija prema nekom muskarcu nego muskarcu prema zeni ?

Ili se zapravo samo radi o glumi ? Da li zene vole glumiti da su nezainteresovane iako ispod oka prate svaki korak muskarca koji im se svida ? Da li je u tom slucaju muskarac taj koji treba uraditi prvi korak i pokazati na neki (bilo koji) nacin da mu je stalo do te cure, ili i on treba ostati "hladan" kako bi i dalje predstavljao izazov za curu jer cure vole izazove?

Sta mislite o ovome. Meni se desilo da je cura pokazala ocigledne znake zainteresovanosti, i kad sam joj uzvratio odredjenom mjerom, imam osjecaj da vise nije "ofenzivna" kao sto je bila na pocetku, i sada ceka uvijek da joj se ja prvi javim, a prije se ona prva javljala...

Molim konstruktivne komentare !

Nema tu mnogo glume... Žene vole da ih se osvaja! Ma koliko mi imale moderna shvatanja i stil života, ipak je u nama ostao dašak onih starih viteških vremena, kada se bukvalno osvajalo žensko srce i ruka! To je jednostavno tako :-D Čak i kada smo zaljubljenje, kada volimo, kada znamo da je naš muškarac samo naš, mi želimo opet i iznova da nas osvaja!

E sad, ne znači da se ovo gore može primijeniti i na tu tvoju! Imaš djevojaka koje jednostavno kada dobiju ono što žele "povuku ručnu" smatraju da su obavile svoj dio posla i onda svu inicijativu prepuštaju jačem spolu :)
S druge strane, možda je upravo suprotno! Možda baš igra igricu neodoljive. Ko će ga znati. Suviše je rano da bi mogao donijeti pravi zaključak! Sve se svodi na predpostavke. Jer postoji i opcija da joj više nisi zanimljiv :mrgreen:
Daphna

PostPostao/la junkie_igrac dana 31/10/2009 17:59

Daphna je napisao/la:
junkie_igrac je napisao/la:Ocigledno ja da postoji razlika kada se muskarcu svidja zena i kada se zeni svidja muskarac. Muskarac moze biti lud za zenskom vec nakon jednog ili dva izlaska ! A izgleda da to nije bas slucaj kod zena. Da li je tacno da se zene sporije zaljubljuju i da im treba vise vremena za kreiranje emocija prema nekom muskarcu nego muskarcu prema zeni ?

Ili se zapravo samo radi o glumi ? Da li zene vole glumiti da su nezainteresovane iako ispod oka prate svaki korak muskarca koji im se svida ? Da li je u tom slucaju muskarac taj koji treba uraditi prvi korak i pokazati na neki (bilo koji) nacin da mu je stalo do te cure, ili i on treba ostati "hladan" kako bi i dalje predstavljao izazov za curu jer cure vole izazove?

Sta mislite o ovome. Meni se desilo da je cura pokazala ocigledne znake zainteresovanosti, i kad sam joj uzvratio odredjenom mjerom, imam osjecaj da vise nije "ofenzivna" kao sto je bila na pocetku, i sada ceka uvijek da joj se ja prvi javim, a prije se ona prva javljala...

Molim konstruktivne komentare !

Nema tu mnogo glume... Žene vole da ih se osvaja! Ma koliko mi imale moderna shvatanja i stil života, ipak je u nama ostao dašak onih starih viteških vremena, kada se bukvalno osvajalo žensko srce i ruka! To je jednostavno tako :-D Čak i kada smo zaljubljenje, kada volimo, kada znamo da je naš muškarac samo naš, mi želimo opet i iznova da nas osvaja!

E sad, ne znači da se ovo gore može primijeniti i na tu tvoju! Imaš djevojaka koje jednostavno kada dobiju ono što žele "povuku ručnu" smatraju da su obavile svoj dio posla i onda svu inicijativu prepuštaju jačem spolu :)
S druge strane, možda je upravo suprotno! Možda baš igra igricu neodoljive. Ko će ga znati. Suviše je rano da bi mogao donijeti pravi zaključak! Sve se svodi na predpostavke. Jer postoji i opcija da joj više nisi zanimljiv :mrgreen:

Ne mozete i biti osvajane i osvajati istovremeno :)

Muskarac mora biti muskarac sto znaci da se mora tako i ponasati. On je taj koji mora biti inicijativan, a ona neka glumi koliko hoce jer jednom ce morati popustiti. Ako se muskarac prerano otvori i pokazuje da te igre uticu na njega to pokazuje da je ocajan sto ga stavlja u losiji polozaj.
junkie_igrac

PostPostao/la Troll_Happens dana 31/10/2009 19:15

Loulou je napisao/la:

ev me dzes ti nemoj da bud ZHK :) :skoljka:
Troll_Happens

PostPostao/la Loulou dana 31/10/2009 22:33

Jedan001 je napisao/la:
Loulou je napisao/la:

ev me dzes ti nemoj da bud ZHK :) :skoljka:

slika

EDIT:

slika

:D
Loulou

PostPostao/la Loulou dana 01/11/2009 14:07

slavkoimamodilera je napisao/la:...
Ontopic - uvijek sam mrzio igre i igrice. Koje su vrlo karakteristicne za nase podneblje, pogotovo Sarajevo. Nikad i nigdje nisam imao toliko "problema" sa glumatanjima raznoraznih vrsta kao u Sarajevu. Uvijek me zanimalo zasto je to tako i do sada nisam nasao pravi odgovor. Ima tu raznoraznih faktora, od okoline (koja je uprosjeceno gledajuci uglavnom iskompleksirana i blago retardirana), odgoja... svasta nesto se vrti po glavama nasih djevojcuraka, kako bi to trebalo, a sta ako da, sta ako ne, a sta je on to meni sad, kako i zasto, a puno manje se povode onime sto bi zaista zeljele. I onda to postaje vrzino kolo.

I sam si naveo jedan razlog zašto je to tako.

Da bi se to promijenilo potrebna je demontaža moralno-društvenog kaveza i kvalifikacija poput onih koje su se mogle pročitati i na ovoj temi (neke sam izdvojila u jednom od prethodnih postova).
Kozja staza nije za ljudskih nogu pohode. Odn. može biti, ali treba dobro pazit na zglobove...
Loulou

PostPostao/la junkie_igrac dana 01/11/2009 22:44

ladyblue18 je napisao/la:Ja se ne bih slozila da se zene sporije zaljubljuju, bas suprotno. Naravno postoje izuzeci.
Ali mislim da se zene opcenito brze zaljubljuju, i daju olako svoje srce.
Zene vole glumiti isto kao i muskarci. Zasto, nemam pojma. Valjda sebi dizu ego.

A te gluposti ko ce se prvi javiti isl. su mi tako djetinjaste i ne prilice odraslim osobama, ali eto 100 ljudi 100 cudi.

Ok, ali zene se zaljubljuju u muskarca tek kada ga upoznaju malo bolje. Mislim na unutrasnje osobine i karakter. Dok je kod muskaraca to drugacije. Ako vide da je cura fina i jos se i pristojno ponasa, to je to. Ipak mislim da se muski prije zaljubljuju :)

A sto se tice gluposti oko toga ko se prvi javlja, to sam mislio u smislu da kada zene glume neosvojivu i nezainteresovanu da se ne bi cak ni javile u prolazu. U smislu, "ti si taj koji mora imati inicijativu i koji me mora oboriti sa nogu", iako u stvarnosti razmislja skroz drugacije, ali to je valjda mentalni sklop nasih cura da ni slucajno one ne smiju biti "fufice" koje se javljaju, prilaze, zapocinju pricu i tako dalje.

Intrigira me jos uvijek, da li muski moraju da igraju ovu igru "osvajanja".

Ja sam uvijek direktan. Pretpostavljam da to moze biti povod za glumatanje nekakve princeze ! Musko mora biti samopouzdano, to nam je u programirano u genima, dakle pokazati zainteresovanost se podrazumijeva za mene.
junkie_igrac

PostPostao/la slavkoimamodilera dana 02/11/2009 00:26

Loulou je napisao/la:Da bi se to promijenilo potrebna je demontaža moralno-društvenog kaveza i kvalifikacija poput onih koje su se mogle pročitati i na ovoj temi (neke sam izdvojila u jednom od prethodnih postova).
Kozja staza nije za ljudskih nogu pohode. Odn. može biti, ali treba dobro pazit na zglobove...

Znaci za jedno 256 godina... mozda... :-)
Katastrofa je to, ne zna se zapravo kome je gore - curama samima jer se pretvaraju da budu nesto sto nisu, uz to podilaze zamisljenim i nikada do kraja i jasno definiranim standardima okoline, stavljaju se u poziciju da budu protumacene pogresno (sto najcesce i jeste slucaj, tj. nastaju ove situacije kod muskih koji ne znaju sta da misle) i samo se i dalje frustriraju jer ponasajuci se neprirodno i zadovoljavajuci imaginarne standarde koje je nemoguce zadovoljiti zaboravljaju ono sto je stvarno bitno, a to je biti zadovoljna sama sobom, ispunjavati vlastite zelje i porive (na kraju krajeva, ako ti se ljubi s nekim, ako ti je zgodan, pa pobogu neces umrijet, pridji decku, zavrtite koju turu pica ako je vec potrebno, ljubite se i haj vozdra, kud koji mili moji... al jok, dje's to) ili frajerima koji od silnog glumatanja, foliranja i hard-to-get politike padaju u depresije jer ne znaju odgovoriti na "zahtjeve", pa onda (naravno vodeci se linijom manjeg otpora) upadaju u zamku "sve su one iste, nafurane/glumataju/ne znaju sta hoce bla bla bla, pravdaju sebe, svoju nesposobnost i manjak inicijative i frustriraju se valjda jos gore od cura.
Stvarno sam protutnjao dosta te bivse Juge (doduse i veci dio Europe, al haj nije bitno sad to - to je ipak "dekadentni" zapad), malo gdje su cure i frajeri tako iskompleksirani k'o ovdje... jednako kao sto je u Beogradu, kao malo gdje drugo, tako lako se uz dva-tri pogleda sve "sporazumjeti", a ostalo ide k'o podmazano, bez glumatanja i po principu "svidjas mi se - svidjam ti se" i gotova stvar. Ne mislim pri tome samo na seks, nije to toliko ni bitno - ako ti se ljubi s nekim, osmijeh-dva, malo prica, zeza, malo se ljubite i to je to. Svi sretni, zadovoljni, super.
Predivnih djevojaka sam upoznao, s nekima sam ostao u finom kontaktu, s jednom od onih s kojom apsolutno nikad nista nije bilo sam razvio super prijateljstvo. Redovno se cujemo, posjecujemo se kada nam obaveze i novac dopustaju. Prekratak je zivot da bismo sebi uskracivali ta mala zivotna zadovoljstva, sve ono sto nas veseli.
Opustite se ljudi, uzivajte u zivotu, uzivajte u svakom danu koji vam se pruza, upoznavajte nove ljude, druzite se, izlazite, tutnjajte, volite se, ljubite... kakve igrice, kakvi bakraci... od toga niko hajra nije vidio :wink:
slavkoimamodilera

PostPostao/la Loulou dana 02/11/2009 01:10

slavkoimamodilera je napisao/la: Prekratak je zivot da bismo sebi uskracivali ta mala zivotna zadovoljstva, sve ono sto nas veseli.

To je bottom line.
Nešto slično sam napisala na jednoj od odavno neakativnih tema.
Loulou

PostPostao/la JThomas dana 02/11/2009 10:06

okolina je sranje. okolina je manje-više uvijek u krivom. okolina NE ZNA šta je dobro za pojedinca, koliko god se zanosila da zna. kad god sam poslušao okolinu, teško sam se pokajao. prst u uho i zdra'o...
JThomas

PostPostao/la MAD dana 02/11/2009 10:35

Her Flick je napisao/la:@dzanki
vidi se da si mlad i zelen, naucno je dokazano da zene sporije kontaju, njima terba crtati neke stvari
rijetke su zene koje ce te shvatiti
nego ti njoj odma izvuci patka iz pete i onako ga momacki pljucni pored nje, baci iphone na sto (naravno kinesku kopiju) i fol kljuceve od bwa (X5), onda je odvedi na bazene i budi coool faca, smrknut, zaheban kupi joj sokic a ti sebijdnu pivu naruci, nemoj slucajno dozvoli da ona sama narucuje, jer ce tako posumnjati da nisi alfa muzjak, zenama je inace u genima da traze sigurnost, a sigurnost ces joj dokazati tako sto znas odluciti sta ja za nju najbolje, a sa druge strane nece te zaviti u crnao, financijski, narucivsi redbul i votku.

kada je budes kuci pratio odvedi je na jedno od gradskih jebalisata, odma joj trazi da ti da, ako ti da ti ces to iskoristiti i drugi puta je neces ni prepoznati glumit ces cool facu a kada god ti naumpadne sex odes kod te iste i isces dobit ces garant jer si postupio cool, i uvijek ces kod nje imati prolaz, naravno nemoj slucajno kome govoriti za nju budi diskretan, neka za nju zna samo tovja najbliza raja, e sad ako ti ne da a ti bi da je odradis, odvedi je jos dva puta na bazene i glumi da nisi zainteresovan za sex ti bi da imas zenkog jarana, ako ti upali treca sreca tebi dobro i postuas isto kao i ako bi ti dala priv puta, a ako nikako ne da odan je zaboravi nije jedina ima ih jos

e sad ono najbitnije nikada ama bas nikada se ne zaljublju u nju jer ako tako lako dala tebi, Boga pitaj kome je dala prije i koliki je broj, i kome moze dati dok je stobom u vezi

E jesi ti neki jebac izgleda, dajes prave savjete, jebes kurve a zenio bi nevinu :-) Bosanac, pa da :-) muka mi je kad procitam ovako nesto..
MAD

PostPostao/la JThomas dana 02/11/2009 10:44

hajmo cijeli forum: fliche mi te volimo, fliche mi te volimo :D :D :bih:
JThomas

PostPostao/la MAD dana 02/11/2009 10:47

Her Flick je napisao/la:
MAD je napisao/la:
vidi se da si mlad i zelen, naucno je dokazano da zene sporije kontaju, njima terba crtati neke stvari
nego ti njoj odma izvuci patka iz pete i onako ga momacki pljucni pored nje, baci iphone na sto (naravno kinesku kopiju) i fol kljuceve od bwa (X5), onda je odvedi na bazene i budi coool faca, smrknut, zaheban kupi joj sokic a ti sebijdnu pivu naruci, nemoj slucajno dozvoli da ona sama narucuje, jer ce tako posumnjati da nisi alfa muzjak, zenama je inace u genima da traze sigurnost, a sigurnost ces joj dokazati tako sto znas odluciti sta ja za nju najbolje, a sa druge strane nece te zaviti u crnao, financijski, narucivsi redbul i votku.

kada je budes kuci pratio odvedi je na jedno od gradskih jebalisata, odma joj trazi da ti da, ako ti da ti ces to iskoristiti i drugi puta je neces ni prepoznati glumit ces cool facu a kada god ti naumpadne sex odes kod te iste i isces dobit ces garant jer si postupio cool, i uvijek ces kod nje imati prolaz, naravno nemoj slucajno kome govoriti za nju budi diskretan, neka za nju zna samo tovja najbliza raja, e sad ako ti ne da a ti bi da je odradis, odvedi je jos dva puta na bazene i glumi da nisi zainteresovan za sex ti bi da imas zenkog jarana, ako ti upali treca sreca tebi dobro i postuas isto kao i ako bi ti dala priv puta, a ako nikako ne da odan je zaboravi nije jedina ima ih jos

e sad ono najbitnije nikada ama bas nikada se ne zaljublju u nju jer ako tako lako dala tebi, Boga pitaj kome je dala prije i koliki je broj, i kome moze dati dok je stobom u vezi

E jesi ti neki jebac izgleda, dajes prave savjete, jebes kurve a zenio bi nevinu :-) Bosanac, pa da :-) muka mi je kad procitam ovako nesto..

pa sta treba zeniti neku koja daje za sokic na bazenima, sta ce bit ako joj neko uz sokic i mezu zovne, dat cemu odma u wc-u

Pa zar nisu zene i muskarci ravnopravni, ako muski zele svaku sloziti, zasto i zene ne bi imale pravo to isto raditi..zene kurve a muski frajeri..to ti je logika Bosanaca jebaca..Sam sam muskarac, ali nikad nisam na taj nacin gledao zenu, isto kao sto ja volim sex voli i zena. Reci mi samo koja je razlika, zasto je zena kurva a muskarac nije??
MAD

PostPostao/la Troll_Happens dana 02/11/2009 10:53

Her Flick je napisao/la:
MAD je napisao/la:

pa sta treba zeniti neku koja daje za sokic na bazenima, sta ce bit ako joj neko uz sokic i mezu zovne, dat cemu odma u wc-u

Herr Flick samo oslikava stanje kakvo je na ulicama i kako se treba ponasati i sta raditi .... stojim u potpunosti iza ovog sto je napisao... jer je vecina sklona ovakvom ponasanju i hoce da se prema njima tretira kao ovaj lik u njegovoj prici... :oops:
Troll_Happens

PostPostao/la bez_ideje dana 02/11/2009 11:02

A sto im se zivo jebe hoce li par balkanikus primitivus-a razglabat o njihovom obrazu po forumima :lol: :lol: :lol: :lol:
ja mislim sve u glavama vrte : uh,naocit je,okupan,ne prica puno,taman mi to treba za veceras..........al,sta ce o meni pomislit,hocu li sutra osvanut ko prica na forumu... :lol: :lol: :lol: ......a ja se poslije ovog ozbiljnoj vezi i braku ponadala :-) :-) :-) :-)
Joj seratora majko draga
bez_ideje

PostPostao/la MAD dana 02/11/2009 11:03

Her Flick je napisao/la:
MAD je napisao/la:Pa zar nisu zene i muskarci ravnopravni, ako muski zele svaku sloziti, zasto i zene ne bi imale pravo to isto raditi..zene kurve a muski frajeri..to ti je logika Bosanaca jebaca..Sam sam muskarac, ali nikad nisam na taj nacin gledao zenu, isto kao sto ja volim sex voli i zena. Reci mi samo koja je razlika, zasto je zena kurva a muskarac nije??

ne, muskarci i zene nisu ravnopravni niti ce kada biti, vidi se da si mlad i zelen i romantican

da se ponovim zene ne znaju same razmisljati, njima je potreban neko ko ce ih izvesti an pravi put, treba im konstantan nadzor, jer one kada su same gube kontrolu nad valsititm zivotom, bez nadzora one su veoma nasretan bica mada ce tvrditi suprotno jer su u zabludi

Eeee.. da ja jesam bogdom, mlad i zelen, rado bi bio sad takav..Necu sad da ti pricam o zenama jer nema smisla, i to da sam imao ih vise nego sto si ti vidio..a ovo drugo ne bi komentarisao, sovinizam Bosanski, sta drugo..zenu treba mlatiti, ne znaju same razmisljati..samo mi jedno recite, ko je vas rodio, koga ste voljeli najvise, znate li da je i ona zena...
MAD

PostPostao/la JThomas dana 02/11/2009 11:07

bez_ideje je napisao/la:A sto im se zivo jebe hoce li par balkanikus primitivus-a razglabat o njihovom obrazu po forumima :lol: :lol: :lol: :lol:
ja mislim sve u glavama vrte : uh,naocit je,okupan,ne prica puno,taman mi to treba za veceras..........al,sta ce o meni pomislit,hocu li sutra osvanut ko prica na forumu... :lol: :lol: :lol: ......a ja se poslije ovog ozbiljnoj vezi i braku ponadala :-) :-) :-) :-)
Joj seratora majko draga

da kritična masa i žena i muškaraca upravo tako ne razmišlja, ne bi sigurno glumatali i jedni i drugi toliko koliko glumataju.
JThomas

PostPostao/la jedna tamo dana 02/11/2009 11:18

ne, muskarci i zene nisu ravnopravni niti ce kada biti, vidi se da si mlad i zelen i romantican

da se ponovim zene ne znaju same razmisljati, njima je potreban neko ko ce ih izvesti an pravi put, treba im konstantan nadzor, jer one kada su same gube kontrolu nad valsititm zivotom, bez nadzora one su veoma nasretan bica mada ce tvrditi suprotno jer su u zabludi[/quote]

:lol: :lol: :lol:
jedna tamo

PostPostao/la bez_ideje dana 02/11/2009 11:21

Ma ne kontam se ja u ove odnose nikako
bez_ideje

PostPostao/la MAD dana 02/11/2009 11:23

Her Flick je napisao/la:kao sto se da primjetiti vecina mojih postova na temu ljubavi su cista zejbancija na temu ili podjebavanje postvaljaca teme, a nekad Bogami i kazes surovu relanost, ono ljudsko dno

kako biti ozbiljan na ovakvim temama, ne mozes, razliciti smo ljudi, nema sablona, svako trazi sebi, svako se uci na svojim greskama, najbolje mi kada dodje puter sa temom jao zaljubio/la sam se on/a me ignorise itd itd, znam tesko je u tom trenutku i toj djeci je smak svijeta ali imaju djeciji forumi za te stvari, ovdje bi neko mogao sta lanuti (npr., kao ja)

vodim se jednostavnom nacelima, a to su , ne radi drugom sto nebi volio da tebi rade, kako posijes tako i pozenjes
i koliko god ga ja volio umocit tako ima zena koje vole da im se umoci
znaci nisam ni ja toliko zlatan

Dobro, mislio sam da je ono prije bilo ozbiljno. Nisam znao da se zajebajes.
MAD

PostPostao/la ladyblue18 dana 02/11/2009 13:38

JThomas je napisao/la:hajmo cijeli forum: fliche mi te volimo, fliche mi te volimo :D :D :bih:

:thumbup: :mrgreen:
ladyblue18
Globalni moderator

Lokacija: You don't have to like me, I'm not a facebook status

Prethodna

Natrag na Ljubav i seks

Trenutno korisnika/ca: Exabot [Bot] i 6 gostiju.