Zavrsiti vezu ili pokusati ponovo?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderatori/ce: burek_in_space, ladyblue18

Zavrsiti vezu ili pokusati ponovo?

PostPostao/la smlx0 dana 11/03/2012 14:38

eh ovako,do nedavno sve je bilo savrseno naravno svadali smo se ponekad,ali nista ozbiljno..sve je pocelo od nove godine kad smo imali vecu svadu za koju sam bila kriva ja,jer sam burno reagovala na njegovo ponasanje..nakon toga jednostavno sam osjetila da njegova ljubav/zagrijanost za mene pocinje da se smanjuje ali nikad mi nije nista rekao koliko god puta sam ga direktno pitala..onda mi se onda nije javio 3 dana(sto se nikad nije desilo prije toga),poslije me zovnuo na kafu i rekao da sam mu dosadila..mislila sam da smo time zavrsili ali onda je rekao da nije tako mislio da me voli itd... pomirili smo se,svadamo se vrlo cesto,ja i dalje vidim u njemu tu promjenu,prode i po 5-6 dana da se ne vidimo,kada ga pitam zasto on kaze da mu je mrsko i tako,ali ne smijem nista da mu kazem jer znam da ce pobjesniti.. eh sad,meni je dosta ovog natezanja izmedu nas dvoje,ali jos uvijek ga volim,a znam da i on mene voli makar malo jer inace nebi bio samnom.. isplati li se pokusati ponovo,i na koji nacin pokusati? ili jednostavno zavrsiti vezu
Zadnja izmjena: smlx0; 11/03/2012 14:56; ukupno mijenjano 2 put/a.
smlx0

Re: Zavrsiti vezu ili pokusati ponovo?

PostPostao/la Not My Idea dana 11/03/2012 15:07

hajte vi, svako svojim putem.
nemas sta pokusavat ponovo kad vi niste zvanicno ni zavrsili. jer se ti nadas se nije kraj. iako on ocito zna da jest.
Not My Idea

PostPostao/la Troll_Happens dana 11/03/2012 15:52

nisi napisala koliko ste dugo u vezi... jednom rjecju pun mu je k.. svega zato te izbjegava i ne javlja se po 4-5 dana...
vrijeme provedeno sa tobom gleda kao gubljenje vremena... postoji solucija i da te kaznjava ako zna da je tebi stalo i da ga zelis da pokusas pa te kusha do kraja...
raz*ebi to dok jos nije kasno... ovo je svrsena prica... nemoj se vise zavaravati proljece dolazi a tebi se gubi vrijeme s njim i dalje... :run:
Troll_Happens

PostPostao/la Colonel dana 11/03/2012 15:57

Za moj pojam to je predugo, i previse svadja ima... Opet tu je vjerovatno razocarenje jer nije ocekivao takvu reakciju od tebe, ali ne zeli da prekida jer vidi neku sansu... Opet mislim da je to gotovo, jer nakon jednog obicno dolazi i drugo itd...
Colonel

PostPostao/la Cvjetka dana 11/03/2012 16:07

Slobodno stavi tacku na ovo,nije vrijedno stpljenja/paznje,za nekoga kome je "mrsko"biti sa tobom!!!!To ti moze mnogo reci!
Cvjetka

PostPostao/la smlx0 dana 11/03/2012 16:36

Jedan001 je napisao/la:nisi napisala koliko ste dugo u vezi... :run:

dvije godine i par mjeseci :|
smlx0

PostPostao/la Mr. Brightside dana 11/03/2012 16:40

piši propalo :roll:
Mr. Brightside

PostPostao/la plain vanilla dana 11/03/2012 18:58

smlx0 je napisao/la:eh ovako,do nedavno sve je bilo savrseno naravno svadali smo se ponekad,ali nista ozbiljno..sve je pocelo od nove godine kad smo imali vecu svadu za koju sam bila kriva ja,jer sam burno reagovala na njegovo ponasanje..nakon toga jednostavno sam osjetila da njegova ljubav/zagrijanost za mene pocinje da se smanjuje ali nikad mi nije nista rekao koliko god puta sam ga direktno pitala..onda mi se onda nije javio 3 dana(sto se nikad nije desilo prije toga),poslije me zovnuo na kafu i rekao da sam mu dosadila..mislila sam da smo time zavrsili ali onda je rekao da nije tako mislio da me voli itd... pomirili smo se,svadamo se vrlo cesto,ja i dalje vidim u njemu tu promjenu,prode i po 5-6 dana da se ne vidimo,kada ga pitam zasto on kaze da mu je mrsko i tako,ali ne smijem nista da mu kazem jer znam da ce pobjesniti.. eh sad,meni je dosta ovog natezanja izmedu nas dvoje,ali jos uvijek ga volim,a znam da i on mene voli makar malo jer inace nebi bio samnom.. isplati li se pokusati ponovo,i na koji nacin pokusati? ili jednostavno zavrsiti vezu

nije ti ovo nikakav dokaz ljubavi
imas li sta bolje?
plain vanilla

Lokacija: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

PostPostao/la Cholina_Lokica dana 11/03/2012 19:28

plain vanilla je napisao/la:
smlx0 je napisao/la:eh ovako,do nedavno sve je bilo savrseno naravno svadali smo se ponekad,ali nista ozbiljno..sve je pocelo od nove godine kad smo imali vecu svadu za koju sam bila kriva ja,jer sam burno reagovala na njegovo ponasanje..nakon toga jednostavno sam osjetila da njegova ljubav/zagrijanost za mene pocinje da se smanjuje ali nikad mi nije nista rekao koliko god puta sam ga direktno pitala..onda mi se onda nije javio 3 dana(sto se nikad nije desilo prije toga),poslije me zovnuo na kafu i rekao da sam mu dosadila..mislila sam da smo time zavrsili ali onda je rekao da nije tako mislio da me voli itd... pomirili smo se,svadamo se vrlo cesto,ja i dalje vidim u njemu tu promjenu,prode i po 5-6 dana da se ne vidimo,kada ga pitam zasto on kaze da mu je mrsko i tako,ali ne smijem nista da mu kazem jer znam da ce pobjesniti.. eh sad,meni je dosta ovog natezanja izmedu nas dvoje,ali jos uvijek ga volim,a znam da i on mene voli makar malo jer inace nebi bio samnom.. isplati li se pokusati ponovo,i na koji nacin pokusati? ili jednostavno zavrsiti vezu

nije ti ovo nikakav dokaz ljubavi
imas li sta bolje?

Ali on ju voliii :D
Cholina_Lokica

PostPostao/la Officer Crabtree dana 11/03/2012 19:31

dežurni "ja-u-vezi-5-godina-ližemo-se-svaki-dan" su tu vidim...

daj mu malo prostora jebiga vidi na šta će to ispast, nije sad da sutra morate zajedno podić kredit, jebajiga dođe nam svima svkakvih perioda, nemoj ti sad nešto prekidat principa radi
Officer Crabtree

PostPostao/la MissDanijela dana 11/03/2012 21:55

Najbolje je da ga ne kontaktiraš određeno vrijeme. Da se distanciraš i pustiš ga da diše... Nek' vaš idući izlazak bude na njegovu incijativu... Ti znaš najbolje kako vam je u vezi, ali meni to miriše na raskid. Ostavi ga i ne čekaj da budeš ostavljena (mada nema ništa loše u tome da budeš ostavljena), ali bolje je da mu pokažeš da imaš stav i da si čvrste ruke. Sretno!
MissDanijela

PostPostao/la eyesburn dana 12/03/2012 12:40

Not My Idea je napisao/la:hajte vi, svako svojim putem.

upravo...
eyesburn

PostPostao/la theTruePath dana 12/03/2012 12:49

ignorisi ga par dana-sedmica,vidi kako ce on reagovati
theTruePath

PostPostao/la malaplavooka dana 12/03/2012 12:53

I sama se pitam isto ovih dana.....nema tu pameti...tu samo ljubav pomaže.... :music2: :music2: :music2:
malaplavooka

PostPostao/la gerberica dana 12/03/2012 12:56

Nema od toga vise nista,mozda samo stara navika da ste skupa.Meni kada bi rekao da sam mu dosadila ne bi bilo nista vise.Ne bi ja njemu vise davala sansu,a ti se jos necemu nadas.
Bolje digni glavu i dalje.Za mene bi svi pokusaji bili vrijedjanje mene same.Halali ako te ovo pogadja,ali znam sta pisem.pozzz
gerberica

PostPostao/la dječak sa šibicama dana 12/03/2012 14:26

Ove teme su mi najjace, neko onako okvirno iznese problem, bez ijednog detalja, i onda mi trebamo dati savjet u smislu "ostavi ga" ili "pokusaj ipak".

A sve pocinje sa "ja sam burno reagovala, onda je on... mada ne znam, volim ga, ali... mrzim ga uf... on je tako divan" i tako dalje.

Kad bi razumio zene, eh, odmah nakon toga bi smuckao lijek za sidu. I napravio teleporter kroz vrijeme i prostor.
dječak sa šibicama

PostPostao/la anoush dana 12/03/2012 15:00

dječak sa šibicama je napisao/la:Ove teme su mi najjace, neko onako okvirno iznese problem, bez ijednog detalja, i onda mi trebamo dati savjet u smislu "ostavi ga" ili "pokusaj ipak".

A sve pocinje sa "ja sam burno reagovala, onda je on... mada ne znam, volim ga, ali... mrzim ga uf... on je tako divan" i tako dalje.

Kad bi razumio zene, eh, odmah nakon toga bi smuckao lijek za sidu. I napravio teleporter kroz vrijeme i prostor.

izvini molim te, ali ni neke žene ne razumiju ovakve žene....
anoush

Lokacija: A Eruchîn, ú-dano i faelas a hyn, an uben tanatha le faelas.

PostPostao/la headbanger dana 12/03/2012 15:24

znaci da je doslo da monotMije u vezi
moj savjet ti je da jednom sedmicno upraznjavate analni sex
ili jednom mjesecno za vrijeme onih dana
mozda ce nekom ovo zvucati gadno ali promjene cuda cine
headbanger

PostPostao/la casper_ dana 12/03/2012 15:27

Sigurno nema dje umociti pa te zove
casper_

PostPostao/la eyesburn dana 12/03/2012 15:28

headbanger je napisao/la:znaci da je doslo da monotMije u vezi
moj savjet ti je da jednom sedmicno upraznjavate analni sex
ili jednom mjesecno za vrijeme onih dana
mozda ce nekom ovo zvucati gadno ali promjene cuda cine

:mrgreen: :lol: :thumbup: :D
eyesburn

PostPostao/la MedenoSrce dana 12/03/2012 15:46

headbeanger :-) kao i uvijek, slažem se da je loš sex korijen svih nezadovoljstava ali nemamo informaciju ni da li su iskušali misionarsku pozu a ti odmah na hardcore :lol:

Po meni on čeka da mu naiđe bolja prilika, a ni ti nisi daleko odmakla.

p.s. Može li naredni ponedjeljak kakva kretaivnija problematika? Hvala unaprijed i unazad
MedenoSrce

PostPostao/la headbanger dana 12/03/2012 15:51

MedenoSrce je napisao/la:headbeanger :-) kao i uvijek, slažem se da je loš sex korijen svih nezadovoljstava ali nemamo informaciju ni da li su iskušali misionarsku pozu a ti odmah na hardcore :lol:

Po meni on čeka da mu naiđe bolja prilika, a ni ti nisi daleko odmakla.

p.s. Može li naredni ponedjeljak kakva kretaivnija problematika? Hvala unaprijed i unazad

:shock: fakat
ali eto nije na odmet
ovo je onda za malo iskusnije

@postvaljacici teme
nego dedera ti njemu meda podaj i vidjet ces kako ce letiti za tobom
headbanger

PostPostao/la vryzas dana 13/03/2012 10:58

:-) :-) :-) :-) :-)
vryzas

PostPostao/la mO k3 dana 14/03/2012 10:30

okreni pricu :) reci mu da ti nemas vremena za njega
mO k3

PostPostao/la Mezopotamija dana 14/03/2012 21:29

Ocigledno je da je tebi stalo do te veze i da zelis da opstane. Medjutim, ako trazis iskreno misljenje, ja mislim da je tu kraj ove veze. Ipak, razumijem ono sto osjecas (svi mi u zivotu prodjemo kroz ovakve situacije). Mi ti ovdje svi mozemo nesto pametovati, ali ti znas sta zelis, i sigurno je da to nije kraj veze. Ja bi ti predlozila da malo se ohladis od njega, distanciras na neki nacin, ne javljaj mu se, ne prati ga, ne gusi ga nicim... ako on izrazi zelju za nekim vidom komunikacije - razgovaraj s njim i otvoreno mu iznesi to sto ti smeta i sto te gusi, pa vidjeces ako on nema razumijevanja i ne postuje te kao osobu - ti vise tu nemas sta promisljati, samo kreni dalje, svaka nada i novo zavlacenje ce biti gore po tebe(licno iskustvo). Zelim ti da sto prije nadjes novu osobu i novi fokus u zivotu, sretno! :thumbup:
Mezopotamija

Sljedeća

Natrag na Ljubav i seks

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.