X FACTOR Adria

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator/ica: ladyblue18

Re: X FACTOR Adria

PostPostao/la jastuk1 dana 18/12/2013 01:13

Ljuba Moljac je napisao/la:
It_is_a_Leclerc je napisao/la:
Afanasi_94 je napisao/la:OVAJ HARIS JE TOLIKO BEZVEZE DA JA NE MOGU DA VJERUJEM DA SE OVO DEŠAVA. :twisted:

Pa nisi slušala pjesmu. Momak je razbio, ponizio ostale učesnike. Oni su ništa naspram njega bili. Haris, pa ide jedno 20 praznih mjesta, pa onda ostali.

Momak malo slabije govori, ali u njegovim godinama, to je razumljivo. Mada, Emina, moraš znati da "briga me" i "nije me briga" nemaju isto značenje.

e vala pola njih bolje pjeva od njega.

:lol: Dobar.

Harisa vadi što odlično prenosi emociju. Tehnički pola njih bolje pjeva od njega, al to im vrijedi pišana boba kad su "robotizacija u katalogizaciji." Sjo perčoli nije prošo... Dobar izbor.
jastuk1

PostPostao/la ćiribiribela dana 18/12/2013 01:16

Tamara i Lukijan prosli, meni dosta. :D

Harisa je izvukla pjesma, nije on za ovoga. :roll:
ćiribiribela

PostPostao/la Mustang1 dana 18/12/2013 01:16

Sto Kiki predstavlja kucu kao da je njegova :lol: :lol: :lol:
Mustang1

PostPostao/la Ljuba Moljac dana 18/12/2013 01:18

kad haris bude znao prenijeti emociju adele ili kelly, onda cemo ga vidjet. to sto je pogodio emociju nasih zalopojki ne znaci nista.

joj ovome kuce ko muzej :lol: :lol:
Ljuba Moljac

PostPostao/la boracha dana 18/12/2013 01:20

ama ljudi, nije to njegova kuca :lol:
boracha

PostPostao/la Afanasi_94 dana 18/12/2013 01:21

Dobro je l' stvarno bitno čija je kuća :lol:
Afanasi_94

PostPostao/la It_is_a_Leclerc dana 18/12/2013 01:21

Haris je otpjevao pjesmu na nivou, sa emocijom, intonativno neoboriv kao stijena. I to nije nikakva žalopojka već jedna od antologijskih pjesama najbolje grupe na ovim prostorima od nastanka čovječanstva. Malo poštovanja, ne bi škodilo.

Sa druge strane, momak koji je pjevao Johna Legenda, em je otpjevao na tako lošem engleskom, da do dijela "My head's under water, but I'm breathing fine", nisam ni razaznao o kojoj se pjesmi radi, em je on to nešto nadodavao, pa je ličilo na sve, al ne na "All of me".

Miloš je priučeni roker i Joksimović ga je pročitao isprve. Odličan imitator, ako ništa.

Od djevojaka, Ilmu je neko nagovorio da pjeva na engleskom što je kardinalna greška. Najbolja je bila djevojka što je pjevala "Jutro" od Jelene Tomašević.

Uloga onog Engleza je tako skandalozna da sam ja u šoku. Pa taj čovjek misli da mi ovdje kupujemo albume i cd-ove .Mogu misliti kako bi prošao, npr. Joksimović, da ode SImonu Cowellu filozofirati da bi trebao pustiti ovog ili onog.
Zadnja izmjena: It_is_a_Leclerc; 18/12/2013 01:23; ukupno mijenjano 1 put/a.
It_is_a_Leclerc

PostPostao/la Ljuba Moljac dana 18/12/2013 01:22

Afanasi_94 je napisao/la:Dobro je l' stvarno bitno čija je kuća :lol:

cuo sam da je cede jovanovica.
Ljuba Moljac

PostPostao/la kamen spoticanja dana 18/12/2013 01:23

Sta kaze cola "za knjige, za obrazovanje" :lol:
kamen spoticanja

PostPostao/la jastuk1 dana 18/12/2013 01:27

ćiribiribela je napisao/la:Tamara i Lukijan prosli, meni dosta. :D

Čuj pjesma ga izvukla. Pravit ću se da nisi previše subjektivna. ;-)

Za Lukijana OK, ali kako, kako, kako je mogao pustiti Tamaru prije Aleksandre Sekulić?! Tamara je obični "one trick pony" u domenu "vokalne raznolikosti" tu negdje kao i Haris, samo dijametralno suprotno, on barem prenosi emociju, a Tamara, šta?! malo atmosfere prenosi i unosi i to je to. Jednom je čuješ i dosta ti i onda jel "ona je za ovoga." Upravo da, isto kao što je i Haris za ovoga. Aleksandra S. je trebala da ide dalje.
jastuk1

PostPostao/la Ljuba Moljac dana 18/12/2013 01:27

It_is_a_Leclerc je napisao/la:Haris je otpjevao pjesmu na nivou, sa emocijom, intonativno neoboriv kao stijena. I to nije nikakva žalopojka već jedna od antologijskih pjesama najbolje grupe na ovim prostorima od nastanka čovječanstva. Malo poštovanja, ne bi škodilo.

indexi jesu vrhunska grupa u svom zanru. to isto mozes reci za ekv, smak, pa po nekoj osnovi jos neke bendove.
pjesma je zalopojka.

haris cato nema x faktora i simon cowell na kojeg se pozivas bi mu dao NE.
cestitam momku, ali nista posebno.
Ljuba Moljac

PostPostao/la Ljuba Moljac dana 18/12/2013 01:29

jastuk1 je napisao/la:
Za Lukijana OK, ali kako, kako, kako je mogao pustiti Tamaru prije Aleksandre Sekulić?! Tamara je obični "one trick pony" u domenu "vokalne raznolikosti" tu negdje kao i Haris, samo dijametralno suprotno, on barem prenosi emociju, a Tamara, šta?! malo atmosfere prenosi i unosi i to je to. Jednom je čuješ i dosta ti i onda jel "ona je za ovoga." Upravo da, isto kao što je i Haris za ovoga. Aleksandra S. je trebala da ide dalje.

pa tamarina jedna izvedba adele je bolja nego harisove sve zajedno. ona je prosla na jednu pjesmu, a ovom su trebale tri.
Ljuba Moljac

PostPostao/la ćiribiribela dana 18/12/2013 01:30

jastuk1 je napisao/la:

A kod Tamare nije bilo emocije kad je pjevala 'Don't you remember'??
ćiribiribela

PostPostao/la gnjev dana 18/12/2013 01:31

Jes antipaticna ova glupaca sto vodi ovu emisiju u pm
gnjev

PostPostao/la Loulou dana 18/12/2013 01:32

Afanasi_94 je napisao/la:...
Edit: Vratiće se Čola kad bude ovo glasanje :oops:

Ja ću prva glasat' za njega da se vrati (preko fejsa, naravno :D )
Percholi je zakon, bez njega je bezze.

Edit: Emina je dobro rekla ono što i ja mislim o njemu: "Njega ljudi ne shvataju, on je toliko usamljen...".
Nadam se da se vraća.
Loulou

PostPostao/la Ripicipi dana 18/12/2013 01:37

It_is_a_Leclerc je napisao/la:
Uloga onog Engleza je tako skandalozna da sam ja u šoku. Pa taj čovjek misli da mi ovdje kupujemo albume i cd-ove .Mogu misliti kako bi prošao, npr. Joksimović, da ode SImonu Cowellu filozofirati da bi trebao pustiti ovog ili onog.

Englez je valjda iz njihovog x factora, ljudi rade po licenci i znaju sta mogu, a sta ne. Cuj skandalozna... jadna majko...
Ripicipi

PostPostao/la MedenoSrce dana 18/12/2013 01:40

Ljuba Moljac je napisao/la: simon cowell na kojeg se pozivas bi mu dao NE.

pozdravi cowella od mene, zakljucih iz ovog da ste bliski
MedenoSrce

PostPostao/la shalla dana 18/12/2013 01:40

Tamara, Ilma, Lukijan, Haris...
Prosli svi koje volim slusati :-D

Off topic: Eminine carapice su veceras bile mmmm :mrgreen:

Sent from my HTC One
shalla

PostPostao/la VenomousV dana 18/12/2013 01:42

ljudi, nije kikijeva kuca :D rek'o englez u onom svom klipu od 10 min :D
i emina je na splavu snimala

helem, recap:
- onu sa sesirom ne mogu organski, previse je vristala na audiciji, antipaticna mi je, ne podnosim njen glas kad prica a tek face :-) hoce novu indiru vladic da naprave
- ilma - starmala, nadam se da ce joj brkove makar posvjetlit do lajvova, dobro pjeva - ne zna engleski meni je to odmah nula bodova, sto kaze moja mama ako je mogla pjesmu naucit mogla je makar osnovno - dobar dan, hvala, nervozna sam, spremna sam ili sta vec
- tamara mi je nesto draga cura i to je otprilike to, nije lose ni otpjevala :D
- ona zgodna je mogla daleko dogurat, ako nista na izgled, a i popravila je pjevanje koliko sam mogla da primjetim
- hristina - nah, antipaticna :roll: (kaze moja mama: pa ona je muslimanka, ima H :D :D )
- i ona posljednja se zeznula sa plesanjem, mislim da bi bolje u grandu prosla :roll:

- milos -smatram da je trebao proci i mogao je napraviti pravo dobre nastupe

@Ripicipi: englez je dj na BBC-evom radiju, niko bitan
- percoli fantasticno pjeva ali njega su toliko nafurali ljudi oko njega da nije humano koliko je umisljen i koji je supak
- onaj frajer sto su ga iz grupa prebacili, kad on nastupa ja vidim samo obrve :roll:
- mali haris, prvu polovinu pjesme nisam cula kako treba jer je mama odlucila da pjeva zajedno sa njim, ali ono sto sam cula je i vise nego dovoljno :thumbup: :thumbup: aj voz plezntli spLajzd :D
- lukijan - nemam misljenje :roll:
- gay fotograf djeluje kao neko jako fin al eto :roll:

btw koga su prebacili u grupe? jel onog debila sto je kao plesao i ne zna tri tona da otpjeva?
VenomousV

PostPostao/la Ljuba Moljac dana 18/12/2013 01:42

MedenoSrce je napisao/la:
Ljuba Moljac je napisao/la: simon cowell na kojeg se pozivas bi mu dao NE.

pozdravi cowella od mene, zakljucih iz ovog da ste bliski

da, druzimo se na beverly hillsu.
Ljuba Moljac

PostPostao/la Dzontra Volta dana 18/12/2013 01:44

Tamara o.O moj favorit
Dzontra Volta

Lokacija: a on živi sa mamom i tatom, i nema je đe odvest' da je ljubi

PostPostao/la jastuk1 dana 18/12/2013 01:44

ćiribiribela je napisao/la:
jastuk1 je napisao/la:

A kod Tamare nije bilo emocije kad je pjevala 'Don't you remember'??

Bilo je malo emocije, ali vrlo jednoobrazne, jednodimenzionalne. Problem je to joj je tonalitet onako dosta ravan. Ima prečist ton, savršen srednji registar, ali nema puno dubine dovoljnu za wow i dovoljnu da izbije osjećaj "dosadnosti" kad se sluša. Nešto kao Janet Develin prije par sezona na x facoru UK: Dobar i čist vokal ali dosadan. Fali joj dinamičnost. Kad bi mogla barem malo "brzi" vibrato, ali slabo.
jastuk1

PostPostao/la Ljuba Moljac dana 18/12/2013 01:47

jastuk1 je napisao/la:
Bilo je malo emocije, ali vrlo jednoobrazne, jednodimenzionalne. Problem je to joj je tonalitet onako dosta ravan. Ima prečist ton, savršen srednji registar, ali nema puno dubine dovoljnu za wow i dovoljnu da izbije osjećaj "dosadnosti" kad se sluša. Nešto kao Janet Develin sa par sezona na x facoru UK: Dobar i čist vokal ali dosadan. Fali joj dinamičnost. Kad bi mogla barem malo "brzi" vibrato, ali slabo.

:lol:

cuj dosadna, pa pjesmu otpjevala emotivnije i bolje nego adele. odlicna kad treba da doda dinamicnost. mojne profesore vise, molim te. eto te ko oni sa zmbt.

a aleksandra recimo ima sve.

znam samo da haris nema nista.
Ljuba Moljac

PostPostao/la Afanasi_94 dana 18/12/2013 01:51

U ovome treba gledati ko je već izgrađena ličnost i ko bi se mogao dobro ponašati na sceni. Haris se malo rasplače, Ilma pravi grimase isto k'o ona s onom odvratnom fizurom, a Tamara se opet previše prepadne. S njima će biti teško raditi jer prvo moraju pobijediti svoj strah i tremu pa se tek onda usavršavati što se glasa tiče. Ona Aleksandra nije bila čemu kad je pjevanje u pitanju al je barem lijepa, a to danas prolazi.
Afanasi_94

PostPostao/la Mustang1 dana 18/12/2013 01:55

Afanasi_94 je napisao/la:U ovome treba gledati ko je već izgrađena ličnost i ko bi se mogao dobro ponašati na sceni. Haris se malo rasplače, Ilma pravi grimase isto k'o ona s onom odvratnom fizurom, a Tamara se opet previše prepadne. S njima će biti teško raditi jer prvo moraju pobijediti svoj strah i tremu pa se tek onda usavršavati što se glasa tiče. Ona Aleksandra nije bila čemu kad je pjevanje u pitanju al je barem lijepa, a to danas prolazi.

Jel ti to u nicku godiste ?
Mustang1

PrethodnaSljedeća

Natrag na Elektronski i štampani mediji

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.