U ime naroda - Josip Pejaković

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator/ica: ladyblue18

Re: U ime naroda - Josip Pejaković

PostPostao/la grany-smith dana 09/01/2010 15:54

Eh,moj dragi Josipe.
Takvu gromadu od čovjeka teško je naći.
Ti si ljudina nad ljudinama.
Ti si naša ,bosanska piramida istine.
Radujem se svakoj tvojoj emisiji,a ujedno nakon odgledavanja rastužim se gledajući surovu stvarnost ogromnog broja naših sugrađana.
Bio bih sretan kada bih im svima mogao pomoći...
grany-smith

PostPostao/la grany-smith dana 09/01/2010 16:16

duplikat.
grany-smith

PostPostao/la liliput99 dana 13/01/2010 16:10

Ja sam poslala upit na email redakcije, ali naravno nisam dobila nikakav odgovor.....:(((
liliput99

PostPostao/la awekenings dana 21/02/2010 21:32

Da slucajno neko nije gledao zadnju epizodu, bila neka prof engleskog koliko sam skontao, stigao sam tek pogledati kraj a bash mi se zhena ucinila interesantnom .. Da neko ne zna ime, prezime ili josh ponesto ...
awekenings

PostPostao/la sofist dana 22/02/2010 16:10

awekenings je napisao/la:Da slucajno neko nije gledao zadnju epizodu, bila neka prof engleskog koliko sam skontao, stigao sam tek pogledati kraj a bash mi se zhena ucinila interesantnom .. Da neko ne zna ime, prezime ili josh ponesto ...

Jasminka Kapetanovic, profesorica engleskog. Sjecam je se prije rata, bila je gradjanka u pravom smislu te rijeci. Nisam gledao emisiju drugi su mi prepricali. Ne mogu da vjerujem sta joj se desava. :?
sofist

PostPostao/la novi.dan.nova.nafaka dana 13/02/2012 22:41

surajaa je napisao/la:Gledala sam tu vecerasnju emisiju i njene tuzne sudionike, kao i neke prosle...da ti srce pukne kad vidis kako, gdje i u kakvim uslovima ljudi zive...nisam sigurna na koji nacin stupiti u kontakt s autorom emisije, osim mozda kontaktirati Javni rtv servis BHT1 koji emituje emisiju ili pokusati putem facebook grupe...

http://www.facebook.com/search/?q=u+ime ... 0384742..1

Još uvijek je emisija aktuelna, slučajeva malih milion. :( :( :(
NE mogu da se ne sjetim rasprava gdje ljudi potenciraju izgradnju azila za pse, izdvajanja za neke kulturne događaje i sl. u odnosu na ovakve socijalne slučajeve. Uvijek sam imao običaj reći - niko od nas ne može biti siguran da ga neće danas/sutra dočekati situacija slična onima koje gledamo na Josipovoj emisiji, ta prof. engleskog jezika je baš pravi primjer...
novi.dan.nova.nafaka

Prethodna

Natrag na Elektronski i štampani mediji

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.