Šta ispuštaju avioni koji lete iznad Sara

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator/ica: ladyblue18

Re: Šta ispuštaju avioni koji lete iznad Sara

PostPostao/la Muhamed Đakmić dana 21/04/2013 18:03

Jevreji garant :oops:

Odoh gledati PLBiH, pametnije je to utrošeno vrijeme nego rasprava o ovim nebulozama :D
Muhamed Đakmić
Moderator

PostPostao/la Alfons Kauders dana 21/04/2013 18:10

karanana je napisao/la:Svi naucnici koji su ozbiljnije probali da se pozabave ovim su pod misterioznim okolnostima umrli

Od smijeha?
Alfons Kauders

PostPostao/la frljoka dana 21/04/2013 18:14

ovo ona vijest od juce ? isto ko na onom njuz.net kad objave :lol:
frljoka

PostPostao/la bambina78 dana 21/04/2013 18:28

Vodeci americki naucnik John Smith je pripremio dokaze da o ovome svemu obavijesti javnost, ali je misteriozno umro u svojoj 95. godini :run:
bambina78

PostPostao/la KnuckleHead dana 21/04/2013 18:44

samo totalno zaglupljena i retardirana psiha moze ustvrdit da kondenzat od aviona moze ostat pola dana na nebu i sirit svoj trag povazdan pri naletima vjetra, ZNACI NI U KOJIM USLOVIMA CESTICE I KRISTALI LEDA U TRAGU AVIONA NE MOGU OSTAT DUZE NA NEBU OD 15 MINUTA, NI U BAJKAMA, NI U BASNAMA NI U NAUCNOFANTASTICNIM ROMANIMA, ne kontam ljude koji svojim ocima ne zele da vjeruju, nije poenta sta je sto ispustaju, to ni mnogo uceniji narod od nas ne zna, al je fakt, cinjenica i nepobitno da to nije OBICNI kondenzatorski trag iz obicnih aviona kao sto ovde vechina kvazipoznavalaca stvari prdi, mnogo uceniji ljudi od sacice forumasha su karijere i glave stavljali na panj dokazivanjem postojanja chemtrailsa i analiziranjem sastava istih za sta POSTOJE dokazi, a sad sto se sacica forumasa ismijava i ne zeli da ih validuje to je vec druga stvar ;)
KnuckleHead

PostPostao/la Pisistratus dana 21/04/2013 18:45

Sarajevo1946 je napisao/la:Jevreji garant :oops:

Odoh gledati PLBiH, pametnije je to utrošeno vrijeme nego rasprava o ovim nebulozama :D

Sad se zove BH telecom PLBiH :-D :-D
Pisistratus

PostPostao/la Alfons Kauders dana 21/04/2013 18:46

KnuckleHead je napisao/la:samo totalno zaglupljena i retardirana psiha moze ustvrdit da kondenzat od aviona moze ostat pola dana na nebu i sirit svoj trag povazdan pri naletima vjetra, ZNACI NI U KOJIM USLOVIMA CESTICE LEDA NE MOGU OSTAT DUZE NA NEBU OD 15 MINUTA, NI U BAJKAMA, NI U BASNAMA NI U NAUCNOFANTASTICNIM ROMANIMA, ne kontam ljude koji svojim ocima ne zele da vjeruju, nije poenta sta je sto ispustaju, to ni mnogo uceniji narod od nas ne zna, al je fakt, cinjenica i nepobitno da to nije OBICNI kondenzatorski trag iz obicnih aviona kao sto ovde vechina kvazipoznavalaca stvari prdi, mnogo uceniji ljudi od sacice forumasha su karijere i glave stavljali na panj dokazivanjem postojanja chemtrailsa i analiziranjem sastava istih za sta POSTOJE dokazi, a sad sto se sacica forumasa ismijava i ne zeli da ih validuje to je vec druga stvar ;)

Naravno da ismijavamo.

Da mi sutra dodje odrasla osoba i pocne me uvjeravati da Djed Mraz postoji, i njega bi ismijavao.

Nego taj mnogo uceniji narod... Ima li kakvih naucnih radova?
Alfons Kauders

PostPostao/la KnuckleHead dana 21/04/2013 18:51

Alfons Kauders je napisao/la:
Sarajevo1946 je napisao/la:Hoćeš reći da je Alex Jones ublehaš? :oops:

Dje cu to reci... Reci to pripadniku Zeitgeist omladine je gore nego da vehabiji opsujes boga...

normalno da je ublehas i on i icke, insideri koji objavljuju samo ono sta im se naredi da objave da bi skrenuli pogled sa pravih agendi i pitanja, pocetnici i laici padaju na njihove price i diskreditirajuce teorije koje granice sa budalastinama i nebulozama, al ste smjesniji vi koji odma njih spominjete kao toboze validne izvore, bo vas icke vishe i alex jones, nije ni cudo sto ne vjerujete svojim ocima kad slusate te glupane ;) dok je ovaca biche i vune, kad podjete kontat svojom glavom i logicki to malo mozgica koristit, sjeticete se sacice forumasa koje ste ismijavali zbog svojih kompleksa i zatucanosti, ismijavanjem i sprdanjem prema drukcijem i nechem sto je fakt iole normalnom insanu.
KnuckleHead

PostPostao/la Alfons Kauders dana 21/04/2013 18:52

KnuckleHead je napisao/la:
Sarajevo1946 je napisao/la:Hoćeš reći da je Alex Jones ublehaš? :oops:

Dje cu to reci... Reci to pripadniku Zeitgeist omladine je gore nego da vehabiji opsujes boga...

normalno da je ublehas i on i icke, insideri koji objavljuju samo ono sta im se naredi da objave da bi skrenuli pogled sa pravih agendi i pitanja, pocetnici i laici padaju na njihove price i diskreditirajuce teorije koje granice sa budalastinama i nebulozama, al ste smjesniji vi koji odma njih spominjete kao toboze validne izvore, bo vas icke vishe i alex jones, nije ni cudo sto ne vjerujete svojim ocima kad slusate te glupane ;) dok je ovaca biche i vune, kad podjete kontat svojom glavom i logicki to malo mozgica koristit, sjeticete se sacice forumasa koje ste ismijavali zbog svojih kompleksa i zatucanosti, ismijavanjem i sprdanjem prema drukcijem i nechem sto je fakt iole normalnom insanu.

Dobro, hvala sto si nas prosvijetlio.

Sjetim te se cim nas pocnu ubijati gusteri.
Alfons Kauders

PostPostao/la KnuckleHead dana 21/04/2013 18:55

KnuckleHead je napisao/la:samo totalno zaglupljena i retardirana psiha moze ustvrdit da kondenzat od aviona moze ostat pola dana na nebu i sirit svoj trag povazdan pri naletima vjetra, ZNACI NI U KOJIM USLOVIMA CESTICE LEDA NE MOGU OSTAT DUZE NA NEBU OD 15 MINUTA, NI U BAJKAMA, NI U BASNAMA NI U NAUCNOFANTASTICNIM ROMANIMA, ne kontam ljude koji svojim ocima ne zele da vjeruju, nije poenta sta je sto ispustaju, to ni mnogo uceniji narod od nas ne zna, al je fakt, cinjenica i nepobitno da to nije OBICNI kondenzatorski trag iz obicnih aviona kao sto ovde vechina kvazipoznavalaca stvari prdi, mnogo uceniji ljudi od sacice forumasha su karijere i glave stavljali na panj dokazivanjem postojanja chemtrailsa i analiziranjem sastava istih za sta POSTOJE dokazi, a sad sto se sacica forumasa ismijava i ne zeli da ih validuje to je vec druga stvar ;)

Naravno da ismijavamo.

Da mi sutra dodje odrasla osoba i pocne me uvjeravati da Djed Mraz postoji, i njega bi ismijavao.

normalno da imas i analiza i naucnih konferencija covjece o toj temi i chemtrailsovima samo sto je vama lakse rec ta che oni nema pojma niko, zakopaj se malo na netu i naches garantujem ti, ponavljam ti dosta je ljudi jako ucenih i metereologa i naucnika pisalo i objavljivalo analize testiranja tla, vode i zraka na ovu temu, to sto ti ne validujes neciji trud i dokaze, i to sto je lakse rec, ma sta oni znaju sve ludjaci to je vec druga stvar i tvoj problem, kad pogledam coporcic ovako lako povodljive mase koja se ismijava nechemu sto je vec odavno dobro znan fakt i cinjenica da postoji, smjesno majkemi.
KnuckleHead

PostPostao/la Alfons Kauders dana 21/04/2013 18:57

Naravno da ismijavamo.

normalno da imas i analiza i naucnih konferencija covjece o toj temi i chemtrailsovima samo sto je vama lakse rec ta che oni nema pojma niko, zakopaj se malo na netu i naches garantujem ti, ponavljam ti dosta je ljudi jako ucenih i metereologa i naucnika pisalo i objavljivalo analize testiranja tla, vode i zraka na ovu temu, to sto ti ne validujes neciji trud i dokaze, i to sto je lakse rec, ma sta oni znaju sve ludjaci to je vec druga stvar i tvoj problem, kad pogledam coporcic ovako lako povodljive mase koja se ismijava nechemu sto je vec odavno dobro znan fakt i cinjenica da postoji, smjesno majkemi.

Dakle ima naucnih radova i konferencija? :D

Ko je bio organizator? Medjunarodni Univerzitet u Travniku ili prof.dr Semir Osmanagic?
Alfons Kauders

PostPostao/la KnuckleHead dana 21/04/2013 18:59

al covjece jel vidis sta sam ja rekao za icka i alex jonesa i ti se opet fatas gustera, pa samo retardirana osoba moze i pomislit da su te price od icka istinite, sto i jest cilj te agende da diskredituje sve ljude koji iznose slicne fakte, da bas vecina kao i ti odma na prvu kaze i spomene icka, bravo momcino prosao si prvi krug i zadovoljavas vecinu kriterija malog ispranog mozgica koji ne vjeruje svojim ocima i faktima samo zbog njihovog serviranog puppeta david ickea, kad odrastes mozda i skontas sta cinis sa tim stavom, do tad papa djecace :run:
KnuckleHead

PostPostao/la Alfons Kauders dana 21/04/2013 19:00

al covjece jel vidis sta sam ja rekao za icka i alex jonesa i ti se opet fatas gustera, pa samo retardirana osoba moze i pomislit da su te price od icka istinite, sto i jest cilj te agende da diskredituje sve ljude koji iznose slicne fakte, da bas vecina kao i ti odma na prvu kaze i spomene icka, bravo momcino prosao si prvi krug i zadovoljavas vecinu kriterija malog ispranog mozgica koji ne vjeruje svojim ocima i faktima samo zbog njihovog serviranog puppeta david ickea, kad odrastes mozda i skontas sta cinis sa tim stavom, do tad papa djecace :run:

Znaci ipak nisu gusteri.

Jevreji, znao sam. :D
Alfons Kauders

PostPostao/la KnuckleHead dana 21/04/2013 19:03

Ko je bio organizator? Medjunarodni Univerzitet u Travniku ili prof.dr Semir Osmanagic?

mnogo uceniji i respektovaniji ljudi od tebe i citave tvoje akademske zajednice i od mene djecace mali zatucani, nego de se ti u svoj svjet zatvori i pokusaj ismijat nesta lakse od chemtrailsa, jer si na tvrd orah zagrizao decko, prosipas se pred iole ucenijim insanom, mislim mozda je vama smjesno i neshvatljivo sto me nimalo ne cudi, al raspitaj se malo, samo jedno pitaj bilo koga ko zna iole oko toga, pod kojim uslovima i jel ikako moguce da trag kondenzacijski ostane duze od 15 minuta na nebu vidljiv ;) do tad uzivaj u ismijavanju pri kojem najsmjesnija ispada osoba koja pokusava ismijat :lol:
Zadnja izmjena: KnuckleHead; 21/04/2013 19:06; ukupno mijenjano 1 put/a.
KnuckleHead

PostPostao/la FMDzem dana 21/04/2013 19:04

Ja kad' vidim neke komentare, izjave etc.. dođe mi da napustim i fakultet i sve qrceve-palceve i odem na Jamajku !
FMDzem

PostPostao/la KnuckleHead dana 21/04/2013 19:05

Znaci ipak nisu gusteri.

Jevreji, znao sam. :D

ma dusha slatka prosto me fascinira kolicina tvog znanja, ajmo jedan gromoglasan pljesak za znalca velicanstvenog :lol: masone, jevreje, alexa jonesa, david ickea cim spomene insan, znas kolko poznaje materiju i kolko je plitak u svojim saznanjima i logici, nuff said :D
KnuckleHead

PostPostao/la Alfons Kauders dana 21/04/2013 19:08

mnogo uceniji i respektovaniji ljudi od tebe i citave tvoje akademske zajednice i od mene djecace mali zatucani, nego de se ti u svoj svjet zatvori i pokusaj ismijat nesta lakse od chemtrailsa, jer si na tvrd orah zagrizao decko, prosipas se pred iole ucenijim insanom, mislim mozda je vama smjesno i neshvatljivo sto me nimalo ne cudi, al raspitaj se malo, samo jedno pitaj bilo koga ko zna iole oko toga, pod kojim uslovima i jel ikako moguce da trag kondenzacijski ostane duze od 15 minuta na nebu vidljiv ;) do tad uzivaj u ismijavanju pri kojem najsmjesnija ispada osoba koja pokusava ismijat :lol:

Ma ko nam se to naljutio?

Jeste, moguce je.

Hajmo dalje.
Alfons Kauders

PostPostao/la Alfons Kauders dana 21/04/2013 19:09

KnuckleHead je napisao/la:ma dusha slatka prosto me fascinira kolicina tvog znanja, ajmo jedan gromoglasan pljesak za znalca velicanstvenog :lol: masone, jevreje, alexa jonesa, david ickea cim spomene insan, znas kolko poznaje materiju i kolko je plitak u svojim saznanjima i logici, nuff said :D

Pa to su ti vasi teoreticari zavjera, sta cu ja sto nisam najbolje upucen. Isto tako ne znam imena turbofolk zvijezda, ne furam sund. :D

Nego... Jevreji?
Alfons Kauders

PostPostao/la Cracked dana 21/04/2013 19:09

Ja mislim da su ovo ipak torabijeve kornjace poletjele sa piramida u pravcu pet planeta. Pa je ovo njihov chemtrails.

:lol: :lol: :lol:

A ovi forumasi sto ismijavaju su placenici komunista i jevreja da sakriju istinu

:bih: :bih: :bih:
Cracked

PostPostao/la MirtolaDas dana 21/04/2013 19:14

MirtolaDas

PostPostao/la KnuckleHead dana 21/04/2013 19:17

Ma ko nam se to naljutio?

Jeste, moguce je.

Hajmo dalje.

reche covjek cija lokacija dovoljno kaze i o mentalnom stanju osobe iza nicka :lol:
KnuckleHead

PostPostao/la Alfons Kauders dana 21/04/2013 19:21

reche covjek cija lokacija dovoljno kaze i o mentalnom stanju osobe iza nicka :lol:

Ti si nesto plaho opterecen mentalnim stanjem tebi nepoznatih ljudi na forumu.

Mozda bi bilo bolje da se fokusiras na vlastito mentalno stanje.
Alfons Kauders

PostPostao/la KnuckleHead dana 21/04/2013 19:25

ne ne ce jutit, jok jok, samo ti dajem isto sto i ti dajes drugima svojim plitkim pokusajima ismijavanja, ne ne kmeketat kad dobijes slicno nazad, jok jok pepo ce iglaj djecace :D
KnuckleHead

PostPostao/la Alfons Kauders dana 21/04/2013 19:28

KnuckleHead je napisao/la:ne ne ce jutit, jok jok, samo ti dajem isto sto i ti dajes drugima svojim plitkim pokusajima ismijavanja, ne ne kmeketat kad dobijes slicno nazad, jok jok :D

Ti si taj koji vrijedja sve neistomisljenike, ti si taj koji se javio na temu da bi pizdio, ti si taj koji laze... I ja se ljutim? :-)
Alfons Kauders

PostPostao/la Erzsebet dana 21/04/2013 19:30

Ali ovo nije isto. Jedno je objaviti fin par sisa, a jedno je napisati panicni clanak o vjerovatno najglupljoj teoriji zavjere na netu. Ne radi se tu o profesionalizmu, vec o namjernom laganju i sirenju dezinformacija. Sudeci prema komentarima na vijest, ionako imamo dovoljno idiota koji vjeruju u te stvari. Dakle takve mogu privuci, ali ce istovremeno otjerati normalne citatelje.

Kad spomenu komentare, ja sam nedavno sa dvojicom kolega radio istraživanje o komentarima na vijesti nekoliko stranica u Holandiji. Imali smo uzorak od 2.000 komentatora koji su anonimno pristali odgovoriti na kratku anketu, a njihove e-mail adrese smo dobili od samih sajtova, nakon čega smo ih pitali. Uglavnom, trajalo je istraživanje preko pet mjeseci, ali najšokantnije otkriće koje sam dobio je da su to ljudi koji su preko 70% visokoobrazovani. Mislio sam da su to sve redom idioti, a onda shvatio da su svuda oko nas :).
Erzsebet

PrethodnaSljedeća

Natrag na Razne diskusije

Trenutno korisnika/ca: sinuhe, SmokingMan, vaučer i 11 gostiju.