Samo za SLOBODNE djevojke i muškarce!

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderatori/ce: burek_in_space, ladyblue18

Re: Samo za SLOBODNE djevojke i muškarce!

PostPostao/la stam dana 05/10/2012 01:28

ovo zene vole,kad im klizeci uletis.
uzmi ovog za mentora :D
stam

PostPostao/la LightRain dana 05/10/2012 01:28

putnica_dunjalucka je napisao/la:
mobsterc je napisao/la:Pa imaju jednu ili dvije stvari od nabrojanih, trazi se sve u jednom... A ti ili ne zagledas detaljno ili imas niske standarde.

Ako si sposoban da zaradiš puno para,lahko se takva može - "napraviti" i dobiti,samo je problem kod naših balkanaca što hoće sve a za ponuditi - prosipaju priču o duši :lol: . Nisi naveo da takva treba još da je moralna (nevina - samo čeka na tebe :lol: , radi i završava doktorske studije :-D ). Odavno na jednom mjestu ne spoznah ovoliko kompleksaša.

Nije mi jasna ova raja koja dođe ovdje na temu i kao oni ne traže nikoga-nasmiju se i kao oni nešto komentarišu.
Ova napisa - ona kao pametna i iznadprosječno lijepa, a radi glupost (to sa papirima itd.) i još došla na glupu temu da nam to kaže :shock: .

Ne znam koliko se razumiješ u psihologiju, ali ove gluposti najbolje pašu u najcrnjim trenucima...(a ne želim nikome ovo kroz šta ja sad prolazim)
Druga stvar, nigdje nisam napisala da sam iznadprosječno lijepa pametna i sl... Ako je mene ovdje neko shvatio ozbiljno onda ne znam šta da ti kažem :)
LightRain

PostPostao/la mobsterc dana 05/10/2012 01:29

ladyblue18 je napisao/la:Ima se moze se, a? :D

Ma nije to samo to... ja smatram da one to i zasluzuju. Pa kada se vec toliko trude, nije red da jos same i placaju, ne?
mobsterc

PostPostao/la plain vanilla dana 05/10/2012 01:30

LightRain je napisao/la:Ne znam koliko se razumiješ u psihologiju, ali ove gluposti najbolje pašu u najcrnjim trenucima...(a ne želim nikome ovo kroz šta ja sad prolazim)
Druga stvar, nigdje nisam napisala da sam iznadprosječno lijepa pametna i sl... Ako je mene ovdje neko shvatio ozbiljno onda ne znam šta da ti kažem :)

iduci put ponesi aparat, pa da uslikas te iksove i ipsilone, ovako mi mislimo da si sebe precijenila, a njih potcijenila

medjutim, ako nam dokumentujes :mrgreen:
plain vanilla

Lokacija: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

PostPostao/la ladyblue18 dana 05/10/2012 01:35

mobsterc je napisao/la:Ma nije to samo to... ja smatram da one to i zasluzuju. Pa kada se vec toliko trude, nije red da jos same i placaju, ne?

Ti bi bio dobar marketing strucnjak. A mozda vec i jesi, u tom slucaju upravo sam ti odala priznanje. :mrgreen:
ladyblue18
Globalni moderator

Lokacija: You don't have to like me, I'm not a facebook status

PostPostao/la quarterback dana 05/10/2012 01:43

laku noc, nagledah se svega...
quarterback

PostPostao/la LightRain dana 05/10/2012 01:48

putnica_dunjalucka je napisao/la:
Toliko se razumijem u psihologiju da mogu shvatiti da postoje ljudi koji liječe svoje komplekse (trenutne ili stalne) ocrnjujući druge ljude - a ne znam da to pomaže u teškim trenucima :shock: (osim baš onim slučajevima kojim nema pomoći). Sigurno imaš svoje razloge za ovo sve napisano, žensko sam - ali pretjeraste.
Pročitaj svoj prvi post, ja ne vidim da si se šalila, već nasuprot. Ima ljepših načina i mogućnosti da se prebole teški trenuci - ne pametujem, nego stvarno ogadiste normalnim ljudima i muško i žensko :lol: .

Još jednom ponavljam. Ako si mislila da bih sebi na taj način tražila partnera i slično onda mi je bolje da zbrišem sa ovog foruma(ili barem podforuma). Ovdje sam došla da budem neozbiljna, jer sam inače ogromna suprotnost, a ova tema mi je sve samo ne ozbiljna. I ako smatraš da je ovo neka pametna tema, nećemo više raspravljati jer sigurno nećemo naći zajedničku.
LightRain

PostPostao/la mobsterc dana 05/10/2012 01:52

A nemoj se sada izvlaciti i povlaciti, tamam doslo vrijeme da uzivamo... :-?

ladyblue18 je napisao/la:Ti bi bio dobar marketing strucnjak. A mozda vec i jesi, u tom slucaju upravo sam ti odala priznanje. :mrgreen:

Hvala na odanom priznanju. :D
Zadnja izmjena: mobsterc; 05/10/2012 01:54; ukupno mijenjano 1 put/a.
mobsterc

PostPostao/la LightRain dana 05/10/2012 01:57

Živa bila :-D
Bježim sa ove teme da ne bi još ko šta slično pomislio. Strašno :lol:
LightRain

PostPostao/la plain vanilla dana 05/10/2012 01:58

LightRain je napisao/la:Živa bila :-D
Bježim sa ove teme da ne bi još ko šta slično pomislio. Strašno :lol:

ma jasta, vrati se kad se kloniras, pa sve ispocetka
hebi ga, jednom ce upaliti :wink:
plain vanilla

PostPostao/la mobsterc dana 05/10/2012 02:01

LightRain je napisao/la:Bježim sa ove teme da ne bi još ko šta slično pomislio. Strašno :lol:

Ja bih te zamolio da ostanes, nemoj se osvrtati na zavidne ljude, ja te u potpunosti razumijem.
Ako odes, moracu onda i ja...
slika
mobsterc

PostPostao/la quarterback dana 05/10/2012 02:02

grijesite u vezi te djevojke
ln jos jednom.
quarterback

PostPostao/la alchak.ba dana 05/10/2012 08:51

Svidjaju mi se light rain i putnica. Molim vas da mi se javite na pp. Hvala
alchak.ba

PostPostao/la incognito071 dana 05/10/2012 09:54

iiiiiiiiiiiiiiiiii sta bi?

jesul se maznuli ovaj mobster i laHka kisa :D ?
incognito071

PostPostao/la mobsterc dana 05/10/2012 10:05

I jaranice... Samo dzentlmeni ne pricaju o detaljima ;)
mobsterc

PostPostao/la incognito071 dana 05/10/2012 10:13

mobsterc je napisao/la:I jaranice... Samo dzentlmeni ne pricaju o detaljima ;)

didn't recognize you dzentlemen :D

haj ba podjeli s rajom malo... ;-)
incognito071

PostPostao/la plain vanilla dana 05/10/2012 17:51

DžipaloRipalo je napisao/la:
slika
da se i ja oglasim :D

Skoro 22 godine, visina i tezina nisam siguran tacno al tu negdje oko 175cm i 75 kg, kratko osisan al bradat, jbg mrsko mi se brijat stalno -_-.
Studiram graficki dizajn. Volim kreativne i interesantne stvari. Uzivam u dobrim filmovima, knjigama i muzici. Ni sportovi mi nisu strani :P Radije cu otici negdje u prirodu nego izaci u grad. Ne pijem, ne pusim, ne drogiram se.
Vjernik sam, nisam stranacki oprjedjeljen nit se bahcem puno politikom. Šaljivdjija neki bi rekli. Romanticar, pomalo stidan i tako to :roll: Jah da mogu vazdan bi putovao negdje al ne mere pritislo sa svih strana :)

caco372 je napisao/la:Ovako: 40 tih godina,visina 186,115 kg,kratko osisan 2 ca
volim rock muziku,vožnju biciklom,šetnju,radim,stambeno situiran,

Baby-blue je napisao/la:Eh evo: 21 godina, haman 22 :P 168 cm, 60 kg, duga prirodno crna kosa, smedje oci..
studiram, volim zivotinje, putovanja.. :D

Igla_2020 je napisao/la:Otkad znam šta želim i šta tražim, nikako da nađem. Mislim da je najgore kada čovjek shvati šta želi, tek tada ne može da nađe xD
Imam 21.godinu pa se toliko i ne zabrinjavam, što se fizičkog izgleda tiče bitno mi je samo da je veći od mene, što nije teško, s obzirom da sam visoka 1,68. Što se tiče težine, ne volim ni mršave a ni debele a ni nabildane xD Jednostavno normalne muškarce, stomak u normalnoj veličini mi ne smeta. Ipak mi je lice glavno, ne volim one savršene ljepotane niti metroseksualce jer ti su obično prazni "unutra", već eto da se može gledati u njega i da ima lijepe zube i usne ali još ljepši osmijeh :) :) Uostalom bitnije su mi facijalne ekspresije lica.

Što se ostalog tiče, prije sam imala više nekih kriterija, sad sam ih svela na 2: da je snalažljiv, da je psihički jak i izgrađen, što znači da se ja mogu oslonuti na njega, tj. kada imam neki belaj, stvarno mi ne treba neko da "plače" sa mnom nego da me digne i da to zajedno riješimo jer ja tako postupam. To "suosjećanje" mogu dobiti od svake "prijateljice".

A šta tražim u vezi: adrenalin. Neću da je dosadno, ja ću sigurno se potruditi da bude zabavno ali mi se uvijek desi da se ja umorim od ludorija ne dobijajući nikakvu povratnu informaciju jer današnjim muškarcima dosta fali mašte -.-'

alchak.ba je napisao/la:33 god
zaposlen
180 cm, 78 kg (sad malo smrso)
zavrsen faks

eto

Barakuda12 je napisao/la:27 godina
194 cm visok,mrsav
zaposlen
crna kosa, smedze oci
volim biciklizam,kosarku,putovanja

eto i od mene ... :)

lord-executioner je napisao/la:muskarac, 26 godina, 175 cm, 74 kg, pravnik i pisac, normalno gradjen, volim citanje, filmove, serije, muziku, setnje, izlaske, pusim, ne pijem, raspolozen sam za sve sto je zanimljivo i zabavno, tolerantan sam i ne osudjujem, ateista sam, vjerujem u ljubav i odnos zasnovan na razumijevanju, povjerenju i postovanju, nisam zainteresiran za nesto prolazno niti susrete tog tipa, ako se neka takva nadje, neka zaobidje i ide negdje drugo :D

P.S. Nisam Alchak, ne ubijajte mi ovo malo oglasa :D

saale je napisao/la:27 god, 180 cm, 85 kg, sportski tip, crn, smedje oci , dipl ekonomista, zaposlen, stambeno zbrinut, jedinac u majke :D u slobodno vrijeme: djogiranje, dobar film knjiga, pusim a ponekad se i popije, digla se rodbina cjela da mi se najde cura al jok necu, rekoh "moja sudjena se krije negdje na forumu klix.ba" :D ah sto se nahvali u pm :D

dust in the wind je napisao/la:zensko 24, uskoro 25,heh. nazalost vec.ima li ko da se zafrkava, popije kafu, vidi kako to ide, pa onda nesto drugo... nemojte odmah na ozbiljno.... puno radim, pa da to lakopo ide... volim svasta.ne da mi se sad pisati. cut ce se... nekad hodala dosta, vecernje varijante, sad mi to sve mrsko. . zivjele kafe... ujutru budes ko bog... eto. n

chicita je napisao/la:Evo jedna nova... :-D

zensko, 32god, 172cm,65kg, zavrsen faks,zaposlena, kratka kosa,plave oci, volim putovanja,izlaske u prirodu(dodijalo mi vise sjeljenje po kaficima),volim sport,pratim skoro pa sve fudbal,kosarku,rukomet...to mi je valjda u genima... :D
Ne pusim,ne pijem,nisam neki vjerski tip,ne opterecujem se s tim.
Ne zanimaju me neke avanture,nisam taj tip a i nemam zivaca za svakakve budale... e to je razlog zasto sam sama! :D

I mene peglaju kad cu se udati,ali nisam tip da se udajem samo zato sto to tako mora biti... :)

Eto,toliko od mene.Uzdravlje! :)

kenny_ je napisao/la:godina 26, kose smedje, ociju zelenih, 192 cm.... student, pusim i pijem paralelno, trenutno usamIT, ljekarsko imam, stan imam, ne zaradjujem jos (samo sezonski), obozavam dobre trebe provokativne gradje.... :D :D :D :D :D :D

plain vanilla je napisao/la:Valjda ste se malo ohrabrili, pa ide i prvi oglas ovakve vrste.

Atraktivan par -ONA (25) i ON (31) traže djevojku ili zenu za seksualne igre u troje. Diskrecija zagarantovana.

ON nije neki klon, inace ne bih oglas ni objavljivala. Zainteresirane djevojke/zene mogu meni poslati PP, a i takodjer pitati ako ih zanimaju neki detalji.

Kao i dosad, diskrecija je zagarantovana i samo ja znam ako se prijavite.

samo hrabro :sax:

plain vanilla je napisao/la:evo novi oglas

Forumashica (38) trazi slobodnog muskarca do 45 godina koji ima razumijevanja za zaposlenu, samohranu majku. Pozeljno je da je vishi od 1,80 m.

Kao i dosad, zainteresovani forumashi salju meni PP, ja ih prosljedjujem do doticne forumashice. Takodjer, ako imate dodatna pitanja, bujrum :)

(r)evolucionarka je napisao/la:
26 godina, tamna kosa i oci, trazim nekog slicnih osobina 8-)

Nur_ je napisao/la:Kad vidim kako su skromne želje ostalih forumaša, bude me stid da napišem svoje, ali istovremeno mislim da se ljudi takođe stide (ili su licemjeri) da napišu ono što traže - da ne ispadnu umišljeni, jer ljudi ne vole one koji znaju šta hoće - u bilo čemu u životu :D . Komentare da kupim sebi - željenog, zadržite za sebe, kakve god da su želje, moje su.
Možda slučajno pročita neko od forumaša i pronađe se 8) , nikad se ne zna, ostale molim da me ne uznemiravaju.
Žensko, poželjno (tražim): muškarca od 28 - 32 godine, visine od 180 - 190 cm, da nije baš ni debeo a ni štapić, smeđe kose i očiju (ne volim plavkaste a ni tamnije muškarce). Nepušač (iako mogu tolerisati cigarete), antialkoholičar. Da je karakter i da zna šta želi u životu (a ne samo misli da želi). Da nije emocionalno oštećen i da komplekse ne liječi na drugim ljudima (ženama), da cijeni poštovanje prema njemu i ne shvata sve zdravo za gotovo. Musliman - po mogućnosti barem prosječno informisan o islamu.

Anes_Sana je napisao/la:21 jos malo 22 godine , zavrsio skolu , volim se zezat ,nasaliti i sl. uglavnom normalno sve , putovanja ,avanture i slicno tome , volim sport ...
oci sarene :D tj. zeleno-smedje , kratka kosa smedja,neko kaze plava et neznam nija , romanticar u dusi , trazi kakvu srodnu dusu , da je razumna ,pametna i mudro da zbori , da nije sponzorusa ... i da po mogucnosti da je s EU papirma..razlog tome je da se lakse usrecimo jer u ovoj vukojebini tesko cemo doci do srece

Raspored je napisao/la:Muškarac u ranim tridesetim, zabavan, maštovit, dobro građen, stambeno i prevozno regulisan i sa solidnom karijerom traži djevojku u kasnim dvadesetim ili ranim tridesetim najprije za jednu večeru i dobar izlazak pa poslije šta bude :)

TRANCE je napisao/la:Hajd' da pokušam :mrgreen:
25 godina, solidnog izgleda i obrazovanja, liberalnih pogleda na svijet oko sebe, s dugoročnim planom za odlazak negdje u EU.
Iritiraju me ekstremni konzervatizam, trendovi razne vrste, puki materijalizam, MC Stojan & Jana i svašta još nešto :lol:
Ako ima neka cura sličnih karakteristika, slobodno neka se javi na pm. Nisu mi toliko bitne godine, može biti i starija 4-5 godina. Za početak chat preko Fejsa, eventualno koji izlazak i druženje, pa poslije ako šta bude, dobro jeste. Znači ništa previše napadno s moje strane

JOINT_1921 je napisao/la:Imam 24 godine, zavrsen fakultet tek neki dan. Trazim djevojku za kafu kod mene ili kod nje (kafici su dosadili), nista ozbiljno, jos smo mladi.. :D Javite se djevojke.. :D

Gonna Fly Now je napisao/la:Pozz. ja sam muskarac ranih tridesetih godina,ali se osjecam barem deset godina mladje :) ,zelio bi da upoznam zensku osobu od nekih 26- 32/33 godine (mada ne striktno).Detaljnije mogu reci o sebi na pp.

marschall je napisao/la:

34 god. 190 cm 95 kg,
zaposlen, stan, nema kredita.

volio bih uzpoznat stabilnu djevojku izemdju 26 i 30 godina.....
vise informacija u 4 oka...

plain vanilla je napisao/la:Evo jos jedan oglas

zensko iz Sarajeva, 40 godina, plava duga kosa, zelene oci..sportski tip..nije da se hvalim, ali mi niko ne bi dao toliko godina, al skupilo se, nekako...dok ja ovo, ono i eto...elem, hajmo dalje.....fakultetski obrazovana, zaposlena....sta jos...a da, sto rece jedna djevojka prije, dosadilo mi je vise izlaziti po kaficima, pa me tamo rijetko ima...dakle, priroda, setnja, sport, knjige, filmovi i slicno...vedra duha....eto, ostalo na pp....a da sta trazim?...pa nesto slicno haman, al' musko :)...

zainteresovani forumashi trebaju PP poslati meni, a ja cu ga proslijediti forumashici.
probajte, ne boli :mrgreen:
plain vanilla

PostPostao/la rumFo dana 06/10/2012 15:32

ubi ova vanila :lol:
rumFo

PostPostao/la Jazzy.ba dana 06/10/2012 16:12

Vanila zar nije bolje da sve ponude i oglase stavljas u prvi post teme, a ne ovu shegu da radis?
Jazzy.ba

PostPostao/la plain vanilla dana 06/10/2012 17:44

Jazzy.ba je napisao/la:Vanila zar nije bolje da sve ponude i oglase stavljas u prvi post teme, a ne ovu shegu da radis?

glupa tema? zaobidji i problem rijesen

mislis da ti mozes bolje? otvori drugu temu
plain vanilla

PostPostao/la Jazzy.ba dana 06/10/2012 17:46

Eto nastavi ti na svakoj stranici kopirat jedan te isti kilometarski post, kad se tako ložiš na dobronamjernu sugestiju. :zzzz:

Ili bolje, registruj firmu za neženje, tu ne možeš falit, bolje će ići nego na forumu. :D
Jazzy.ba

PostPostao/la plain vanilla dana 06/10/2012 17:50

Jazzy.ba je napisao/la:Eto nastavi ti na svakoj stranici kopirat jedan te isti kilometarski post, kad se tako ložiš na dobronamjernu sugestiju. :zzzz:

Ili bolje, registruj firmu za neženje, tu ne možeš falit, bolje će ići nego na forumu. :D

citat ce oni koje zanima
oni koje ne zanima ionako trebaju zaobici temu :)

a koliko je uspjesno..o tome ne smijem pricati, nazalost :oops:
plain vanilla

PostPostao/la coinspinner dana 06/10/2012 19:17

Dobro ne smiješ govoriti detalje, ko s kim šta... ali ipak nije državna tajna, možeš nam reći, troje izlazilo na kafu, dvoje započelo vezu, jedni se vjenčali :D i tako... Neku statistiku napretka da nam daš, možda pozitivni rezultati motivišu forumaše :)
coinspinner

PostPostao/la plain vanilla dana 06/10/2012 20:26

coinspinner je napisao/la:Dobro ne smiješ govoriti detalje, ko s kim šta... ali ipak nije državna tajna, možeš nam reći, troje izlazilo na kafu, dvoje započelo vezu, jedni se vjenčali :D i tako... Neku statistiku napretka da nam daš, možda pozitivni rezultati motivišu forumaše :)

ako mi neko od njih da dozvolu, ispricat cu, naravno

dotad diskrecija zagarantovana jer bi se tema pretvorila u mahalanje i nagadjanje ko je s kim i sta radio :)
plain vanilla

PostPostao/la kikicaa dana 06/10/2012 22:33

ako mogu da se prijavim :oops:
spol: zenski
godine: rane tridesete
visina: 166cm
tezina: 60 kg
stalni radni odnos, stambeno situirana, pozitivna, optimista (nekad i previse :razz: )
i eto, detalje na pp :)
PS da dodam... kosa plava, oci plave
kikicaa

PrethodnaSljedeća

Natrag na Ljubav i seks

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.