registracija vozila na rate

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderator/ica: Bobi

registracija vozila na rate

PostPostao/la damar dana 30/03/2010 12:53

Kredit za registraciju motornih vozila kreiran je u saradnji sa SUNRISE MKF, PROEX društvo za posredovanje i registraciju motornh vozila i Osiguravajućeg društva UNIQA osiguranje d.d. i namijenjen je svim klijentima kojima trošak registracije vozila predstavlja preveliko finansijsko opterećenje. Ovaj kredit omogućava da se uz jednostavnu proceduru, za kratko vrijeme, obezbijede sredstva za registrovanje vozila uz mogućnost otplate od 3 do 11 mjeseci.

Najznačajnija karakteristika ovog kreditnog proizvoda je u tome što se odobrava u roku do 48h i na poklon dobijate pomoć na cesti godinu dana PGM

Info:

mob.: 061 735 603

tel.: 033 718 020; 033 718 022

fax: 033 718 021

mail: [email protected]

I svim uredima MKF "SUNRISE"
damar

Re: registracija vozila na rate

PostPostao/la DoradO dana 30/03/2010 17:02

ja bi zapalio auto kad ne bi imao za registraciju :lol:
DoradO

PostPostao/la atko dana 30/03/2010 17:12

damar je napisao/la:...ovog kreditnog proizvoda ...

Oj sto se ospem kad ucjem ovu rijec proizvod :roll: kako vas nije sramota ... osim toga zabranjeno je ovako direktno reklamiranje po forumu :-)

Jos malo pa ce te kreirati kreditne prozivode ... kupite somun na rate kifla gratis ... bandooo

No svakako vi ste samo 50% ove tuzne price druga polovina su glupi gradjani koji misle da mogu potositi novac koji nemaju tako sto ce od banke posuditi novac koji ne postoji :dance: :run:

Predlazem vrlo profitabilan 3 u 1 proizvod ... registracija vozila + aranzman u makarskoj + jesenje opremanje djece u skolu ... :x
atko

PostPostao/la damar dana 31/03/2010 13:13

Svasta nesta je zabranjeno pa se radi.Napravio sam aranzman sa navedenom kucom koja daje kredite kao bih mogao da ponudim porodicama koja ima kredit za stan, kredit za auto , dvoje djece ( jedno koristi pelene) da lakse podnesu regisstraciju vozila ( prosjecna registracija 600,000KM) do 11 rata uz minimalnu kamatu ali za tu kamatu dobiju pomoc na cesti 365 dana. Krenuo sam od sebe jer mi je kredit za stan 630,00KM, kredit za automobil 215,00KM, rezije kuci prosjek 250,00KM sto dovodi do 1.060,00KM mjesecno bez hrane, pelena, kafe, cigara itd. Ako su mi rezije 250,00KM dodacu jos 50,00KM mjesecno na te rezije ( lakse mi je dati 50,00KM mjesecno nego 600,00KM odjednom) a imacu regostrovan automobil po zakonu.

Lp

:-D
damar

PostPostao/la starii dana 31/03/2010 21:24

damar je napisao/la:Svasta nesta je zabranjeno pa se radi.Napravio sam aranzman sa navedenom kucom koja daje kredite kao bih mogao da ponudim porodicama koja ima kredit za stan, kredit za auto , dvoje djece ( jedno koristi pelene) da lakse podnesu regisstraciju vozila ( prosjecna registracija 600,000KM) do 11 rata uz minimalnu kamatu ali za tu kamatu dobiju pomoc na cesti 365 dana. Krenuo sam od sebe jer mi je kredit za stan 630,00KM, kredit za automobil 215,00KM, rezije kuci prosjek 250,00KM sto dovodi do 1.060,00KM mjesecno bez hrane, pelena, kafe, cigara itd. Ako su mi rezije 250,00KM dodacu jos 50,00KM mjesecno na te rezije ( lakse mi je dati 50,00KM mjesecno nego 600,00KM odjednom) a imacu regostrovan automobil po zakonu.

Lp

jedno pitanje kolka ti je plata? samo ti radis il i zena?
starii

PostPostao/la holowey dana 31/03/2010 23:32

atko je napisao/la:
damar je napisao/la:...ovog kreditnog proizvoda ...

Oj sto se ospem kad ucjem ovu rijec proizvod :roll: kako vas nije sramota ... osim toga zabranjeno je ovako direktno reklamiranje po forumu :-)

Jos malo pa ce te kreirati kreditne prozivode ... kupite somun na rate kifla gratis ... bandooo

No svakako vi ste samo 50% ove tuzne price druga polovina su glupi gradjani koji misle da mogu potositi novac koji nemaju tako sto ce od banke posuditi novac koji ne postoji :dance: :run:

Predlazem vrlo profitabilan 3 u 1 proizvod ... registracija vozila + aranzman u makarskoj + jesenje opremanje djece u skolu ... :x

ja da sam na tvom mjestu, ja bih njega sakom :D
holowey

PostPostao/la respo dana 01/04/2010 07:28

damar je napisao/la:Svasta nesta je zabranjeno pa se radi.Napravio sam aranzman sa navedenom kucom koja daje kredite kao bih mogao da ponudim porodicama koja ima kredit za stan, kredit za auto , dvoje djece ( jedno koristi pelene) da lakse podnesu regisstraciju vozila ( prosjecna registracija 600,000KM) do 11 rata uz minimalnu kamatu ali za tu kamatu dobiju pomoc na cesti 365 dana. Krenuo sam od sebe jer mi je kredit za stan 630,00KM, kredit za automobil 215,00KM, rezije kuci prosjek 250,00KM sto dovodi do 1.060,00KM mjesecno bez hrane, pelena, kafe, cigara itd. Ako su mi rezije 250,00KM dodacu jos 50,00KM mjesecno na te rezije ( lakse mi je dati 50,00KM mjesecno nego 600,00KM odjednom) a imacu regostrovan automobil po zakonu.

Lp

ako ne mozes podnijeti registraciju sto si ga onda kupio koji klinac?
respo

PostPostao/la atko dana 01/04/2010 08:27

Pa valjda vrijedi ona stara narodna ... pokrij se koliko ti je jorgan dug ... zasto nasi ljudi misle da MORAJU imati odmah sve dobro i dobar stan i auto i ici na dobar odmor i da se sve moze elegantno rjesiti kreditom :-) zavala koja se pre pre preskupo placa :wink:

Znaci razvuces platu ko jufku, za stan, za auto za registraciju, za kiflu ... a jel ima kredit, pardon proizvod, za izmjenu ulja boga ti ? Sta kad ti crkne neki dio od 300 KM ili nedaj boze da skrivis udes pa napravis stete milju divje :-)
atko

PostPostao/la TarikSA dana 01/04/2010 08:50

Kome se ne svidja covjekova ponuda jednostavno je zaobidje ha ja!
Ja se slazem da ne trebas imati auto ako ne mozes da ga registrujes, al ima slucajeva i ovakvih i onakvih...pocevsi od toga da porodica mora imati auto jer ima recimo nepokretno dijete...sigurno ne rade u Telecomu itd pa da mogu izvaliti od jedne plate 600KM (ako imaju platu uopce). Medjutim isto tako smatram da covjek ostavlja dnevno 1-2KM pa kad mozes i vise, moze godisnje skupiti pare za registraciju, al vjerem da je nekome danas i 2KM previse da stavi na stranu, a mora imati auto zbog ovog ili onog razloga (recimo gore navedeni). Zasto takvim ljudima ne olaksati zivot. Mislim da je covjek posteno ponudio i nema potrebe za nekakvom ironijom kako ko trosi pare, jesu li njegove ili od banke...znaci ponudjen ko pocascen ko voli nek izvoli.
Jesmo brate guzna crijeva, ima tema kako je osiguranje skupo i kad covjek vam da neku alternativu, onda drvlje i kamenje ne njega...bas smo prokleti

Poz :x
TarikSA

PostPostao/la respo dana 01/04/2010 11:56

tarik sve je to uredu da je naveo imam auto jer sam invalid jer mi je dijete nepokretno jer mi je ovo ono
ali se bezveze izvaljivati za auto a imas malu bebu imas kredit za stan je samoubistvo
i onda govori rezije i rate su mi 1000 maraka i to sve bez hrane i pica sta cu moram na rate i registraciju

onda nek se niko ne zali

a ako vec ima neko nepokretno dijete ili je sam nepokretan valjda bi postavio temu takva takva situacija imam auto zbog toga i toga znate li daje li ko da se registruje na rate itd i vjerujem da bi mu bilo koja osiguravajuca kuca izasla u susret cak i da ne daju na rate

bit je u tome ko predstavlja nesto a ne sta predstavlja

p.s. suprotan primjer je ljudi na funkcijama posebno u vladama parlamentima klincima palcima male su nam plate
koliko vam je plata? pocetna 3000KM
jah mala
respo

PostPostao/la A1fa dana 01/04/2010 12:03

atko je napisao/la:Pa valjda vrijedi ona stara narodna ... pokrij se koliko ti je jorgan dug ... zasto nasi ljudi misle da MORAJU imati odmah sve dobro i dobar stan i auto i ici na dobar odmor i da se sve moze elegantno rjesiti kreditom :-) zavala koja se pre pre preskupo placa :wink:

Znaci razvuces platu ko jufku, za stan, za auto za registraciju, za kiflu ... a jel ima kredit, pardon proizvod, za izmjenu ulja boga ti ? Sta kad ti crkne neki dio od 300 KM ili nedaj boze da skrivis udes pa napravis stete milju divje :-)

Zato sto citav kapitalisticki svijet tako funkcionise...hocete u Evropu, eto vam je! Kod nas su samo problem velike kamate i nista vise. Sta ste se natovarili covjeku, ovo je extra rjesenje, samo me interesuje kolika je kamata.

Meni je registracija 620 maraka, plus nakupilo se tu kazni koje moram platiti ako hocu da ga registrujem, plus popravak od nekih pedesetak maraka da bih prosao na tehnickom. Rezultat tog zbira je da vozam neregistrovano auto do posla i nazad dok ne skontam kako da namirim tu sumu bez nekog kredita ili pozajmice. Lakse mi je dati 4 mjeseca po 200 KM nego odjednom roditi 800.
Zadnja izmjena: A1fa; 01/04/2010 12:08; ukupno mijenjano 1 put/a.
A1fa

PostPostao/la ado-šampion dana 01/04/2010 12:05

Slažem se s Atkom, baš je dobro opisao stanje kod nas, frajer dođe na kafu u C-klasi a nema da plati tu kafu. :roll:

Al opet i Tarik je dobro opisao, ima svakakvih ljudi, jbg ne treba sudit olako, a i ovo prokletstvo stranih banaka kod nas, to je ono što nas najviše jebe. Koliko puta ste otključali svoj poštanski sandučič a da je u njemu bila ponuda neke banke?! Ko god napravi račun lupam u Rajfajzenu da bi primao platu na isti, stalno ga zatrpavaju nekim ponudama za kredit...
ado-šampion

PostPostao/la respo dana 01/04/2010 12:15

evo i a1fa i damar kazu lakse mi davati po 50 mjesecno nego odmah 600-800 nevazno koja je cifra

zasto ne odvajas svaki mjesec na stranu u neku kasicu prasicu jastuk ili gdje vec tih 50 i kad dodje registracija sjetis se jastuka i platis odmah registraciju

zamislite situaciju uzmes tu registraciju na rate platio si prvih 50km i imas udes(naravno ne zelim nikome) dodjes u osiguravajucu kucu odsteta fazoni treba kuca platiti nekih 2000 maraka recimo
mislis ne bi vam pravili probleme sto niste platili registraciju u kompletu samo da ne bi isplatili tih 2000 maraka
respo

PostPostao/la atko dana 01/04/2010 12:24

Ja ne ulazim u komentarisanje pojedinaca ... ja generaolno negodujem tu logiku kreditomanije ... javni je forum valjda se smije :wink:

Svi smo mi prosli razne faze u zivotu ... i snalazili se kako znamo i umijemom, jer svi smo nekad bili ucenici/studenti pa smo pocinjali raditi pa smo krpili nekako te prelaze nije ni vazno ne zelim da ulazim u te socijalne price ... ali kad cujem reklamu ... imas licnu a nemas auto :-) ... znaci komad plastike i sjedes u auto ... i onda nemas za reg. nemas za tehnicki pa cvilis da te puste ... znas dobar je volan nema lufta ni cetvrtinu kruga :roll: itd itd ...
atko

PostPostao/la damar dana 01/04/2010 14:19

respo je napisao/la:evo i a1fa i damar kazu lakse mi davati po 50 mjesecno nego odmah 600-800 nevazno koja je cifra

zasto ne odvajas svaki mjesec na stranu u neku kasicu prasicu jastuk ili gdje vec tih 50 i kad dodje registracija sjetis se jastuka i platis odmah registraciju

zamislite situaciju uzmes tu registraciju na rate platio si prvih 50km i imas udes(naravno ne zelim nikome) dodjes u osiguravajucu kucu odsteta fazoni treba kuca platiti nekih 2000 maraka recimo
mislis ne bi vam pravili probleme sto niste platili registraciju u kompletu samo da ne bi isplatili tih 2000 maraka

ovo nema veze sa osiguravajucim kucama jer po novom pravilniku o registraciji vozila sve moras da platis i da to dokažeš sa uplatnica u MUP-u, što govori da polisu osiguranja platis u cjelosti a placas rate kuci koja ti je dala kredit.
damar

PostPostao/la damar dana 01/04/2010 14:24

A1fa je napisao/la:
atko je napisao/la:Pa valjda vrijedi ona stara narodna ... pokrij se koliko ti je jorgan dug ... zasto nasi ljudi misle da MORAJU imati odmah sve dobro i dobar stan i auto i ici na dobar odmor i da se sve moze elegantno rjesiti kreditom :-) zavala koja se pre pre preskupo placa :wink:

Zato sto citav kapitalisticki svijet tako funkcionise...hocete u Evropu, eto vam je! Kod nas su samo problem velike kamate i nista vise. Sta ste se natovarili covjeku, ovo je extra rjesenje, samo me interesuje kolika je kamata.

Meni je registracija 620 maraka, plus nakupilo se tu kazni koje moram platiti ako hocu da ga registrujem, plus popravak od nekih pedesetak maraka da bih prosao na tehnickom. Rezultat tog zbira je da vozam neregistrovano auto do posla i nazad dok ne skontam kako da namirim tu sumu bez nekog kredita ili pozajmice. Lakse mi je dati 4 mjeseca po 200 KM nego odjednom roditi 800.

na Iznos od 800,00KM u cetiri rate placas po 209,00KM ratu to jest kamata ti je 36,00KM ali iza vid te kamate dobijes pomoc na cesti u trajanju od jednu godinu kod firme PGM http://www.pgm.ba/index.php?option=com_ ... &Itemid=56 .
damar

PostPostao/la respo dana 01/04/2010 14:27

damar je napisao/la:
respo je napisao/la:evo i a1fa i damar kazu lakse mi davati po 50 mjesecno nego odmah 600-800 nevazno koja je cifra

ovo nema veze sa osiguravajucim kucama jer po novom pravilniku o registraciji vozila sve moras da platis i da to dokažeš sa uplatnica u MUP-u, što govori da polisu osiguranja platis u cjelosti a placas rate kuci koja ti je dala kredit.

izvini mislio sam da ti autoosiguranje daje mogucnost placanja na rate

ali opet stojim pri svome skupljaj kuci po 50 maraka mjesecno i onda plati odjednom znaci sve isto samo izbaci ovo oko udesa
respo

PostPostao/la respo dana 01/04/2010 14:30

damar je napisao/la:na Iznos od 800,00KM u cetiri rate placas po 209,00KM ratu to jest kamata ti je 36,00KM ali iza vid te kamate dobijes pomoc na cesti u trajanju od jednu godinu kod firme PGM http://www.pgm.ba/index.php?option=com_ ... &Itemid=56 .

reci mi koliko puta je ukljucena pomoc na cesti u tih 36KM?

da se opet ponovim
Zadnja izmjena: respo; 02/08/2010 15:16; ukupno mijenjano 1 put/a.
respo

PostPostao/la damar dana 01/04/2010 14:34

ado-šampion je napisao/la:Slažem se s Atkom, baš je dobro opisao stanje kod nas, frajer dođe na kafu u C-klasi a nema da plati tu kafu. :roll:

Al opet i Tarik je dobro opisao, ima svakakvih ljudi, jbg ne treba sudit olako, a i ovo prokletstvo stranih banaka kod nas, to je ono što nas najviše jebe. Koliko puta ste otključali svoj poštanski sandučič a da je u njemu bila ponuda neke banke?! Ko god napravi račun lupam u Rajfajzenu da bi primao platu na isti, stalno ga zatrpavaju nekim ponudama za kredit...

Ja radim posao registracije vozila zadnij 10 godina i u zadnjih godinu dana svaki drugi mi kaže mogu li u dvije, tri rate , sacekaj me mjesec dana, mislim da nijedna agencija ili firma nema dovoljno kapitala da bih to izdržala pa sam nakon toliko upita sklopio ugovor sa mikrokrednom oranizacijom ( jer za banke su to mali iznosi "Raiffeisen nudi shopig karticu sa kojom možeš otici u AC Quatro da registrujes vozilo na 6 rata) da se napravi PROIZVOD cija je namjena registracija vozila. Kamata je nekih 11% na godišnjem nivo ali iza vid te kamate dajemo pomoc na cesti kod PGB http://www.pgm.ba/index.php?option=com_ ... &Itemid=56 .
damar

PostPostao/la damar dana 30/04/2010 23:30

damar je napisao/la:Kredit za registraciju motornih vozila kreiran je u saradnji sa SUNRISE MKF, PROEX društvo za posredovanje i registraciju motornh vozila i Osiguravajućeg društva UNIQA osiguranje d.d. i namijenjen je svim klijentima kojima trošak registracije vozila predstavlja preveliko finansijsko opterećenje. Ovaj kredit omogućava da se uz jednostavnu proceduru, za kratko vrijeme, obezbijede sredstva za registrovanje vozila uz mogućnost otplate od 3 do 11 mjeseci.

Najznačajnija karakteristika ovog kreditnog proizvoda je u tome što se odobrava u roku do 48h i na poklon dobijate pomoć na cesti godinu dana PGM

Info:

opet malo reklame
damar

PostPostao/la damar dana 02/08/2010 14:46

damar je napisao/la:
damar je napisao/la:Kredit za registraciju motornih vozila kreiran je u saradnji sa SUNRISE MKF, PROEX društvo za posredovanje i registraciju motornh vozila i Osiguravajućeg društva UNIQA osiguranje d.d. i namijenjen je svim klijentima kojima trošak registracije vozila predstavlja preveliko finansijsko opterećenje. Ovaj kredit omogućava da se uz jednostavnu proceduru, za kratko vrijeme, obezbijede sredstva za registrovanje vozila uz mogućnost otplate od 3 do 11 mjeseci.

Info:

[/b]

opet malo reklame

WWW.PROEX.BA
damar

Natrag na Auto

Trenutno korisnika/ca: esso_sa i 7 gostiju.