Potraga za spiralnim stepenicama (:

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator/ica: ladyblue18

Potraga za spiralnim stepenicama (:

PostPostao/la Miss House dana 22/08/2009 11:08

Gradim vikendicu i samo mi se spiralne stepenice uklapaju u kompletan prostor i dizajn. Pronašla sam jedne savršene :D : "Arke" model spiralnih stepenica firme "Albini & Fontanot" i čula da ih ima u Sarajevu međutim ne mogu da nađem gdje u Sarajevu :? . Da li neko može da mi pomogne? Gdje u Sarajevu ima ovakvih stepenica i koliko im je cijena orijentaciono. Bilo kakva informacija - adresa, telefon, bilo šta će mi mnogo pomoći?! Hvala unaprijed! :D :D
Miss House

Re: Potraga za spiralnim stepenicama (:

PostPostao/la Svi su me banirali dana 22/08/2009 11:13

Vidi u Obiju ili u semizovcu kod onog stolara sa lijeve strane radi jako dobre stepenice
Svi su me banirali

PostPostao/la starii dana 22/08/2009 11:18

Miss House je napisao/la:Gradim vikendicu i samo mi se spiralne stepenice uklapaju u kompletan prostor i dizajn. Pronašla sam jedne savršene :D : "Arke" model spiralnih stepenica firme "Albini & Fontanot" i čula da ih ima u Sarajevu međutim ne mogu da nađem gdje u Sarajevu :? . Da li neko može da mi pomogne? Gdje u Sarajevu ima ovakvih stepenica i koliko im je cijena orijentaciono. Bilo kakva informacija - adresa, telefon, bilo šta će mi mnogo pomoći?! Hvala unaprijed! :D :D

hehe prije mjesec dana sam isto trazio..vidi imaju u OBIju i nisu cemu vise izgledaju kao igračka8 (cijena oko 1200KM)...daleko bolje ali i skuplje oko 3000KM su ti u Merkuru na Stupu..MD profil u Hrvatskoj također ima ali na žalost ne uvoze ih u BiH (vidi njihovoj web)...
i na kraju ti je najbolje da nades nekog da ti napravi jer ni jedne koje budes kupio nece ti bas pasati...sretno :)
starii

PostPostao/la Bullet Tooth Tony dana 22/08/2009 11:26

To se pravi,zeljezo,pa se gaziste stavlja od drveta,spiralne stepenice su jako zahtjevan posao i da mozes cekati jedan mjesec,vjerovatno bi ti mogao srediti da se naprave tacno po tvojoj zelji :D
Bullet Tooth Tony

Natrag na Razne diskusije

Trenutno korisnika/ca: rekla-kazala i 7 gostiju.