Plasticna hirurgija u Sarajevu

Sve o zdravlju...

Moderator/ica: ladyblue18

Plasticna hirurgija u Sarajevu

PostPostao/la nevencikotic dana 17/09/2010 22:58

Trebam operisati nos u ordinaciji Karabeg...interesira me da li netko ima iskustva sa korekcijom nosa kod dr.Karabega jer mi je to bitno s obzirom da ne mogu da se organiziram sa vremenom da idem van Sarajeva.Hvala :)
nevencikotic

Re: Plasticna hirurgija u Sarajevu

PostPostao/la KoKoBilo dana 04/01/2011 15:30

Kod Karabega operišu doktori sa Koševa, ne znam da li baš sam Karabeg operiše nos, po meni to bi bilo dosta neozbiljno s njegove strane, pošto je specijalizirao hirurgiju šake. A što se tiče operacije nosa smatram da to treba da uradi maksilofacijalni hirurg odn. hirurg glave i vrata, pogotovo ako imaš devijaciju nosne pregrade (septuma). Najbolje je da tražiš slike njegovih pacijenata prije i poslije opracije, pa procijeni na osnvu toga, ako nemaš "živi" primjer tj. ne poznaješ nekoga ko se već operisao kod njega.
KoKoBilo

PostPostao/la awake dana 05/01/2011 15:50

dr Karabeg je spec. opšte hirurgije (dr Glumičić takođe), i subspecijalista plastične i rekonstruktivne hir. a septum se lomi čekićem kako u Sarajevu tako i u Zagrebu, Parizu itd a modeliranje nosa je druga stvar i tu je Karabeg prilično jak
awake

PostPostao/la plasticna01 dana 01/11/2013 21:01

Sve sto zelite znati o plasticnoj hirurgiju mozete da doznate na Forum za sve plasticne operacije gde clanove dele iskustva i postavljaju slike. http://www.justplasticsurgeon.com/
plasticna01

Natrag na Zdravlje

Trenutno korisnika/ca: Baidu [Spider] i 4 gostiju.