Pilates

Sve o zdravlju...

Moderator/ica: ladyblue18

Pilates

PostPostao/la .mima. dana 01/11/2012 22:10

Cao, nisam znala gdje da postavim ovo pitanje, pa sam ovdje..nadam se da nema slicna tema( nisam uopste provjeravala:$).. Eh ovako planiram da krenem na pilates, cisto da se malo aktiviram i dovedem u red...dosta mi je vise ukocenosti :)). Zanima me koliko otprilike treba proci vremena da se vide prvi razultati, nisam debela ali sam poprilicno nezategnuta i to me zivcira uzasno. Planiram da idem 2 puta sedmicno.. Eh da li ima ikakve koristi od odlaska na te vjezbe... naravno ne ocekujem da nakon mjesec dana sve bude divno krasno, ali ipak da mozda nakon pola godine bude nekih rezultata. Ako iko ima iskustava,, bilo bi super da odg:) Hvalaa
.mima.

Re: Pilates

PostPostao/la otherside dana 02/11/2012 10:16

ja sam nasla na netu program pilates vjezbi za ucvrscivanje stomaka i butina i radila svakodnevno samo po pola sata ujutru. ukupno sam vjezbala 3 mjeseca u kucnim uslovima i to je bilo to. rezultatom sam bila prezadovoljna obzirom da sam te vjezbe radila nakon poroda s ciljem vracanja u predhodno stanje :wink:
otherside

Re: Pilates

PostPostao/la .mima. dana 03/11/2012 00:03

otherside je napisao/la:ja sam nasla na netu program pilates vjezbi za ucvrscivanje stomaka i butina i radila svakodnevno samo po pola sata ujutru. ukupno sam vjezbala 3 mjeseca u kucnim uslovima i to je bilo to. rezultatom sam bila prezadovoljna obzirom da sam te vjezbe radila nakon poroda s ciljem vracanja u predhodno stanje :wink:

Aha znaci ima fajde od tih vjezbica.. Hvala puno, nadam se da cu i ja vidjeti rezultate:D:D
.mima.

Natrag na Zdravlje

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.