Nabavka Toyote RAV4 prve generacije...

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderator/ica: Bobi

Nabavka Toyote RAV4 prve generacije...

PostPostao/la AdnanSA dana 05/01/2008 21:57

Namjeravam kupiti takvu Toýotu mada nevjerujem da cu je uspjeti pronaci na siromasnom trzistu BiH.Ima li neko neka licna iskustva?Kvarovi,potrosnja te najvaznije nabavka rezervnih dijelova i potrosnog materijala u Sarajevu???
Znam neko ce reci "To je Toyota ne kvari se" ali svakom autu prije ili kasnije zatrebaju dijelovi...
AdnanSA

PostPostao/la melb26sa dana 05/01/2008 23:16

Ja sam htjela RAV4 (2008) ali sam se zadovoljila XR Matrixom (2008) - isto Toyotin autic.
Sto smo u BiH imali priliku isprobati RAV4 bio je 2004 godiste i izgledao i bio kao nov. Inace, veoma dobro lezi na cesti, lagan za upravljanje, potrosnja goriva odlicna...
melb26sa

PostPostao/la iceman ze dana 06/01/2008 00:02

ja ponekad vozim dizelsku varijantu prve generacije, uglvnom tjerao sam je po ovim nasim putevima, i sobzirom da nije cistokrvni terenac, iznenadio sam se kako je vozilo upravljivo, lagan za upravljanje, pouzdan, stabilan na cesti, s dobrim gumama, sigurno te po ovako losim cestama nigdje nece izdati. Znam kad sam se ja zagrijao za Freelandera, svi su mi pljuvali po njemu, s obzirom da je nije pravi terenac, skup za odrzavanje i sl.......ako je i on ovako dobar kao RAV bas mi je zao sto nisam ga uzeo. Moj drug vozi 4Runnera i nezali se, kaze da su skupi djelovi, ali isto mi kaze da mu se vozilo uopste na kvari, samo redovno odrzavanje.......u svakom slucaju sretno.... :-)
iceman ze

PostPostao/la Romeo 80 dana 06/01/2008 13:44

iceman ze je napisao/la:ja ponekad vozim dizelsku varijantu prve generacije, uglvnom tjerao sam je po ovim nasim putevima, i sobzirom da nije cistokrvni terenac, iznenadio sam se kako je vozilo upravljivo, lagan za upravljanje, pouzdan, stabilan na cesti, s dobrim gumama, sigurno te po ovako losim cestama nigdje nece izdati. Znam kad sam se ja zagrijao za Freelandera, svi su mi pljuvali po njemu, s obzirom da je nije pravi terenac, skup za odrzavanje i sl.......ako je i on ovako dobar kao RAV bas mi je zao sto nisam ga uzeo. Moj drug vozi 4Runnera i nezali se, kaze da su skupi djelovi, ali isto mi kaze da mu se vozilo uopste na kvari, samo redovno odrzavanje.......u svakom slucaju sretno.... :-)

Možda griješim, ali koliko ja znam prva generacija RAV 4 nije imala dizelski motor!? Ili ti možda misliš na drugu generaciju, prethodnicu aktuelnog modela?!
Romeo 80

PostPostao/la iceman ze dana 06/01/2008 14:26

ma da mislim na ovu generaciju 2001-2005, odnosno na drugu generaciju sa 2,0 dizelskim motorom...... :-)
iceman ze

Natrag na Auto

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.