MOJA TV - Internet, help !!!

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator/ica: Bobi

MOJA TV - Internet, help !!!

PostPostao/la novikorisnik dana 28/07/2010 22:58

Zna li neko kako da sherujem konekciju na ovom uredjaju Billion wireless voip adsl router
i da ujedno koristim i wireless opciju???

Sada ide preko protokola MPoA (RFC1483/RFC2684, Multiprotocol Encapsulation over AAl5) i kad uzmem npr, PPPoE, onda mi ne radi nista.
hvala unaprijed
novikorisnik

Re: MOJA TV - Internet, help !!!

PostPostao/la atko dana 29/07/2010 00:26

link je napisao/la:pa procedura uopste nije jednostavna, posebno ako imas voip, koji ti i da namjestis sve, nece raditi. naravno, za sve ima lijeka, tako ako si voljan platiti za konfiguraciju, posalji PP.

Tako BHT djelatnic reketiraju svoje klijent kojima bi inace trebali doc na vrata s osmjehom besplatno i podesiti opremu :-)

Imas oglase pa tamo nudi usluge ovo je forum za besplatnu diskusiju :wink:
atko

PostPostao/la atko dana 29/07/2010 08:34

link je napisao/la:hahaha, ti jos ljut sto sam te spustio na onoj drugoj diskusiji. poklopi se po usima i ostavi moderatorima da rade svoj posao

kamo srece da ga radite umjesto sto na crno reketirate ;) ... a za diskusije spustanja i ostlo ti se fakat uzivio ... haj dobro ako ti se tak odopada umisljaj i dalje da si zajebani lik sa foruma koji ljudima otvara oci .... eee koji si ti lik :lol:
atko

PostPostao/la zalizani dana 29/07/2010 11:56

novikorisnik je napisao/la:Zna li neko kako da sherujem konekciju na ovom uredjaju Billion wireless voip adsl router
i da ujedno koristim i wireless opciju???

Sada ide preko protokola MPoA (RFC1483/RFC2684, Multiprotocol Encapsulation over AAl5) i kad uzmem npr, PPPoE, onda mi ne radi nista.
hvala unaprijed

Nazovi podrsku, nek' posalju tehnicare.

@link

Kako dodje do firmware-a za ovo smece od rutera?
Mislim na firmware koji je unaprijedio Telecom. :mrgreen:
zalizani

Natrag na Računari i tehnologija

Trenutno korisnika/ca: Qler i 7 gostiju.