Magnezij hlorid

Sve o zdravlju...

Moderator/ica: ladyblue18

Re: Magnezij hlorid

PostPostao/la ledeny dana 19/12/2011 19:04

PipiDugaDevetka je napisao/la:Hvala @ledeny...Upravo mi na stolu stoji prskalica kojom prskam papir-Violeta ručnik, pa o nda brišem naočale, monitor i slično, da bolje vidim pixele. Nju ću iskoristiti za te potrebe. Ustvari, negdje u špajzu imam još jednu davno kupljene obje. Liče na prskalice koje sadrže deterdžent za pranje i brisanje prozora, ali su ove moje spec. kupljene da budu prskalice,...Od PVC-a su, ako je to bitno.

Ma može poslužiti i plastična prskalica, naravno, ali je uvijek bolja staklena varijanta jer plastika može ispuštati otrovne hemikalije a ti to trebaš svakodnevno koristiti. Sve zavisi o kojoj vrsti plastike je riječ. Pogledaj da li ima otisnut neki broj u trokutiću na dnu bočice.
ledeny

PostPostao/la PipiDugaDevetka dana 20/12/2011 03:54

o2
PipiDugaDevetka

Lokacija: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

PostPostao/la ledeny dana 20/12/2011 12:51

Ne bih rekao da je o2 oznaka za plastiku. Broj bi trebao biti u trokutiću za reciklažu ili bi trebao biti ispisan naziv plastike. Ukratko, dobri brojevi su 2, 4 i 5 a loši 3, 6 i 7. Broj 1 bi se također trebao izbjegavati. Ako nema nikakvog broja tu plastiku ne treba koristiti. Ali o plastici na nekoj drugoj temi...
ledeny

PostPostao/la lol_sa dana 21/12/2011 14:15

@Pipi, kakvi su nalazi???
lol_sa

PostPostao/la PipiDugaDevetka dana 21/12/2011 21:41

lol_sa je napisao/la:@Pipi, kakvi su nalazi???

Nalazi se izdaju od 11 do 13, pa ja zakasnio. Sutre će da budu.

Edited 24.12.2011.
Neće zadugo biti CT nalaza bubrega jer je došlo do nekog nesporazuma, pa mi nisu uradili tri nalaza za koje sam bio naručen, nego samo dva. Koljeno i kuk,...grozan mi je nalaz kuka i desnog koljena sa usputnim nalazom na kičmi (tačno određeni pršljenovi-nešto nisu ok).

Moram ponovo čekati red za CT bubrega.
PipiDugaDevetka

Lokacija: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

PostPostao/la Emi_Nevermind dana 25/12/2011 05:39

ja znam dosta o ovim stvarkama pa da ti malo vazim-

destilovana voda i prokuhana voda nisu jedno te isto- Sama destilovana voda se ne smije piti jer je prazna, u njoj nema minerala i teška je za tijelo. Prokuhana voda iz naših česmi sadrži više žive nego bilo kakava riba, aluminija hlora, flora, asbesta... Kuhanjem ti samo pokreneš sav otrov, ništa drugo. To je urbani mit da je kuhana voda čista, ona u principu ubije samo većinu bakterija. Ukoliko koristiš destilovanu vodu kupljenu u apoteci, s njom pravi samo ulje koje ćeš mazati. Apsolutno ne smiješ piti ovo s obzirom da imaš probleme s bubrezima, to ti je kao da piješ morsku so. Mislim ona se smije piti u malim količinama, naročito kod angine i slično, ali ne dok ove megalite pokušavaš slomiti. Ne čini ti se, magnezij je čudo prirode. Mene je spasio, imala sam problema s leđima i zglobovima. U kombinaciji sa još par stvari sam potpuno izliječena. Magnezij ukine onu najgoru bol, a prirodni lijekovi su me trajno popravili.

Drugo- epsonova so, morska so iz mrtvog mora ako se ne varam je savršena za kupke i meni je nevjerovatno pomogla. Treće- mag. hlorid nije uobičajno piti kako god, slobodno uzimaj citrat, on je blag a djelotvoran. Ja ga uzimam oralno, dok hlorid mažem. Isto preporučujem da se sam ne zahebavaš oko ovih ulja, jer vidim npr. ovaj sastav sa živom- ja imam trovanje nesretnicom i navuklo mi je 30tak drugih bolesti od kojih 4 neizliječive. Ja ti preporučujem da kupiš pouzdano 100%tno, gotovo ulje . Ja sam kupovala od jedne žene koja se bavi tim, i ima 100%-tno, fantastično je, a ja ga koristim i kao dezodorans jer ne smijem koristiti hemikalije. Ima i hialuronsku kiselinu koju sam pila i odlična je za zglobove i degenerisane diskove, jer to je ta prirodna kiselina koja služi da podmazuje diskove i kosti. Javim ti na pp, pošto ona ne voli da svako zna za nju, a i da ne bude da se bavim marketingom. Ja sam uz ovo pila i kolagen (neocell) i on je fantastičan. U apoteci na Šipu bio 45 KM za 120 tableta, a piješ 6 na dan.. I onda slučajno sretnem ovu ženu i kod nje uzimam za 32 KM! Ako se osjećam parali uzmem onu od 250 komada, i tu mi naplati 50 KM!!! Ona ne drži ništa što ima germe, mliječnih proizvoda, šećera i zaslađivača, jer kaže da od takvih tableta ima više štete nego koristi, ne sjećam se tačno, ali pitaj nju, objasnit će ti.

I pusti ti to tucanje, već uradi ovako:

Uzmi ujutro pola decilitra maslinovog ekstra djevičanskog ulja (po prilici organskog) i pola decilitra limunovog soka. To samo istresi u usta i zalij velikom čašom (kupovne) vode. Navečer, na prazan stomak uzmi domaće jabukovo sirće (ima ga u DMu), pola decilitra sa 2 dl kupovne vode (tešanjska je najbolja, ne Prolom zbog florida) i to na eks. Kamenac će ti početi nestajati sutradan.Ako ga ne izmokriš sutradan, popij još jednu istu dozu sutradan. Nastavi sa limunovim sokom još dan-dva. Stotine ljudi su se ovako izliječili, pa ćeš vala i ti. Probaj i javi šta bi!

Ova žena mi je i dala ovaj recept za kamenac, puno zna jer je i sama bolovala od ko zna čega, a prodaje jeftinije nego bilo ko.Čini mi se da je ulje od magnezija bilo 22 KM, a magnezij citrat isto toliko ako uzmeš u prahu, ili 24 KM ako uzmeš tablete za 1-3 mjeseca, ovisno od doze. Sve je bez konzervansa i slično. Eto nadam se da ti je od pomoći! :!:
Emi_Nevermind

PostPostao/la PipiDugaDevetka dana 25/12/2011 17:18

AmirEmira je napisao/la:I pusti ti to tucanje, već uradi ovako:

Uzmi ujutro pola decilitra maslinovog ekstra djevičanskog ulja (po prilici organskog) i pola decilitra limunovog soka. To samo istresi u usta i zalij velikom čašom (kupovne) vode. Navečer, na prazan stomak uzmi domaće jabukovo sirće (ima ga u DMu), pola decilitra sa 2 dl kupovne vode (tešanjska je najbolja, ne Prolom zbog florida) i to na eks. Kamenac će ti početi nestajati sutradan.Ako ga ne izmokriš sutradan, popij još jednu istu dozu sutradan. Nastavi sa limunovim sokom još dan-dva. Stotine ljudi su se ovako izliječili, pa ćeš vala i ti. Probaj i javi šta bi!

Ova žena mi je i dala ovaj recept za kamenac, puno zna jer je i sama bolovala od ko zna čega, a prodaje jeftinije nego bilo ko.Čini mi se da je ulje od magnezija bilo 22 KM, a magnezij citrat isto toliko ako uzmeš u prahu, ili 24 KM ako uzmeš tablete za 1-3 mjeseca, ovisno od doze. Sve je bez konzervansa i slično. Eto nadam se da ti je od pomoći!

Hvala za info @AmirEmira, probaću ovo protiv kamenja, samo da nekako dođem do uputnice za rtg ili ''odradim'' CT snimanje bubrega. Nikakvih ja bolova nemam u predjelu bubrega, nego eto, vide se stjenčuge na rtg snimcima, a prvi ih je ugledao dr. M. Hiroš prilikom jednog od pregleda prostate. Zaprepastio se bio veličinom ''stijene'' i predvidio da će se sve začepiti ako hitno nešto ne uradim. Poslao me na ''tucanje''. Radilo se o lijevom bubregu, a u međuvremenu se formirao kamen i u desnom.
PipiDugaDevetka

PostPostao/la Emi_Nevermind dana 25/12/2011 20:49

Probaj, stetiti ne moze. A ako ti je tesko doci do uputnice, a zelis brzu diagnozu, mozes se obratiti i nekoj firmi koja to radi na malo brzi i bezbjedniji nacin. ja kod Kompanora to obavljam, pregled kompletnog tijela je 80 KM. Imas i analizu zive kapljce krvi, ocita dosta toga i kosta 35-50KM. Pa javi kako ide!
Emi_Nevermind

PostPostao/la ledeny dana 26/12/2011 21:23

AmirEmira je napisao/la:ja znam dosta o ovim stvarkama pa da ti malo vazim-

destilovana voda i prokuhana voda nisu jedno te isto- Sama destilovana voda se ne smije piti jer je prazna, u njoj nema minerala i teška je za tijelo. Prokuhana voda iz naših česmi sadrži više žive nego bilo kakava riba, aluminija hlora, flora, asbesta... Kuhanjem ti samo pokreneš sav otrov, ništa drugo. To je urbani mit da je kuhana voda čista, ona u principu ubije samo većinu bakterija. Ukoliko koristiš destilovanu vodu kupljenu u apoteci, s njom pravi samo ulje koje ćeš mazati. Apsolutno ne smiješ piti ovo s obzirom da imaš probleme s bubrezima, to ti je kao da piješ morsku so. Mislim ona se smije piti u malim količinama, naročito kod angine i slično, ali ne dok ove megalite pokušavaš slomiti. Ne čini ti se, magnezij je čudo prirode. Mene je spasio, imala sam problema s leđima i zglobovima. U kombinaciji sa još par stvari sam potpuno izliječena. Magnezij ukine onu najgoru bol, a prirodni lijekovi su me trajno popravili.

Drugo- epsonova so, morska so iz mrtvog mora ako se ne varam je savršena za kupke i meni je nevjerovatno pomogla. Treće- mag. hlorid nije uobičajno piti kako god, slobodno uzimaj citrat, on je blag a djelotvoran. Ja ga uzimam oralno, dok hlorid mažem. Isto preporučujem da se sam ne zahebavaš oko ovih ulja, jer vidim npr. ovaj sastav sa živom- ja imam trovanje nesretnicom i navuklo mi je 30tak drugih bolesti od kojih 4 neizliječive. Ja ti preporučujem da kupiš pouzdano 100%tno, gotovo ulje . Ja sam kupovala od jedne žene koja se bavi tim, i ima 100%-tno, fantastično je, a ja ga koristim i kao dezodorans jer ne smijem koristiti hemikalije. Ima i hialuronsku kiselinu koju sam pila i odlična je za zglobove i degenerisane diskove, jer to je ta prirodna kiselina koja služi da podmazuje diskove i kosti. Javim ti na pp, pošto ona ne voli da svako zna za nju, a i da ne bude da se bavim marketingom. Ja sam uz ovo pila i kolagen (neocell) i on je fantastičan. U apoteci na Šipu bio 45 KM za 120 tableta, a piješ 6 na dan.. I onda slučajno sretnem ovu ženu i kod nje uzimam za 32 KM! Ako se osjećam parali uzmem onu od 250 komada, i tu mi naplati 50 KM!!! Ona ne drži ništa što ima germe, mliječnih proizvoda, šećera i zaslađivača, jer kaže da od takvih tableta ima više štete nego koristi, ne sjećam se tačno, ali pitaj nju, objasnit će ti.

I pusti ti to tucanje, već uradi ovako:

Ova žena mi je i dala ovaj recept za kamenac, puno zna jer je i sama bolovala od ko zna čega, a prodaje jeftinije nego bilo ko.Čini mi se da je ulje od magnezija bilo 22 KM, a magnezij citrat isto toliko ako uzmeš u prahu, ili 24 KM ako uzmeš tablete za 1-3 mjeseca, ovisno od doze. Sve je bez konzervansa i slično. Eto nadam se da ti je od pomoći! :!:

Hvala na savjetima. Poslao sam ti PP.
ledeny

PostPostao/la cucamonga dana 26/12/2011 21:27

dajte ljudi sta moram da kupim da popravim diskove i zglobove sve mi zivo pucketa....
cucamonga

PostPostao/la Emi_Nevermind dana 27/12/2011 02:31

cucamonga je napisao/la:dajte ljudi sta moram da kupim da popravim diskove i zglobove sve mi zivo pucketa....

vitamin d3 5000 mcg dnevno, bez aditiva, i magnezij hlorid za mazanje zglobova. 2 sedmice na prazan stomak pij jabukovo sirce (organsko) 2,5 dl sa dvije male kasicice sode bikarbone!

Sretno!

p.s hialuronska kiselina bi takodjer bila ok!
Emi_Nevermind

PostPostao/la ledeny dana 28/12/2011 02:00

AmirEmira je napisao/la:
cucamonga je napisao/la:dajte ljudi sta moram da kupim da popravim diskove i zglobove sve mi zivo pucketa....

vitamin d3 5000 mcg dnevno, bez aditiva, i magnezij hlorid za mazanje zglobova. 2 sedmice na prazan stomak pij jabukovo sirce (organsko) 2,5 dl sa dvije male kasicice sode bikarbone!

Sretno!

p.s hialuronska kiselina bi takodjer bila ok!

juhu, imaš privatnu poruku ;)
ledeny

PostPostao/la biram dana 28/12/2011 09:25

Znate li kakva je veza izmedu lanenog ulja i magnezijum hlorida
biram

PostPostao/la biram dana 28/12/2011 09:31

[quote="ledeny"][quote="AmirEmira"]ja znam dosta o ovim stvarkama pa da ti malo vazim-
Moze li broj telefona

Ja sam kupovala od jedne žene koja se bavi tim, i ima 100%-tno, fantastično je, a ja ga koristim i kao dezodorans jer ne smijem koristiti hemikalije. Ima i hialuronsku kiselinu koju sam pila i odlična je za zglobove i degenerisane diskove, jer to je ta prirodna kiselina koja služi da podmazuje diskove i kosti. Javim ti na pp, pošto ona ne voli da svako zna za nju, a i da ne bude da se bavim marketingom. Ja sam uz ovo pila i kolagen (neocell) i on je fantastičan. U apoteci na Šipu bio 45 KM za 120 tableta, a piješ 6 na dan.. I onda slučajno sretnem ovu ženu i kod nje uzimam za 32 KM! Ako se osjećam parali uzmem onu od 250 komada, i tu mi naplati 50 KM!!! Ona ne drži ništa što ima germe, mliječnih proizvoda, šećera i zaslađivača, jer kaže da od takvih tableta ima više štete nego koristi, ne sjećam se tačno, ali pitaj nju, objasnit će ti.
biram

PostPostao/la PipiDugaDevetka dana 05/01/2012 00:00

@ledeny, pomagaj,....
Kako mi je preko praznika nestalo Nigarija kojeg sam pio (i sestra, i ja) otvorio sam jednu kesicu Delfinovog (Laxt-ovog) MgCl sa čistoćom od 99% i njega počeo da pijem. Bolovi strašni u zglobovima otpočeli, nekakvu čudnu napetost svih većih krvnih sudova osjetih, pa pošto sam isti osjećaj imao i u glavuši (već sam preživio jedan MU), prekinuo sam sa ispijanjem magnezijum hlorida dok ne nabavim Nigari (Od njega nisam ništa osjetio negativno).

Nastavio mazanje ''uljem'' od tog 99-postotonog magn. hlorida.
PipiDugaDevetka

PostPostao/la ledeny dana 05/01/2012 01:05

PipiDugaDevetka je napisao/la:@ledeny, pomagaj,....
Kako mi je preko praznika nestalo Nigarija kojeg sam pio (i sestra, i ja) otvorio sam jednu kesicu Delfinovog (Laxt-ovog) MgCl sa čistoćom od 99% i njega počeo da pijem. Bolovi strašni u zglobovima otpočeli, nekakvu čudnu napetost svih većih krvnih sudova osjetih, pa pošto sam isti osjećaj imao i u glavuši (već sam preživio jedan MU), prekinuo sam sa ispijanjem magnezijum hlorida dok ne nabavim Nigari (Od njega nisam ništa osjetio negativno).

Ne bih rekao da ti se može nešto desiti od magnezijum hlorida, jer ako uneseš višak to bi jednostavno trebao izmokriti. Jedini kontraefekat povećanog unosa MgCl je laksativno dejstvo, ali pošto neki ljudi imaju problema sa stolicom za njih je i to efekat :)

Nisam baš neki ekspert ali znam da je Lexov magnezijum hlorid u formi praška koji je dobiven sintetičkim putem i koristi se u medicinske svrhe pa stoga mislim da ga treba uzimati isključivo putem kože. Sa druge strane Nigari je magnezijum hlorid koji se izvlači iz japanskog mora i u obliku je listića, koristi se za spravljanje tofua i samim tim se uzima oralno. Nigari inače u sebi sadrži i sulfat tj. gorku sol čiji ukus možeš osjetiti kada ga piješ.

Najbolji magnezijum hlorid se vadi iz prastarog mora zvanog Zehcstein, koje se nekada nalazilo na jednom dijelu sjevernog mora na području iznad Holandije i Njemačke. Sa tog mjesta se magnezijum hlorid vadi iz dubine od par hiljada metara. Ono je, pored kvalitetnog magnezijuma, puno drugih korisnih minerala pa ako ga možeš nabaviti to bi bilo odlično. Kod nas se to naravno nema nigdje kupiti ali vidio sam da se prodaje na britanskom eBay-u. Također je dobro koristiti magnezijumovo ulje zvano Bishofit koje se pravi od magnezijum hlorida iz predjela Rusije, Turkemenistana i Ukrajine.

Uglavnom, napravi ulje od magnezijum hlorida koji imaš i utrljavaj ga u tijelo, posebno na ona mjesta gdje imaš problema, te na zglobove, kičmu, itd... Svakako ga je efektnije unositi dermalno nego oralno.
ledeny

PostPostao/la PipiDugaDevetka dana 05/01/2012 01:50

ledeny je napisao/la:
PipiDugaDevetka je napisao/la:@ledeny, pomagaj,....

Ne bih rekao da ti se može nešto desiti od magnezijum hlorida, jer ako uneseš višak to bi jednostavno trebao izmokriti. Jedini kontraefekat povećanog unosa MgCl je laksativno dejstvo, ali pošto neki ljudi imaju problema sa stolicom za njih je i to efekat :)

Nisam baš neki ekspert ali znam da je Lexov magnezijum hlorid u formi praška koji je dobiven sintetičkim putem i koristi se u medicinske svrhe pa stoga mislim da ga treba uzimati isključivo putem kože. Sa druge strane Nigari je magnezijum hlorid koji se izvlači iz japanskog mora i u obliku je listića, koristi se za spravljanje tofua i samim tim se uzima oralno. Nigari inače u sebi sadrži i sulfat tj. gorku sol čiji ukus možeš osjetiti kada ga piješ.

Najbolji magnezijum hlorid se vadi iz prastarog mora zvanog Zehcstein, koje se nekada nalazilo na jednom dijelu sjevernog mora na području iznad Holandije i Njemačke. Sa tog mjesta se magnezijum hlorid vadi iz dubine od par hiljada metara. Ono je, pored kvalitetnog magnezijuma, puno drugih korisnih minerala pa ako ga možeš nabaviti to bi bilo odlično. Kod nas se to naravno nema nigdje kupiti ali vidio sam da se prodaje na britanskom eBay-u. Također je dobro koristiti magnezijumovo ulje zvano Bishofit koje se pravi od magnezijum hlorida iz predjela Rusije, Turkemenistana i Ukrajine.

Uglavnom, napravi ulje od magnezijum hlorida koji imaš i utrljavaj ga u tijelo, posebno na ona mjesta gdje imaš problema, te na zglobove, kičmu, itd... Svakako ga je efektnije unositi dermalno nego oralno.

Ovaj privatni isporučilac iz Slovenije dobavlja taj MgCl iz
Sjevernog mora, ali kao poslovnu tajnu čuva ime države (potpuno ga razumijem).

Hvala ti za sve do sada.
Pozdrav!
PipiDugaDevetka

PostPostao/la Emi_Nevermind dana 05/01/2012 17:34

@ PipiDugaDevetka- sta ga bolan potpuno razumijes, pa nije on nasao svoj tajni izvor magnezija..To je kao da neko ne zeli otkriti pedigre psa jer je to poslovna tajna, a prodaje ti psa po cijeni psa sa nekim opasnim pedigreom. .. Ako neko ne zeli da kaze odakle nesto potice, to je obicno zato sto a- ne zna, b- zna da je kvalitet znj, pa ne zeli. Ja uvijek znam odakle mi potice magnezij, sta ima u tabletama koje pijem, bez toga nista od toga ne bih kupila, ipak je moje zdravlje u pitanju. Taj magnezij od koga si dobio takve cudne nus pojave, je li cist? Nemoj se bolan igrati sa zdravljem.. Jesi li isao vaditi ista od nalaza?
Emi_Nevermind

PostPostao/la PipiDugaDevetka dana 06/01/2012 14:35

AmirEmira je napisao/la:@ PipiDugaDevetka- sta ga bolan potpuno razumijes, pa nije on nasao svoj tajni izvor magnezija..To je kao da neko ne zeli otkriti pedigre psa jer je to poslovna tajna, a prodaje ti psa po cijeni psa sa nekim opasnim pedigreom. .. Ako neko ne zeli da kaze odakle nesto potice, to je obicno zato sto a- ne zna, b- zna da je kvalitet znj, pa ne zeli. Ja uvijek znam odakle mi potice magnezij, sta ima u tabletama koje pijem, bez toga nista od toga ne bih kupila, ipak je moje zdravlje u pitanju. Taj magnezij od koga si dobio takve cudne nus pojave, je li cist? Nemoj se bolan igrati sa zdravljem.. Jesi li isao vaditi ista od nalaza?

Eto, sad znamo odakle slovenački privatni isporučilac dobavlja MgCl. Njemačka ili Holandija.
PipiDugaDevetka

PostPostao/la Emi_Nevermind dana 06/01/2012 15:29

PipiDugaDevetka je napisao/la:
AmirEmira je napisao/la:@ PipiDugaDevetka- sta ga bolan potpuno razumijes, pa nije on nasao svoj tajni izvor magnezija..To je kao da neko ne zeli otkriti pedigre psa jer je to poslovna tajna, a prodaje ti psa po cijeni psa sa nekim opasnim pedigreom. .. Ako neko ne zeli da kaze odakle nesto potice, to je obicno zato sto a- ne zna, b- zna da je kvalitet znj, pa ne zeli. Ja uvijek znam odakle mi potice magnezij, sta ima u tabletama koje pijem, bez toga nista od toga ne bih kupila, ipak je moje zdravlje u pitanju. Taj magnezij od koga si dobio takve cudne nus pojave, je li cist? Nemoj se bolan igrati sa zdravljem.. Jesi li isao vaditi ista od nalaza?

Eto, sad znamo odakle slovenački privatni isporučilac dobavlja MgCl. Njemačka ili Holandija.

:thumbup: :thumbup:
Emi_Nevermind

PostPostao/la grunt dana 12/01/2012 17:50

da li bi ista znacilo da nani napravim ovo ulje pa da stavlja obloge,ima preko 80 godina i standardne probleme sa zglobovima koji su vezani za tu dob
konto sam joj mozda napraviti ,pa ako nista drugo da joj malo psihicki olaksa,ali strah me samo da ne bude kakvih nuspojava :)
grunt

Lokacija: Ne budi med da te raznesu,ni otrov da se od tebe truju.

PostPostao/la PipiDugaDevetka dana 14/01/2012 18:26

grunt je napisao/la:da li bi ista znacilo da nani napravim ovo ulje pa da stavlja obloge,ima preko 80 godina i standardne probleme sa zglobovima koji su vezani za tu dob
konto sam joj mozda napraviti ,pa ako nista drugo da joj malo psihicki olaksa,ali strah me samo da ne bude kakvih nuspojava :)

Da sam bogdo znao za ova blagotvorna djejstva MgCl dok mi je gospođa mama bila živa, ja bih njoj makar mazao oviim ''uljem'' zglobove i mišiće. Bolove je imala u zglobovima i mišićima.
PipiDugaDevetka

PostPostao/la marakes dana 14/01/2012 19:06

PipiDugaDevetka je napisao/la:
grunt je napisao/la:da li bi ista znacilo da nani napravim ovo ulje pa da stavlja obloge,ima preko 80 godina i standardne probleme sa zglobovima koji su vezani za tu dob

Da sam bogdo znao za ova blagotvorna djejstva MgCl dok mi je gospođa mama bila živa, ja bih njoj makar mazao oviim ''uljem'' zglobove i mišiće. Bolove je imala u zglobovima i mišićima.

pipi, kakva je situacija, osjecas li poboljsanja?
marakes

PostPostao/la O'zone dana 14/01/2012 20:58

marakes je napisao/la: pipi, kakva je situacija, osjecas li poboljsanja?

Ovo i mene interesuje :mrgreen:
BubreGi posebno :thumbup:
O'zone

Lokacija: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

PostPostao/la PipiDugaDevetka dana 17/01/2012 01:46

O'zone je napisao/la:
marakes je napisao/la: pipi, kakva je situacija, osjecas li poboljsanja?

Ovo i mene interesuje :mrgreen:
BubreGi posebno :thumbup:

Bolest dolazi na kile, a odlazi na grame.

Napisao sam za nesporazum u vezi sa CT bubrega da ga moram ponovo uraditi, t.j. čekati na red jedno mjesec dana. Ja se onako, dobro osjećam, ali i dalje bolovi povremeni u mišićima i zglobovima,...Jeste da sam dva-tri dana bio bez tekućeg MgCl, pa možda je i do toga,...
PipiDugaDevetka

PrethodnaSljedeća

Natrag na Zdravlje

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.