Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Stranke, političari... Recite i Vi svoje mišljenje!

Moderator/ica: Chmoljo

Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

PostPostao/la Jecky 44 dana 23/10/2012 22:18

Nikada Bosna i Hercegovina, ne treba da prizna Kosovo. Ne zbog Srbije, de facto Kosovo je nezavisno od 1999, (prvi bi bio za nezavisnost Vojvodine-jer Vojvodina nije krava muzara :-D ). Smatram da bi prznavanjem Kosova legalizovali mafiju koja bi imala svoju zakonodavnu,izvršnu i sudsku vlast.(ali trenutno imaju nadzor od strane SAD-a i EU). Kosovo je najnestabilniji dio regiona, kroz koje godišnje prođe tone i tone droge, velika stopa krimaniliteta, što bi se odmah reflektovalo i na našu državu i problemima na polju droga, trgovine ljudima,organima i dalje da ne nabrajam. Hrvatska je priznala Kosovo da bi se švabama u pakaš uvukli i kontrirali Srbima,Crna Gora zbog veza Aco Đukanović-Hašim Tači, Makedonija vjerovatno da ponovo ne bi imali problema na zapadu svoje zemlje. A mi izričito treba da se protivimo tome.
Jecky 44

PostPostao/la mostar036 dana 23/10/2012 22:53

Nema ništa od Kosova dok ga Srbija ne prizna a to će biti nikad a možda ni tad. :lol:
mostar036

PostPostao/la sherbett dana 23/10/2012 23:28

Jecky 44 je napisao/la:Nikada Bosna i Hercegovina, ne treba da prizna Kosovo. Ne zbog Srbije, de facto Kosovo je nezavisno od 1999, (prvi bi bio za nezavisnost Vojvodine-jer Vojvodina nije krava muzara :-D ). Smatram da bi prznavanjem Kosova legalizovali mafiju koja bi imala svoju zakonodavnu,izvršnu i sudsku vlast.(ali trenutno imaju nadzor od strane SAD-a i EU). Kosovo je najnestabilniji dio regiona, kroz koje godišnje prođe tone i tone droge, velika stopa krimaniliteta, što bi se odmah reflektovalo i na našu državu i problemima na polju droga, trgovine ljudima,organima i dalje da ne nabrajam. Hrvatska je priznala Kosovo da bi se švabama u pakaš uvukli i kontrirali Srbima,Crna Gora zbog veza Aco Đukanović-Hašim Tači, Makedonija vjerovatno da ponovo ne bi imali problema na zapadu svoje zemlje. A mi izričito treba da se protivimo tome.

Jel ti stvarno misliš da pare trebaju pasoš, ili poznaju granice, i da ako BiH ne prizna Kosovo toga neće biti, ili da kosovskim kriminalnim skupinama ili vladi treba priznanje BiH kao amenovanje????
sherbett

PostPostao/la sherbett dana 23/10/2012 23:28

mostar036 je napisao/la:Nema ništa od Kosova dok ga Srbija ne prizna a to će biti nikad a možda ni tad. :lol:

Al ima ga... ;-)
sherbett

PostPostao/la radostan dan dana 23/10/2012 23:34

mostar036 je napisao/la:Nema ništa od Kosova dok ga Srbija ne prizna a to će biti nikad a možda ni tad. :lol:

2080. godine, više će ih biti od srba.
i šta će srbiji onda kosovo? tačnije, ne treba joj ni sad.
ali jedno si u pravu-na ovaj i ovakav način ga nikad neće priznati.
radostan dan

PostPostao/la sherbett dana 23/10/2012 23:39

radostan dan je napisao/la:

2080. godine, više će ih biti od srba.
i šta će srbiji onda kosovo? tačnije, ne treba joj ni sad.
ali jedno si u pravu-na ovaj i ovakav način ga nikad neće priznati.

Natalitet Albanaca je prava "pošast", mislim , tko je kriv Slavenima što se ne razmnožavaju toliko....al mene u toj priči više brine opstanak Makedonije, jer za 10-15 godina Albanci bi mogli postati većina, po ohridskom sporazumu imaju veća prava, što će biti kad postanu većina...
a Srbija je neformalno priznala Kosovo odavno, nego nema toga tko će to učiniti i službeno
sherbett

PostPostao/la radostan dan dana 23/10/2012 23:42

sherbett je napisao/la:a Srbija je neformalno priznala Kosovo odavno, nego nema toga tko će to učiniti i službeno

neTće ga ni biti...
radostan dan

PostPostao/la sherbett dana 23/10/2012 23:43

radostan dan je napisao/la:
sherbett je napisao/la:a Srbija je neformalno priznala Kosovo odavno, nego nema toga tko će to učiniti i službeno

neTće ga ni biti...

A neće, znam da neće, ... živo me zanima kako će to završiti
sherbett

PostPostao/la radostan dan dana 23/10/2012 23:47

nećemo saznati, ljudski vijek je u prosjeku 80 godina, a neki od nas su na pola puta, tako da...pišite šta je bilo.
radostan dan

PostPostao/la sherbett dana 23/10/2012 23:51

radostan dan je napisao/la:nećemo saznati, ljudski vijek je u prosjeku 80 godina, a neki od nas su na pola puta, tako da...pišite šta je bilo.

ja bome nisam na tih pola od 80 :D
mislim da ćemo vidjeti i prije, kad se odvije situacija na relaciji EU-Srbija, a i koliko sam ja upućena u neka zbivanja u Srbiji, postoje neke struje koje zagovaraju priznanje, onako, ne glasno, ali ima ih..
sherbett

PostPostao/la muhafuca dana 24/10/2012 00:07

radostan dan je napisao/la:nećemo saznati, ljudski vijek je u prosjeku 80 godina, a neki od nas su na pola puta, tako da...pišite šta je bilo.

znaci u suplje ovde pricamo i pisemo kad necemo kraj saznat :D :D :D
muhafuca

PostPostao/la radostan dan dana 24/10/2012 11:19

izuzev dva - tri klix experta za sve i svašata, ostale naše umne vratolomije možemo podvesti pod - šuplju. :mrgreen:
bar oni tako misle. :mrgreen:
radostan dan

PostPostao/la sherbett dana 24/10/2012 12:37

radostan dan je napisao/la:izuzev dva - tri klix experta za sve i svašata, ostale naše umne vratolomije možemo podvesti pod - šuplju. :mrgreen:
bar oni tako misle. :mrgreen:

:D :D :D
uzalud ovih 170 stranica
sherbett

PostPostao/la reunion dana 24/10/2012 12:41

sherbett je napisao/la: ja bome nisam na tih pola od 80 :D
mislim da ćemo vidjeti i prije, kad se odvije situacija na relaciji EU-Srbija, a i koliko sam ja upućena u neka zbivanja u Srbiji, postoje neke struje koje zagovaraju priznanje, onako, ne glasno, ali ima ih..

Ko su te struje (osim LDP-a), moliću lijepo?
reunion

PostPostao/la sherbett dana 24/10/2012 13:40

reunion je napisao/la:

Imaš ih, u narodu, imaš Janjića, imaš mlade intelektualce, nemoj ti slušati one koji se busaju u prsa "Kosovo srce Srbije", ti nisu nikad vidjeli Kosova, a imaš i Srbe sa Kosova u južnim enklkavama, nemoj gledat Mitrovicu..to je druga priča..
sherbett

PostPostao/la reunion dana 24/10/2012 15:56

sherbett je napisao/la:Imaš ih, u narodu, imaš Janjića, imaš mlade intelektualce, nemoj ti slušati one koji se busaju u prsa "Kosovo srce Srbije", ti nisu nikad vidjeli Kosova, a imaš i Srbe sa Kosova u južnim enklkavama, nemoj gledat Mitrovicu..to je druga priča..

Dakle, niko.
reunion

PostPostao/la PipiDugaDevetka dana 25/10/2012 11:34

Evo šta je, ustvari, bilo:

Sve što su oni drugim odradili za to se optužujemo mi-koji smo bili žrtve.

Motiv je bio uzimanje organa jer su ti Albanci dovučeni u Bgd bili živi.

Crkni tamo u Hagu!
PipiDugaDevetka

Lokacija: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

PostPostao/la Mrchak dana 27/10/2012 17:27

sherbett je napisao/la:
reunion je napisao/la:

Imaš ih, u narodu, imaš Janjića, imaš mlade intelektualce, nemoj ti slušati one koji se busaju u prsa "Kosovo srce Srbije", ti nisu nikad vidjeli Kosova, a imaš i Srbe sa Kosova u južnim enklkavama, nemoj gledat Mitrovicu..to je druga priča..

Izvini, ali ti ljudi su ,srecom,teska manjina. U svakom narodu imas vise ili manje ljudi koji imaju ekstremno levicarske naklonosti ,a jedna od odlika ekstremnog levicarstva je zelja za slabljenjem ili cak potpunog unistenja drzave zarad nekih nedostiznih ,utopijskih ciljeva. Pod ekstremnu levicu bi mozda mogli da se podvedu i oni koji kapitulaciju pogresno smatraju resavanjem problema. Najlakse je kapitulirati, odustati, zabijati glavu u pesak ,a ti ljudi upravo zagovaraju to idenje linijom manjeg otpora ... koje nikako ne moze biti dobro.
Mrchak

PostPostao/la CungaLunga dana 27/10/2012 17:40

Linija manjeg otpora, suradnja sa okupatorom...
Je li to tvrdiš da se ekstremni lijevičari ponašaju kao cicini četnici?
CungaLunga

PostPostao/la Akadi dana 27/10/2012 21:01

Mrchak je napisao/la:Najlakse je kapitulirati, odustati, zabijati glavu u pesak ,a ti ljudi upravo zagovaraju to idenje linijom manjeg otpora ... koje nikako ne moze biti dobro.

reunion je napisao/la:Ko su te struje (osim LDP-a), moliću lijepo?

A vi Srbi koji ne priznajete nezavisnost Kosova, kako mislite da u budućnosti Srbija može povratiti Kosovo... možete li navesti jedan realan primjer koji ne uključuje genocid i etničko čišćenje Albanaca?
Akadi

PostPostao/la PipiDugaDevetka dana 27/10/2012 21:42

Jecky 44 je napisao/la:Nikada Bosna i Hercegovina, ne treba da prizna Kosovo. Ne zbog Srbije, de facto Kosovo je nezavisno od 1999, (prvi bi bio za nezavisnost Vojvodine-jer Vojvodina nije krava muzara :-D ). Smatram da bi prznavanjem Kosova legalizovali mafiju koja bi imala svoju zakonodavnu,izvršnu i sudsku vlast.(ali trenutno imaju nadzor od strane SAD-a i EU).

Kosovo je najnestabilniji dio regiona, kroz koje godišnje prođe tone i tone droge, velika stopa krimaniliteta, što bi se odmah reflektovalo i na našu državu i problemima na polju droga, trgovine ljudima,organima i dalje da ne nabrajam.

Hrvatska je priznala Kosovo da bi se švabama u pakaš uvukli i kontrirali Srbima,Crna Gora zbog veza Aco Đukanović-Hašim Tači, Makedonija vjerovatno da ponovo ne bi imali problema na zapadu svoje zemlje. A mi izričito treba da se protivimo tome.

Nije istina da ta ''albanska mafija'' trguje organima ljudi!
PipiDugaDevetka

Lokacija: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

PostPostao/la Mrchak dana 28/10/2012 16:53

Akadi je napisao/la:
Mrchak je napisao/la:Najlakse je kapitulirati, odustati, zabijati glavu u pesak ,a ti ljudi upravo zagovaraju to idenje linijom manjeg otpora ... koje nikako ne moze biti dobro.

reunion je napisao/la:Ko su te struje (osim LDP-a), moliću lijepo?

A vi Srbi koji ne priznajete nezavisnost Kosova, kako mislite da u budućnosti Srbija može povratiti Kosovo... možete li navesti jedan realan primjer koji ne uključuje genocid i etničko čišćenje Albanaca?

Ako u BiH moze da zivi preko 50% ljudi koji je ne zele ,sigurno da u Srbiji moze da zivi 15% ljudi koji je ne vole. Dovoljno je da MZ da pozitivan mig i Kosovo moze biti reintegrisano brze nego sto mislis.
Mrchak

PostPostao/la radostan dan dana 28/10/2012 17:10

ja sam protiv. :mrgreen:
radostan dan

PostPostao/la Akadi dana 28/10/2012 17:13

Mrchak je napisao/la:
Akadi je napisao/la:A vi Srbi koji ne priznajete nezavisnost Kosova, kako mislite da u budućnosti Srbija može povratiti Kosovo... možete li navesti jedan realan primjer koji ne uključuje genocid i etničko čišćenje Albanaca?

Ako u BiH moze da zivi preko 50% ljudi koji je ne zele ,sigurno da u Srbiji moze da zivi 15% ljudi koji je ne vole. Dovoljno je da MZ da pozitivan mig i Kosovo moze biti reintegrisano brze nego sto mislis.

Znači strategija je čekanje da MZ promjeni mišljenje o nezavisnosti Kosova?
Akadi

PostPostao/la radostan dan dana 28/10/2012 17:35

kako kome... :mrgreen:
ali u svakom slučaju, na ovaj način i pod ovim uslovima, priznanje vjerovatno - nikad.
radostan dan

PrethodnaSljedeća

Natrag na Politika

Trenutno korisnika/ca: AleksoMKD, Ali Kemal, djonko brajs i 13 gostiju.