Kamp u Neumu .

Zanimljivosti i zbivanja u Mostaru, Čapljini, Ljubuškom, Stocu, Trebinju, Bileći, Gacku i drugim mjestima u regionu.

Kamp u Neumu .

PostPostao/la BISCANIN2 dana 14/08/2009 19:59

Pozdrav svima ,hitno mi treba pomoć :Imali na dijelu BH mora kamp gdje mogu kampovat sa familijom .
Ovi krkani yajebali su mi djeci pasoše a meni godišnji ističe.
Ne volim apartmane ,nekad sam ko dijete prije rata kampovao u u kampu KLek ,dali isti još postoji i dali pripada BH teritoriji .I imali u opšte kakav pristojan kamp na našoj teritoriji gdje mogu kampovati bez paseporto .

Svima koji nešto znaju unaprijed zahvalan .

Vaš Bišća
BISCANIN2

Re: Kamp u Neumu .

PostPostao/la zemomak dana 14/08/2009 20:02

u neumu ne postoji auto kamp, a klek pripada i nalazi se u republici hrvatskoj :)
zemomak

PostPostao/la BISCANIN2 dana 14/08/2009 20:05

u neumu ne postoji auto kamp, a klek pripada i nalazi se u republici hrvatskoj :)

Thx,znači ništa od kampiranja u Neumu.
BISCANIN2

PostPostao/la che1 dana 28/08/2009 05:21

nije istina. ima kamp samo je prljav i ne opremljen ali ljudi nekad kampiraju
che1

PostPostao/la ljuspica dana 24/02/2012 22:20

Ima kamp u Neumu,kako da ne.Nalazi se odmah ispod autoputa, negdje na ulazu u Neum.Do prve plaze ima preko 300 stepenica-brojala sam. Kampovala sam nekada davno sa roditeljima kao dijete u tom kampu. Ne znam da li je to jedini kamp, ali mislim da je poprilicno jeftin.

Mene zanima par stvari vezanih za Neum...

Znam da okolo ovog gradića imaju nekakva brda, sto mi zvuci privlacno za istrazivanje(osim ako nije minirano)...a sjecam se i onog brda "preko puta" samog grada koje je bilo nenaseljeno (ne znam kakva je situacija danas)...

Dakle zanima me kolika je sveukupna širina opcine Neum koja pripada teritoriji BiH to jest zanima me sveukupna širina BiH drzave na izlasku jadranskog mora.

I ono sto je najbitnije od svega: koliko kosta otprilike 500 kvadrata zemlje u Neumu? 8)
ljuspica

Kamp u Neumu .

PostPostao/la zemomak dana 29/02/2012 00:26

stas istrazivat, sve samo zbunje i poskoci :)

Sent from my iPad using Tapatalk
zemomak

PostPostao/la Jean Valjean dana 29/02/2012 18:42

zemomak je napisao/la:stas istrazivat, sve samo zbunje i poskoci :)

Cuj, sta ce istrazivat.
Mozda i u Neumu bude kakvih piramida, vidi kakva su im siljasta brda.
Sto bi mi Ercegovci imali samo Gospu, kad mozemo i faraona.
Jean Valjean

PostPostao/la mo-info dana 10/06/2014 17:31

ljuspica je napisao/la:Ima kamp u Neumu,kako da ne.Nalazi se odmah ispod autoputa, negdje na ulazu u Neum.Do prve plaze ima preko 300 stepenica-brojala sam. Kampovala sam nekada davno sa roditeljima kao dijete u tom kampu. Ne znam da li je to jedini kamp, ali mislim da je poprilicno jeftin.

Mene zanima par stvari vezanih za Neum...

Znam da okolo ovog gradića imaju nekakva brda, sto mi zvuci privlacno za istrazivanje(osim ako nije minirano)...a sjecam se i onog brda "preko puta" samog grada koje je bilo nenaseljeno (ne znam kakva je situacija danas)...

Dakle zanima me kolika je sveukupna širina opcine Neum koja pripada teritoriji BiH to jest zanima me sveukupna širina BiH drzave na izlasku jadranskog mora.

I ono sto je najbitnije od svega: koliko kosta otprilike 500 kvadrata zemlje u Neumu? 8)

đe ti je bona autoput u neumu.. hehehehe ti je je jadranska magistrala...

Jean Valjean je napisao/la:
zemomak je napisao/la:stas istrazivat, sve samo zbunje i poskoci :)

Cuj, sta ce istrazivat.
Mozda i u Neumu bude kakvih piramida, vidi kakva su im siljasta brda.
Sto bi mi Ercegovci imali samo Gospu, kad mozemo i faraona.

ta 'šiljasta brda' su dinaridi.. vidljio iz zaleđa neuma :)
mo-info

PostPostao/la ariva dana 24/08/2014 21:50

Mislim da ima kamp u Neumu kada se uđe pa prva desno kod turistickog ureda. A sto se tice brda oko Neuma nema se tu sta vidjeti dovoljno je jednom preko svitave proci. Ima spilja vjetrenica, svetiste kraljice mira ... Ali savjetujem neko drugo doba godine ( na plus 40 po krsu :O )

Sent from my iPhone using Tapatalk
ariva

Natrag na Hercegovina

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.