Kako i gdje nac poso u Libiji, Afganistanu , Iraku??

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator/ica: ladyblue18

Kako i gdje nac poso u Libiji, Afganistanu , Iraku??

PostPostao/la Konjanik dana 11/03/2009 18:14

De ako neko zna kako i koje firme traze radnike za razne neke poslove u ovim nekim zemljama nek mi javi, iso ja na onaj web sait http://www.kbc.com al tu samo nude poslove americkim drzavljanima .

pozdrav
Konjanik

Re: Kako i gdje nac poso u Libiji, Afganistanu , Iraku??

PostPostao/la fukara_tz dana 11/03/2009 18:19

Mozez se i ovdje prijaviti http://www.kbr.com/

U Lukavac kod Tuzle povremeno dodju iz neke firme ne znam tacan naziv i zaposljavaju u Afganistanu.
fukara_tz

PostPostao/la Konjanik dana 11/03/2009 18:29

fukara_tz je napisao/la:Mozez se i ovdje prijaviti http://www.kbr.com/

U Lukavac kod Tuzle povremeno dodju iz neke firme ne znam tacan naziv i zaposljavaju u Afganistanu.

jarane naso sam ja ovaj sait al ovo je sve za americke drzalvjane, ? a to u Lukavcu gdje se moze informisat kad ce bit ta firma ?
Konjanik

PostPostao/la fukara_tz dana 11/03/2009 18:36

Za KBR mogu aplicirati i Bosanci i masa naseg svijeta vec radi za njih u Iraku, Afganistanu itd.

Za Lukavac ne znam tacno kako ide niti znam ime kompanije, govorim ti ono sto sam cuo od raje ovdje. Valjda ima neki forumas da je iz Lukavca da ti kaze.
fukara_tz

PostPostao/la Paco dana 11/03/2009 18:40

Konjanik,
poslao sam ti priv. poruku. ;)
Paco

PostPostao/la minimal dana 16/03/2009 01:39

Proguglaj, FLuor, Dyncorp, Arkel, Gcc, firme koje rade za americku vojsku, i pokusaj pronaci konkretnije
informacije o zaposljavanju.
KBR vise ne zaposljava radnu snagu sa balkana, razlog je sto su izgubili veliki dio ugovora i nemaju vise velike potrebe za novom radnom snagom.
Navedene firme su preuzele veliki dio ugovora i mislim da ces imati vise uspjeha sa njima.
U Lukavcu su nedavno bili regruteri za jednu firmu koja vodi ljude u Afghanistan, nadji nekoga ko ti moze javiti hoce li bit novih termina za zaposljavanje.
Sretno u potrazi. :thumbup:
minimal

PostPostao/la Daphna dana 16/03/2009 01:42

fukara_tz je napisao/la:Mozez se i ovdje prijaviti http://www.kbr.com/

Radnici iz Lukavca (uglavnom omaldina koja nikada ništa nije radila a voljela bi brzinski se opariti) pravili neke probleme dole (Afganistan). Tako da samo još jedna grupa ide iz Lukavca, čekaju let... A ti što regrutuju se sele U Banja Luku.

E sad, niko konkretno ne zna kada, šta i gdje... Možda svega par naših ljudi, jer taj neki Denis (amerikanac koji regrutuje) samo se pojavi kao duh i za par danas sve bude gotovo!
Daphna

PostPostao/la uzas dana 16/03/2009 08:34

drug moj dobri NEMA vise za KBR prijavljivanja ....obustavili su sve jer se pojavio visak radnika zbog zatvaranja nekih kampova ....tako da si zakasnio. Hoce li biti pojma nemam ali znam da su ljudima koji su medju zadnjim dosli srezali platu skoro duplo,a sad su stali sa primanjem novih radnika.Ovo vazi za Iraq, a za Afganistan pojma nemam!!!
uzas

PostPostao/la uzas dana 16/03/2009 08:40

Posto si vec tako upucen u desavanja probaj objasniti covjeku da ce u Afganistan-u raditi kao konj a u Iraq-u je drka.e kur.a, pa da se fino raspita sta i kako prije svega,a i plata je manja u Afganistan-u
minimal je napisao/la:Proguglaj, FLuor, Dyncorp, Arkel, Gcc, firme koje rade za americku vojsku, i pokusaj pronaci konkretnije
informacije o zaposljavanju.
KBR vise ne zaposljava radnu snagu sa balkana, razlog je sto su izgubili veliki dio ugovora i nemaju vise velike potrebe za novom radnom snagom.
Navedene firme su preuzele veliki dio ugovora i mislim da ces imati vise uspjeha sa njima.
U Lukavcu su nedavno bili regruteri za jednu firmu koja vodi ljude u Afghanistan, nadji nekoga ko ti moze javiti hoce li bit novih termina za zaposljavanje.
Sretno u potrazi. :thumbup:
uzas

PostPostao/la kv99 dana 16/03/2009 18:18

Konjanik je napisao/la:De ako neko zna kako i koje firme traze radnike za razne neke poslove u ovim nekim zemljama nek mi javi, iso ja na onaj web sait http://www.kbc.com al tu samo nude poslove americkim drzavljanima .

pozdrav

Nema samo stranih firmi u tim drzava vec ima i nasih pa potrazi i preko njih. Bas je Pospanko , koji radi u jednoj od tih firmi u Libiji , trazio radnika prije godinu dana i jedva da je nasao jednog. Nista te ne kosta da ga kontaktiras i pitas da li im treba jos radnika /kakvi su uslovi.

Sretno :thumbup:
kv99

Natrag na Razne diskusije

Trenutno korisnika/ca: armin_m, Gojeni H i 12 gostiju.