Kafa...

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator/ica: ladyblue18

Re: Kafa...

PostPostao/la male_okice dana 03/02/2012 13:35

zvrzgana je napisao/la:Pozdrav svim kavopijama :)
Vec sam postavljala ovo pitanje na forumu ali da priupitam i na ovoj temi.
Vec neko vrijeme trazim po Sarajevu kafu od jecma i nigdje ne mogu naci! Trazila sam u svim mogucim centrima, prodavnicama zdrave hrane, marke Frank, Mokata ali nista....
Jedno vrijeme sam ju uzimala u Titovoj (ne znam kako se zove prodavnica) bila je talijnska nekakva ali nema vise.
Vrli sam konzumnet kafe, bosansku volim da bas cejfim uz rahatlokum ali ovako ujutro mi najvise pase ova jecmena sa mlijekom.
Pa ako je neko vidio negdje da ima, bila bih zahvalna da prijavite, trcim odmah, dobro..prije klizem ili se kotrljam po ovoj mecavi!
Hvala :D

jel to DIVKA od francka? Kod nas je ima kupiti u svakom vecem supermarketu na odjelu gdje su kafe
male_okice

PostPostao/la Filter dana 03/02/2012 13:38

zvrzgana je napisao/la:Pozdrav svim kavopijama :)
Vec sam postavljala ovo pitanje na forumu ali da priupitam i na ovoj temi.
Vec neko vrijeme trazim po Sarajevu kafu od jecma i nigdje ne mogu naci! Trazila sam u svim mogucim centrima, prodavnicama zdrave hrane, marke Frank, Mokata ali nista....
Jedno vrijeme sam ju uzimala u Titovoj (ne znam kako se zove prodavnica) bila je talijnska nekakva ali nema vise.
Vrli sam konzumnet kafe, bosansku volim da bas cejfim uz rahatlokum ali ovako ujutro mi najvise pase ova jecmena sa mlijekom.
Pa ako je neko vidio negdje da ima, bila bih zahvalna da prijavite, trcim odmah, dobro..prije klizem ili se kotrljam po ovoj mecavi!
Hvala :D

hmmm kafa od jecma... pa to ti je divka :-) dok se kuglageri zarolaju :D :D
Filter

PostPostao/la zvrzgana dana 03/02/2012 13:48

Onda, Divka it is :-D Nisam nikada prije cula za nju! Skije na noge i idem do prvog trznog centra!
Hvala :sax:
zvrzgana

PostPostao/la male_okice dana 03/02/2012 13:55

zvrzgana je napisao/la:Onda, Divka it is :-D Nisam nikada prije cula za nju! Skije na noge i idem do prvog trznog centra!
Hvala :sax:

http://www.google.ba/imgres?q=divka&um= ... 9DA&zoom=1
male_okice

PostPostao/la ljubav_aha dana 03/02/2012 14:51

meni nedostaje BIANKA bijela kafa :roll:
ljubav_aha

Prethodna

Natrag na Umjetnost življenja

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 6 gostiju.