HS kablovska

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator/ica: ladyblue18

Re: HS kablovska

PostPostao/la madridist dana 10/11/2012 14:50

Ne znam jel ovdje ima korisnika Txtv iz Tz al ovo što nam sa Txtv zasada rade je poprilično čobanski.Izgubiše SK i obje Fox-ove uspješnice a ubaciše pun qrac kanala tipa slobomir ili a -tv od kojih se čovjeku želudac okreće.
Zovem neki dan da pitam šta bi s Fox-ova jer ja očekujem da puste ovaj novi Fox a oni ugasiše i crime ii life i od tipa s centrale dobijam odgovor da je Fox tražio dodatnu lovu te da oni nisu pristali i da će umjesto Fox-ova ubacit atraktivnije kanale.Od Fox-a na ovim prostorima jedino HBO paket je možda jači ali nekak mi ovo miriše na cinemax ili slično s.ranje,hebem tii sredinu gdje je narod zadovoljan s 35 folk-uživo-javljanje-pozdrav-tražim jeb-televizijskih kanala a za recimo Nat.geo wild kad pitaš kažu ha?...
madridist

PostPostao/la Fajcion dana 10/11/2012 15:08

:|
Fajcion

PostPostao/la Damon.S dana 10/11/2012 15:12

madridist je napisao/la:Ne znam jel ovdje ima korisnika Txtv iz Tz al ovo što nam sa Txtv zasada rade je poprilično čobanski.Izgubiše SK i obje Fox-ove uspješnice a ubaciše pun qrac kanala tipa slobomir ili a -tv od kojih se čovjeku želudac okreće.
Zovem neki dan da pitam šta bi s Fox-ova jer ja očekujem da puste ovaj novi Fox a oni ugasiše i crime ii life i od tipa s centrale dobijam odgovor da je Fox tražio dodatnu lovu te da oni nisu pristali i da će umjesto Fox-ova ubacit atraktivnije kanale.Od Fox-a na ovim prostorima jedino HBO paket je možda jači ali nekak mi ovo miriše na cinemax ili slično s.ranje,hebem tii sredinu gdje je narod zadovoljan s 35 folk-uživo-javljanje-pozdrav-tražim jeb-televizijskih kanala a za recimo Nat.geo wild kad pitaš kažu ha?...

Elta kabel iz Prijedora je isto uradila, a što je najgore povećali su cijenu sa 11 KM, na 14. :S
Damon.S

PostPostao/la The Realist dana 10/11/2012 15:44

Meni malo, malo se kanali sa 314 i 642 frekfencija pomjere na kraj (modul je u pitanju), a bili su nestajali danas. Nešto diraju, ali ništa konkretno (majku li im, očekujem tek u decembru, ali me ovako navuku :D).
The Realist

PostPostao/la Fajcion dana 10/11/2012 17:19

The Realist je napisao/la:Meni malo, malo se kanali sa 314 i 642 frekfencija pomjere na kraj (modul je u pitanju), a bili su nestajali danas. Nešto diraju, ali ništa konkretno (majku li im, očekujem tek u decembru, ali me ovako navuku :D).

I meni se sl desava ali haj neka rade samo nek to urade kako treba i da se dobije par finih kanalcica :)
Fajcion

PostPostao/la Kemal Malovčić dana 10/11/2012 17:24

finski film o rokerima je film akija kaurismakija - kanal mora biti dobar :D
Kemal Malovčić

PostPostao/la chakany dana 10/11/2012 20:35

Kemal Malovčić je napisao/la:finski film o rokerima je film akija kaurismakija - kanal mora biti dobar :D

Meni je ovaj kanal beton, ali nema prevoda jos :sad:
Gleda mi se dosta toga, ali hajde nadam se da ce uvesti ubrzo prevod, sinoc je bila dobra serija Litica, ali nisam mogao gledati kad ne razumijem islandski jezik :lol:
chakany

HS Kablovska Stari Grad - kvar???

PostPostao/la Medolinooo dana 11/11/2012 14:23

:o :shock: fifninefinf
Zadnja izmjena: Medolinooo; 25/01/2013 21:35; ukupno mijenjano 1 put/a.
Medolinooo

PostPostao/la madridist dana 11/11/2012 19:59

Damon.S je napisao/la:
madridist je napisao/la:Ne znam jel ovdje ima korisnika Txtv iz Tz al ovo što nam sa Txtv zasada rade je poprilično čobanski.Izgubiše SK i obje Fox-ove uspješnice a ubaciše pun qrac kanala tipa slobomir ili a -tv od kojih se čovjeku želudac okreće.

Elta kabel iz Prijedora je isto uradila, a što je najgore povećali su cijenu sa 11 KM, na 14. :S

Ja kako sam neki dan čuo Elta-kabel i Elta-mt(Txtv) su sestrinske firme i to je razlog zašto su Fox-ovi isparili s obje, ako slučajno ne uvrste ovaj novi Fox a ubace cinestar ili cinemax odo ja u total ili moju tv
madridist

PostPostao/la Damon.S dana 11/11/2012 20:21

madridist je napisao/la:
Damon.S je napisao/la:

Ja kako sam neki dan čuo Elta-kabel i Elta-mt(Txtv) su sestrinske firme i to je razlog zašto su Fox-ovi isparili s obje, ako slučajno ne uvrste ovaj novi Fox a ubace cinestar ili cinemax odo ja u total ili moju tv

A suvlasnici 40 % HS i HKB i MH Company su Eltini vlasnici.
Damon.S

PostPostao/la The Realist dana 11/11/2012 20:38

madridist je napisao/la: ako slučajno ne uvrste ovaj novi Fox a ubace cinestar ili cinemax odo ja u total ili moju tv

A šta fali Cinestaru i Cinemaxu? Ozbiljno pitam, jer ne znam.
The Realist

PostPostao/la Kemal Malovčić dana 11/11/2012 20:43

The Realist je napisao/la:
madridist je napisao/la: ako slučajno ne uvrste ovaj novi Fox a ubace cinestar ili cinemax odo ja u total ili moju tv

od fox-ova ne može biti gori
Kemal Malovčić

PostPostao/la Damon.S dana 11/11/2012 20:45

Kemal Malovčić je napisao/la:
The Realist je napisao/la:

od fox-ova ne može biti gori

Meni je Cinemax solidan, a Cinestar mi se i ne sviđa toliko.. A Foxovi su mi super.. Al' ukusi su različiti. :D
Damon.S

PostPostao/la The Realist dana 11/11/2012 20:48

A šta oni daju?

Meni su foxovi skroz loši postali, jer imam osjećaj da su dosta dobrih stvari izbacili i prebacili na Fox i šta ja znam gdje. Ima par stvari koje mi se sviđaju, ali ostalo mi je dosta loše (ne mislim da su odron, ali malo su mi se pokvarili, no, ne želim da ih izbace :D).
The Realist

PostPostao/la Damon.S dana 11/11/2012 20:51

The Realist je napisao/la:A šta oni daju?

Meni su foxovi skroz loši postali, jer imam osjećaj da su dosta dobrih stvari izbacili i prebacili na Fox i šta ja znam gdje. Ima par stvari koje mi se sviđaju, ali ostalo mi je dosta loše (ne mislim da su odron, ali malo su mi se pokvarili, no, ne želim da ih izbace :D).

Cinestar daje filmove, ali ima dosta onih 'making of' , 'behind the scene' , ' star profile' pa smaraju. A Cinemax je u vlasništvu HBO-a koliko ja znam, i također daje filmove, po meni, malo bolje od Cinestara. :D Eh da nam je novi Fox.
Damon.S

PostPostao/la The Realist dana 11/11/2012 20:53

Damon.S je napisao/la:
The Realist je napisao/la:A šta oni daju?
Cinestar daje filmove, ali ima dosta onih 'making of' , 'behind the scene' , ' star profile' pa smaraju. A Cinemax je u vlasništvu HBO-a koliko ja znam, i također daje filmove, po meni, malo bolje od Cinestara. :D Eh da nam je novi Fox.

Znači Cinestar je nešto kao TV 1000, samo pretpostavljam sa nešto novijim filmovima.

A daje li ijedan od njih serije?
The Realist

PostPostao/la volumezant dana 11/11/2012 20:57

Dajte nam sportklub, jebo ovo!!
volumezant

PostPostao/la chakany dana 11/11/2012 21:16

Cinestar je kanal koji pretezno emituje malo starije filmove, nisu stariji kao na TV 1000, ali su malo novijeg datuma od njih.
Cinemax je kao sto je vec neko napisao u vlasnistvu HBO i oni emituju filmove sa svjetskih festivala (u pitanju su pretezno filmovi izvan americkog govornog podrucja), ali se zna desiti da bude i americkih filmova, koja rijetko kada se nadju na kino programu.U pitanju su filmovi novijeg doba, kao sto je slucaj i sa HBO kanalima.
Cinemax emituje svoja dva kanala, i ako se ne varam pretplata na njihove kanale je oko 3-4KM mjesecno, sto stvarno nije puno, s obzirom kakve sadrzaje nude.
Po cijeli dan se emituju filmovi, bude i nekih serija tipa Treme, i nekih drugih.
Ono sto se emituje na Cinemaxu, poslije 24 sata se emituje na Cinemaxu 2, takva je politika kompanije.
chakany

PostPostao/la Eldinn dana 12/11/2012 17:31

bosnian1873 je napisao/la:Od pouzdanih izvora sam dobio vijest:

"HRT 3,FOX,VH1,VH2,VH1 Adria,SportKlub uskoro u HS-u

Jutros na frekvenciji 466.0mhz na kanalu pod imenom "test ts",testirani su kanali HRT 3 i FOX.
HRT 3 je bio na tom kanalu od 02:45h do 03:21h,dok se odmah poslije njega pojavio FOX Balkans koji je emitovao test od 03:21 do 03:35h
Što se HRT-a tiče,RAK je dopustio prodor signala Trećeg programa HRT-a u BiH,tako da će HS biti jedini operater koji će imati ovaj program u svojoj ponudi.
HS nije odgovoran za kašnjenje dodavanja FOX-a u ponudu,nego su svi operateri imali dozvolu za emitovanje FOX-a osim HS-a,koji zbog nekih razloga,nije imao prava.
HS je jedino imao pravo prikazivati 15 minuta programa.
FOX i HS dalje pregovaraju.
VH1,VH2,VH1 Adria sredinom novembra će biti dostupni u HS-u.
Sportklub se očekuje u decembru(plus,SK PRIME,GOLF KLUB....) - takođe može doći do promjena ove tvrdnje.

Plus,u planu HS-a su još i :K:CN Kopernikus 1,RTS1,RTS2,Top Music,Private Spice,NTV Jasmin,Doma TV,RTV Maglaj,Sportska televizija HR,Arena Sport 2,3,4 HR,Disney Channel,RTV Novi Pazar i u nekim slučajevima je moguć i RTL 2

Ovaj info nije moj!

Ovo za foxove vjerujem i oni bi se trebali naci u ponudi HS do kraja godine, ali za sportklub ne mogu da vjerujem, bilo bi fantasticno imati i arene i sportklubove ali cisto sumnjam!
Eldinn

PostPostao/la AdrianMole dana 12/11/2012 17:35

Došli su titlovi na Eurochannel.Naša slova su bez kvačica,ali sada se program može pratiti.Ovaj program je definitivno dobar potez HS-a :razz:
AdrianMole

PostPostao/la chakany dana 12/11/2012 17:49

Konacno je ukljucen prevod na Eurochannel :thumbup:
HS imate desetku od mene za uvrstavanje ovoga kanala u programsku listu :)

P.S. Evo upravo nasao na njihovoj stranici da ce emitovati film Jasmina Durakovica - Sevdah za Karima.
Termini emitovanja:

16. novembar 16.30 h
17. novembar 12.00 h
30. novembar 08.00 h
chakany

PostPostao/la -LIBERO- dana 12/11/2012 18:53

Hajde da ne ispadne da vas samo kritikujemo (posto znam da ovu temu citaju uposlenici i odgovorni u HS-u)

Pohvale za ovaj novi kanal, i ubaceni prevod na njemu. :thumbup:
-LIBERO-
Moderator

Lokacija: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

PostPostao/la The Realist dana 12/11/2012 20:45

Vidim, došli titlovi. Za sada nisam previše interesantnih stvari našao na ovom kanalu, istina, nisam ni mogao naći radi titlova.

Vidim da hvalite kanal, pa trebao bi valjati.

Sada me zanima šta još konkretno namjeravaju uvesti, a.B.d.!
The Realist

PostPostao/la chakany dana 12/11/2012 21:46

Moze li mi neko napisati za Eurochannel koji je VIDEO PID, AUDIOPID i PCR PID, lakse mi je tako memorisati kanal, nego da memorisem, pa onda da redam ponovo kanale :-D
chakany

PostPostao/la bahate dana 12/11/2012 22:07

The Realist je napisao/la:Vidim, došli titlovi. Za sada nisam previše interesantnih stvari našao na ovom kanalu, istina, nisam ni mogao naći radi titlova.

Vidim da hvalite kanal, pa trebao bi valjati.

Sada me zanima šta još konkretno namjeravaju uvesti, a.B.d.!

To samo na digitalnoj uveli, a kablovska puša?
bahate

PrethodnaSljedeća

Natrag na Elektronski i štampani mediji

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.