HITNO POTREBAN LIJEK!!!

Sve o zdravlju...

Moderator/ica: ladyblue18

HITNO POTREBAN LIJEK!!!

PostPostao/la FAPMASHINA dana 10/11/2010 11:36

Hitno potreban prirodni petrolej(tzv.gaz).
Ako neko zna gdje se moze nabaviti taj petrolej koji navodno pomaze u lijecenju karcinoma
kad se uzima u malim kolicinama bio bih jako zahvalan.
Pokusao sam u biljnima apotekama i neznam gde sve nisam pitao al nista.
FAPMASHINA

Re: HITNO POTREBAN LIJEK!!!

PostPostao/la metronom dana 10/11/2010 11:47

Ne bih da ti prisjedam na muku, ali ja to stvarno ne bih radio. Da ima ikakvih naucno utemeljenih naznaka da petrolej djeluje pozitivno kod karcinoma, vjerovatno bi se vec masovno upotrebljavao. Nemoj na svoju ruku da se trujes (ili nekog drugog).

Radije probaj ulje curekota, ako vec hoces da ojacas imunitet. Popijes kasicicu ujutro i zalijes sa casom vode u kojoj si rastopio kasiku meda. Po meni ti je to zdravija i neskodljiva metoda.
metronom

PostPostao/la Mis mekinjas dana 10/11/2010 11:56

FAPMASHINA je napisao/la:Hitno potreban prirodni petrolej(tzv.gaz).
Ako neko zna gdje se moze nabaviti taj petrolej koji navodno pomaze u lijecenju karcinoma
kad se uzima u malim kolicinama bio bih jako zahvalan.
Pokusao sam u biljnima apotekama i neznam gde sve nisam pitao al nista.

Niko ti to neće prodati.... :roll:
Ne uzimaj na svoju ruku....., ili kome god to tražiš....
Imunitet se diže bijelim lukom :) i slaninom :) , najbitnije je jesti, na silu, na silu... :) sve....
I Folacin, folna kiselina, pomaže, to sam čula od mnogo doktora.... čak od onih koji su bolovali ili boluju od karcinoma...

Sretno. :)
Mis mekinjas

PostPostao/la GAU 8 dana 10/11/2010 11:59

sta je prirodni petrolej?

koliko je meni poznato na trafikama se moze kupiti gorivo za Zippo upaljace, koje je ustvari petrolej koji se koristi i u lampama.

Samo ne bih preporucio pijenje toga.
GAU 8

PostPostao/la FAPMASHINA dana 10/11/2010 12:24

GAU 8 je napisao/la:sta je prirodni petrolej?

koliko je meni poznato na trafikama se moze kupiti gorivo za Zippo upaljace, koje je ustvari petrolej koji se koristi i u lampama.

Samo ne bih preporucio pijenje toga.

Prirodni petrolej je gorivo koje nastaje raspadanjem biljnih i zivotinjskih organizama u prirodi.
Prije 100 godina nije bilo zippo upaljača ni benzina za iste ali su ljudi koristili fenjere.
U malim količinama(1-2 kapi na kocku šećera)dnevno, pospješuje razbijanje kancerogenih ćelija u organizmu.
Ne radi se o sredstvu za podizanje imuniteta kao ćurekot ,bijeli luk....
Zahvaljujem se na dobronamjernim savjetima ali bih se radije vratio na temu tj,ako mi neko moze pomoci da nabavim
taj petrolej.
FAPMASHINA

PostPostao/la MAN-lion's coach dana 10/11/2010 16:04

Možda je glupo ali pitaj po benz.crpkama i dilerima plinom i ostalim derivatima možda te oni upute ako nemaju. :-D
MAN-lion's coach

PostPostao/la mandari dana 10/11/2010 18:45

Čurekot djeluje antikarcogeno.. Slobodno potraži više podataka o toj biljci.. sretno.. Širom svijeta je normalno da doktor propiše prirodni lijek na recept, (trebalo bi to i kod nas).. Čurekot ćeš naći na zvaničnim (državnim) listama lijekova protiv karcinoma.. Petrolej, čisto sumnjam..
Ko garantuje za petrolej, tj. ko stoji iza toga da to liječi rak? Ko stoji iza toga da i u tim manjim količinama koje se spominju za oralnu upotrebu, ne djeluju štetno na organizam?
mandari

Natrag na Zdravlje

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.