Herbalife?

Sve o zdravlju...

Moderator/ica: ladyblue18

PostPostao/la zlatiborka dana 21/01/2007 11:04

Bosanac sa dna kace je napisao/la:
zlatiborka je napisao/la:Nekoliko pitanja za one zagrizene HL-ovce:

!. Znam Da je HL osnovao Hugh Grants neke tamo 1980-te god. Motiv njegovog osnivanja ove firme je bio sto mu je majka u dobi od 36 godina umrla, pokusavajuci da smrsa drasticnim dijetama. Kad je on to vidio i sve dozivio, odlucio je da uradi nesto korisno da ljudi u buduce ne bi umirali od izgladnjivanja pri pokusaju da smrsave. To je navedeno u svim brosurama i spominje se na svakom sastanku ili seminaru.

2. Osnivac je umro 1990 godine (jako mlad i misteriozno). Neko od forumasa rece da se predozirao narkoticima i da je zbog toga umro. Ako je ovo tacno, neka HL-ovci kazu sta se desilo i kako. Ja ne gledam covjeka prema njegovoj trenutnoj slabosti (veca su njegova djela i ideje nego 1 veca doza heroina). Ja mislim da je osnivac imao lucidne trenutke i da su lesinari oko njega sve to pokupili i prodali za skupe pare, zataskavajuci istinitu biografiju covjeka koji je osnovao i stvorio kompaniju HERBALIFE.

Observer, Observerka i ostali zagrizeni HB-ovci cekamo vas komenar!

mene uopste zanima dal je taj covjek ikad postojao! jer sami su rekli na seminaru: Morate imati pricu, ako nemate price onda je izmislite!!!

Sreza me u sekundi, u pravu si! Necu valjda ostati glupaca do kraja svog zivota, pomozite mi da se izborim sa haharima. Ne smijem reci od sramote sta su razni govnari uradili od mog zivota! Dodje mi da se ubijem, kazite mi sta da uradim da prezivim?
zlatiborka

PostPostao/la zlatiborka dana 21/01/2007 11:14

sabanss je napisao/la:
NeKi_LiK je napisao/la:

2.25 kilograma Dymatize izolata sirutke košta 98 KM... 1.5 kg Labradinog Pro V60, vjerovatno najkvalitetnijeg proteinskog pripravka na tržištu, košta ispod 100 KM...

... više nego duplo manje cijene uz činjenicu da su spomenuti proizvodi u vrhu ponude proteinskih pripravaka koji imaju potporu bezbroj doktora sportske medicine i profesionalnih sportista kojima karijera, između ostalog, zavisi od pravilno isplaniranih obroka...

... vjerujem da Herbaispiranje mozga u ovom pravcu ide po principu "ali to su proizvodi za bildere" bez obzira što je proces izdvajanja bjelančevina i način konzumiranja potpuno isti...

...uz minimalnu :D razliku jer je iskoristivost proteina usljed kvalitete proizvoda dosta manja, a cijena mnogo veća...

Upravo. Meni nije jasno zasto ljudi koji hoce da smrsaju ne uzimaju sportske proteinske preparate, minimum 100% su sigurniji od ovih gluposti.

Koji su to preparati, gdje ih mogu kupiti i po kojoj cijeni?

Hvala na odgovoru unaprijed.....
zlatiborka

PostPostao/la duffy duck dana 21/01/2007 11:34

DaysleepeR je napisao/la:
duffy duck je napisao/la:malo sam razmislio o onome sto si napisao...

jedna tvoja prodaja vrijedi oko 10000KM.

pa extra...ali volio bih da znam koliko je od tih 10000KM tvoje...to jeste koliki je tvoj procenat.
i koliko tih prodaja ostvaris mjesecno.

s druge strane trziste ljudi koji imaju finansijskog potencijala i zele da kupuju proizvode zamjenske prehrane postoji.
a postoji i ponuda. najkvalitetnija trenutno je Herbalife.

ljudi koji preporucuju HL proizvode rade svoj posao. oni sire da nazovem misiju zdravlja. tj. promjene svog ponasanja u prehrani u cilju boljeg kvaliteta zivota.

i to niko ne moze osporiti.

a da li ce iko od prisutnih na ovom topicu to prihvatiti ili se suprostaviti.
na svakoj osobi je da sama odluci da li zeli konzumirati proizvode ili ne.

zasto je onda ovdje rasprava od 8 strana.

samim tim sto pokusavate da dokazete da HL ne valja i da je prevara gori ste od pravih prevaranata,
jer pokusavate da uticete na misljenje posmatraca i time se ne razlikujete od ostalih.

da vidimo sta vi imate reci.

pozz

Eh ovako.

Ja i moj posao nismo tema.
Imas PM za ta pitanja.
Druga je stvar hocu li ti odgovoriti na PM.

To da je Herbalife najkvalitetniji je upitno, volio bih da mi das link za neko relevantno istrazivanje koje to dokazuje.
Inace to sto si rekao nista ne znaci.

"Ljudi koji preporucuju Herbalife sire misiju zdravlja."

pogledaj malo pazljivije i vidjeces da si izvukao iz konteksta...
jer orginalna recenica je isla ovako

oni sire da nazovem misiju zdravlja. tj. promjene svog ponasanja u prehrani u cilju boljeg kvaliteta zivota.

znaci kada vec hoces da glumis pravednika osvetnika na ovom forumu onda se potrudi da to makar dobro uradis.

Ovo sam boldirao kako bi se ljudi smijali.
Daj ba, pa nismo djeca. Stvarno je fascinantno kako je ljudima lako isprati mozak. Pa Hitler je trebao da koristi MLM, zavladao bi svijetom :D
Floskula da je HRANA nezdrava a sinteticki napitak nesto najzdravije za organizam je zlocin reci, a porazno tvrditi. Molim te razmisli o tome.

Ja sam se javio sa kontra pricom kad je pocelo otvoreno propagiranje HL-a na forumu, dakle prodaja a ne diskusija.
Samim tim otvoren je prostor za kontra misljenje, jer ovo je FORUM.
Pored toga, Sarajevo-X je kontraski forum.
Ovdje ce svako misljenje naici na kontra stav, i zato je ovo dobar forum.

Ovi ljudi nisu materijal za HL.

Vama trebaju oni sto malo citaju, ne rade na konstantnom informisanju i vole pare.

I najbolje je i najzdravije da osoba sama uzme i vase i misljenje ovih koji su kontra i tek onda da odluci hoce li ili ne, ali to vama naravno ne odgovara.

ovo je najpametnije sto si rekao u cijeloj ovoj diskusiji. neka osoba sama istrazi...ako ima neki bolji proizvod po boljoj cijeni...neka molim te svrati ovdje i neka kaze...jer cu mozda ja medju prvima probati to nesto novo.
jer uvijek zelim kvalitetnije. ili neka sama izvaga ono sto je ovdje receno.
mislim na pametne postove. i sa jedne i sa druge strane.
druga stvar.
ti mene zoves klonom.
pa kralju, mislio sam da makar ti znas da nije stvar u kvantitetu nego u kvalitetu.
broj postova>0 bodova.
pogledaj samo ove n00b-ove koji samo dodaju "uhhh, vidi sto se raspravljaju, hocu i ja"
-pregledaj dosadasnje postove i naci ces minimalno 40% takvih postova

opet neka se osoba
Vama odgovara kada je to "sastanak" pa kad svira muzikica, pa aplauzi, pa Zdeno iz Karlovca koji je smrsao 90 kila, i plus ima para jer je i distributer, pa malo besplatne klope, pica, itd. itd.

Forumi nisu mjesto za pranje mozga, ali kako ces ti to kao klon sa svega 3 posta znati...
duffy duck

PostPostao/la latinalover dana 21/01/2007 11:52

zlatiborka je napisao/la:
sabanss je napisao/la:
NeKi_LiK je napisao/la:

2.25 kilograma Dymatize izolata sirutke košta 98 KM... 1.5 kg Labradinog Pro V60, vjerovatno najkvalitetnijeg proteinskog pripravka na tržištu, košta ispod 100 KM...

... više nego duplo manje cijene uz činjenicu da su spomenuti proizvodi u vrhu ponude proteinskih pripravaka koji imaju potporu bezbroj doktora sportske medicine i profesionalnih sportista kojima karijera, između ostalog, zavisi od pravilno isplaniranih obroka...

... vjerujem da Herbaispiranje mozga u ovom pravcu ide po principu "ali to su proizvodi za bildere" bez obzira što je proces izdvajanja bjelančevina i način konzumiranja potpuno isti...

...uz minimalnu :D razliku jer je iskoristivost proteina usljed kvalitete proizvoda dosta manja, a cijena mnogo veća...

Upravo. Meni nije jasno zasto ljudi koji hoce da smrsaju ne uzimaju sportske proteinske preparate, minimum 100% su sigurniji od ovih gluposti.

Koji su to preparati, gdje ih mogu kupiti i po kojoj cijeni?

Hvala na odgovoru unaprijed.....

sportski proteinski preparati su za sport ..za jacanje za rast misicne mase...to je za sportase...ovi koji kao Zlatiborka hoce da se osjecaju dobro..trebaju nesto drugo...
to je ipak previse...
latinalover

PostPostao/la latinalover dana 21/01/2007 12:07

zlatiborka je napisao/la:
latinalover je napisao/la:Zlatiborka
Ne dobijem nikakav racun niti ga trazim. Vazno mi je da dobijem robu po povlastenoj cijeni za sebe i svoju raju. Nadam se da nece ovo dugo trajati, da ce se u nasim apotekama naci alternativa za F1 koju cemo svi moci kupiti po prihvatljivoj cijeni

zasto si toliko navalila da bude neki shake koji je alternativan toj formuli?

ja sumnjam da ces naci nesto odgovarajuce..po niskoj cijeni.

ja cu uskoro da uzmem sebi jedan mineralno vitaminski napitak.....
sastoji se od 17 vitamina, 67 minerala... 65KM cijena...500ml

Prosvijetli me molim te! Ako ima nesto sto manje kosta i zamjenjuje HL, odmah napustam HL i pocinjem kupovati u apotekama. Nemam para za bacanje, narocito ne za ove lovce na lovu iz HB, a dalje bih se voljela osjecati dobro i biti zdrava. Ne mora biti niska cijena, bitno je samo da bude jeftinije.

poslao sam ti pp...
latinalover

PostPostao/la duffy duck dana 21/01/2007 12:55

isao sam u teretanu 2 godine...

nikada nisam uzeo niti jedan dodatak ishrani za sportiste. pocevsi od energetskih cokoladica, pa do amino kiselina.

razlog tome je sto u tom trenutku svi ti preparati mi nisu bili potrebni jer ja nemam fizicki prostor da ih iskoristim.
iako kao sto je neko rekao postoji isti prinicip izmjene tvari u organizmu, bjelancevine i ostalo. ovi proizvodi za sportiste su namjenjeni za korisnike sa velikom potrebom za dodatnom energijom i razmjenom stetnih materija iz misicnog tkiva kao i iz sistema.

obicna osoba prosjecne tjelesne aktivnosti moze dobiti rezultat koji zeli ali cesce ce proci bez rezultata ili sa nuspojavama.

pozz
duffy duck

PostPostao/la sabanss dana 21/01/2007 13:01

Kako rece covjek... Nisam odavno u toku sa ovim ali proizvode mozete naci koliko se sjecam u Bezistanu, radnji u Ferhadiji i u svakoj ozbiljnijoj teretani.

Ovo nije "samo za bildere" i nema nikakve veze sa steroidima sa kojim neki hoce da ih uporede. Mada ne vidim razloga ni ovo da uzima covjek koji hoce da smrsa. Ovo je samo koristan dodatak prehrani i hranicete se zdravije ali smrsati necete!

Smrsati mozete na dva nacina:

1. Povecanjem tjelesne aktivnosti
2. Smanjenjem unosa hrane

Najbolja je kombinacija, ovi preparati koji se koriste umjesto obroka cisto sumnjam da sadrza ikakvu kalorijsku vrijednost i da bi u sustini isto bilo da pijete vodu umjesto dorucka i vecere a samo rucate.

U ratu smo svi bili k'o grane, jel' to zbog kvalitetne ishrane :lol:
sabanss

PostPostao/la duffy duck dana 21/01/2007 13:09

u sustini slazem se sa tobom...

2 nacina za smanjenje tjelesne tezine.

ali sta je sa onima koji pored viska tjelesne tezine imaju i neku vrstu oboljenja koja su prateca pojava viska tjelesne tezine. da li se oni smiju tek tako podvrgnuti tom rezimu ishrane ili povecane tjelesne aktivnosti.

sta je sa onima kod kojih je debljina uzrokovana nedovoljnim radom metabolizma, ili sta je sa debljinom kod pojedinih dijabeticara.

ili opet sta je sa invalidnim licima koja imaju visak kilograma a ne mogu povecati tjelesnu aktivnost.

MOLIO BIH DA MI NEKO ODGOVORI NA OVIH NEKOLIKO PITANJA.
ne zanima me ko...

samo zelim konkretne odgovore. za bilo sta drugo u vezi ovog posta se suzdrzite.
duffy duck

PostPostao/la sabanss dana 21/01/2007 13:17

duffy duck je napisao/la:isao sam u teretanu 2 godine...

nikada nisam uzeo niti jedan dodatak ishrani za sportiste. pocevsi od energetskih cokoladica, pa do amino kiselina.

razlog tome je sto u tom trenutku svi ti preparati mi nisu bili potrebni jer ja nemam fizicki prostor da ih iskoristim.

Samo sto to treba razgraniciti, mozda ima neko ko zna vise o ovome pa nek' razjasni:

Tijelo se sastoji od misicne mase i "masne" mase.

Problem sa salom je sto pri istoj masi zauzima daleko vise prostora nego misici (problem "slaufa").

Osnovni sastojci prehrane su:

- Ugljikohidrati (tjestanina, voce, povrce, zitarice)
- Proteini (meso, neke vrste zitarica, mlijecne preradjevine)
- Masti (biljnog i zivotinjskog porijekla)

Potrebno je pronaci sopstveni omjer ovih komponenti u prehrani sa obzirom na tjelesnu aktivnost. Ugljikohidrati su "gorivo" i sluze nam kao izvor energije, Proteini sluze za izgradnju misicnog tkiva i Masti sluze kao gorivo i mazivo.

Stetno je izbaciti bilo koju od ovih komponenti (sto je i glavni uzrok stetnosti dijeta).

Dakle ishrana bogata proteinima (mladi sir, mlacenica, riba, teletina, piletina) i laksim ugljikohidratima (izbaciti bijeli hljeb i sl., traziti ih u lakorazgradivim vocnim secerima), umjereno konzumiranje masti (najbolje iz kikirikija, badema i slicnih orasastih plodova, izbjegavati margarin) uz umjerenu tjelesnu aktivnost (aerobne vjezbe poput trcanja, bicikla i sl. trose vise masti a anaerobne poput dizanja tegova, trbusnjaka trose vise ugljikohidrata) i rezultat mora doci.

Ne bacajte pare na preparate koji ne koriste. Sav problem je u tome jel' vam ili nije lijeno podici guzicu!

P.S. u vezi gornjeg posta... Mi ovdje govorimo o zdravim ljudima dakle onima koji nemaju oboljenja niti poremecaje metabolizma. za sve ostalo mislim da je najbolje obratiti se doktorima jer ovakvi preparati im sigurno nece pomoci.
sabanss

PostPostao/la zlatiborka dana 21/01/2007 13:45

sabanss je napisao/la:

Kako rece covjek... Nisam odavno u toku sa ovim ali proizvode mozete naci koliko se sjecam u Bezistanu, radnji u Ferhadiji i u svakoj ozbiljnijoj teretani.

Ovo nije "samo za bildere" i nema nikakve veze sa steroidima sa kojim neki hoce da ih uporede. Mada ne vidim razloga ni ovo da uzima covjek koji hoce da smrsa. Ovo je samo koristan dodatak prehrani i hranicete se zdravije ali smrsati necete!

Smrsati mozete na dva nacina:

1. Povecanjem tjelesne aktivnosti
2. Smanjenjem unosa hrane

Najbolja je kombinacija, ovi preparati koji se koriste umjesto obroka cisto sumnjam da sadrza ikakvu kalorijsku vrijednost i da bi u sustini isto bilo da pijete vodu umjesto dorucka i vecere a samo rucate.

U ratu smo svi bili k'o grane, jel' to zbog kvalitetne ishrane :lol:

DUFFY DUCK i LATINALOVER,

Hvala sto ste mi pokusali pomoci. Vidite, ne radi se kod mene o povecanju misicne mase. Nisam bodi-bilderka ili tako nesto. Moj je veliki problem bio sto sam bila jako mrsava (kost i koza). HERBALIFE mi je pomogao da se udebljam u granicama svoje visine. Jos sam pored toga imala velikih problema sa zelutcem, tako da i ono sto sam pojela bilo propalo i moj organizam nije mogao iskoristiti hranu koju sam pojela. No, nedavno, sam na preporuku jednog mog prijatelja, uzela jedan lijek i popiila 2 doze njega. Od tada ja nemam vise problema sa zelutcem i gastritisom, hvala Bogu. Probleme sa zelutcem i gastritisom sam rijesila sretno i slucajno iako sam cijeli svo zivot nosala sa sobom RANISAN, GASTRAL i soda-bikarbonu kad me safata bol. Bas zbog tog bolesnog zelutca ja nisam mogla jesti, a kad bih nesto i pojela bolje mi je bivalo da povratim, nego da trpim bolove, valjda da se hrana svari. U tom groznom vremenu, prije 4 godine, prihvatila sam HERBALIFE kao sansu da mi bude bolje.

Sada mogu jesti kao i svi ostali zdravi ljudi, HL je meni puno pomogao, i ja cu to svima i uvijek reci. Nije mi HL izlijecio zeludac, ali jeste mi pomogao u tom kriticnom periodu, da sa svojim preparatima ostanem u zivotu, jer moj zeludac nije prihvatao nista drugo osim HL.

Ja se toj gospodi iz HL neizmjeno zahvaljujem i pozdravljam ih. Porucujem im da smanje cijene, da i mi kokuzna bosanska raja mognemo koristiti njihove nebeske proizvode na nasu dobrobit.
zlatiborka

PostPostao/la NeKi_LiK dana 21/01/2007 16:04

latinalover je napisao/la:sportski proteinski preparati su za sport ..za jacanje za rast misicne mase...to je za sportase...ovi koji kao Zlatiborka hoce da se osjecaju dobro..trebaju nesto drugo...
to je ipak previse...

...predrasude, nedostatak poznavanja materije i tipična bosanska osobina donošenja zaključaka na osnovu mahalskih nebuloza bez želje da se iste provjere...

... način proizvodnje Herbalife/nekog drugog proteinskog napitka koji nije zastupljen u sportskoj prehrani je identičan proizvodnji bilo kojeg proteinskog napitka zastupljenog u sportskoj suplementaciji, način konzumiranja takođe, a jedina razlika je u količini služenja i kvaliteti proizvoda... iako u sportskoj suplementaciji sojini izolati nisu najzastupljeniji jer su zbog brzine apsorpcije nepovoljniji od izolata sirutke za PWM (postworkout meal), a opet nepovoljnijiji od kazeinskih shakeova kao MR (meal replacement)...

...zbog prvobitno navedenih razloga većina će posegnuti za Herba ili sličnim proizvodima, jer predrasude čine svoje i radije će kupiti poluproizvod od slatkorječivog čičice nego proizvod nekoga ko je čitav život posvetio sportu i zdravoj ishrani...

iako kao sto je neko rekao postoji isti prinicip izmjene tvari u organizmu, bjelancevine i ostalo. ovi proizvodi za sportiste su namjenjeni za korisnike sa velikom potrebom za dodatnom energijom i razmjenom stetnih materija iz misicnog tkiva kao i iz sistema.

...prosječan vježbač rekreativac u toku jednog treninga gurne, povuče, digne preko 6 tona tereta... nisi svjestan kakvi se procesi u organizmu dešavaju nakon takvog prosječnog treninga i kakve su potrebe organizma...

obicna osoba prosjecne tjelesne aktivnosti moze dobiti rezultat koji zeli ali cesce ce proci bez rezultata ili sa nuspojavama.

...na tvoju žalost, da se zadržimo na proteinskim napicima i ne ulazimo dublje u sferu sportske suplementacije, ne postoji nijedna relevantna studija koja dokazuje štetnost proteinskih dodataka, osim osjetljivosti organizma na neki od dodataka prahu... što u najgorem slučaju može dovesti do proljeva...

...obična osoba ima obično i nikakvo znanje, te nikako da shvati da su to dodaci prehrani, te da hrana čini osnov, a dodaci su u zavisnosti od namjene koriste u tačno određeno vrijeme, pod tačno određenim okolnostima i ne predstavljaju nikakav čarobni prah koji će sam dovesti do rezultata...

ali sta je sa onima koji pored viska tjelesne tezine imaju i neku vrstu oboljenja koja su prateca pojava viska tjelesne tezine. da li se oni smiju tek tako podvrgnuti tom rezimu ishrane ili povecane tjelesne aktivnosti.
sta je sa onima kod kojih je debljina uzrokovana nedovoljnim radom metabolizma, ili sta je sa debljinom kod pojedinih dijabeticara.
ili opet sta je sa invalidnim licima koja imaju visak kilograma a ne mogu povecati tjelesnu aktivnost.

...ovdje već ulazimo u polja endokrinologije, a Herbastručnjaci su valjda zadnji na svijetu kojima bi se u tom slučaju trebali obratiti...
NeKi_LiK

PostPostao/la DaysleepeR dana 21/01/2007 17:20

duffy duck je napisao/la:"Ljudi koji preporucuju Herbalife sire misiju zdravlja."

pogledaj malo pazljivije i vidjeces da si izvukao iz konteksta...
jer orginalna recenica je isla ovako

oni sire da nazovem misiju zdravlja. tj. promjene svog ponasanja u prehrani u cilju boljeg kvaliteta zivota.

znaci kada vec hoces da glumis pravednika osvetnika na ovom forumu onda se potrudi da to makar dobro uradis.

I najbolje je i najzdravije da osoba sama uzme i vase i misljenje ovih koji su kontra i tek onda da odluci hoce li ili ne, ali to vama naravno ne odgovara.

ovo je najpametnije sto si rekao u cijeloj ovoj diskusiji. neka osoba sama istrazi...ako ima neki bolji proizvod po boljoj cijeni...neka molim te svrati ovdje i neka kaze...jer cu mozda ja medju prvima probati to nesto novo.
jer uvijek zelim kvalitetnije. ili neka sama izvaga ono sto je ovdje receno.
mislim na pametne postove. i sa jedne i sa druge strane.
druga stvar.
ti mene zoves klonom.
pa kralju, mislio sam da makar ti znas da nije stvar u kvantitetu nego u kvalitetu.
broj postova>0 bodova.
pogledaj samo ove n00b-ove koji samo dodaju "uhhh, vidi sto se raspravljaju, hocu i ja"
-pregledaj dosadasnje postove i naci ces minimalno 40% takvih postova

Sto bi rekli whatever...

Ti , observer i observerka ste napravili los posao na ovom forumu.
Preporucujem da probate na drugom.

Cak i da izuzmemo sve postove koje smo pisali mi koji smo oponenti u diskusiji, nebuloze koje ste vi pisali su najgora reklama za HL.

Ostali oponenti zajedno sa mnom smo ispisali dosta kontraargumenata koje si ignorisao.

Necu sa tobom pricati dok ne vidim komentar na to.
To ce dokazati ozbiljnost pa mi broj postova nece ni biti bitan.

Bez toga nemozemo govoriti o kvalitetu, ako vec nema kvantiteta.

Jos samo nesto da prokomenarisem.

Pokusao si me uvuci u pricu o mom poslu i u neku debatu oko toga sta je to ozbiljan sales.

Mislim da nema vece karikature od talking heada sa bedzom na reveru.

A sad izvini, idem da povracam jer sam upravo shvatio da se koristite mukom kroz koju prolaze nepokretne osobe kako bi izvukli dodatni profit.

Osim ako ne postoji popust za invalide? :roll:

duffy duck je napisao/la:sta je sa invalidnim licima koja imaju visak kilograma a ne mogu povecati tjelesnu aktivnost.
DaysleepeR

PostPostao/la latinalover dana 21/01/2007 17:32

NeKi_LiK
...predrasude, nedostatak poznavanja materije i tipična bosanska osobina donošenja zaključaka na osnovu mahalskih nebuloza bez želje da se iste provjere...

ok, povlacim sto sam rekao..

pretpostavljam da si ti NeKi obrazovaniji i upuceniji LiK...

mozermo li ikako vise popricati o tome....preko pp...jer intresuju me neke stavri u vezi dodataka ishrani, a mislim da mi ti mozes pomoci, u spoznaji :)
latinalover

..

PostPostao/la latinalover dana 22/01/2007 10:14

latinalover

Re: ..

PostPostao/la DaysleepeR dana 22/01/2007 10:43

latinalover je napisao/la:http://www.youtube.com/watch?v=lRnQvQwVtUQ

ad mi tema ne zaspi :lol:

Jerry! Jerry! Jerry!

ups prenijelo me :D
DaysleepeR

PostPostao/la shin dana 22/01/2007 11:05

Dajgle zastave, klika :-D

Mene ovo podjseca kada se Saruman drzi govor prije Helmovog ponora :-D

slika
shin

PostPostao/la DaysleepeR dana 22/01/2007 11:27

A meni je isto kao film Magnolia kad Tom Cruise ima one macho seminare o dizanju muskog samopouzdanja pa svi polaznici skandiraju - Penis! Penis! Penis! :D
DaysleepeR

PostPostao/la car-x dana 22/01/2007 14:28

zlatiborka je napisao/la:Jos sam pored toga imala velikih problema sa zelutcem, tako da i ono sto sam pojela bilo propalo i moj organizam nije mogao iskoristiti hranu koju sam pojela. No, nedavno, sam na preporuku jednog mog prijatelja, uzela jedan lijek i popiila 2 doze njega. Od tada ja nemam vise problema sa zelutcem i gastritisom, hvala Bogu. Probleme sa zelutcem i gastritisom sam rijesila sretno i slucajno iako sam cijeli svo zivot nosala sa sobom RANISAN, GASTRAL i soda-bikarbonu kad me safata bol. Bas zbog tog bolesnog zelutca ja nisam mogla jesti, a kad bih nesto i pojela bolje mi je bivalo da povratim, nego da trpim bolove, valjda da se hrana svari. U tom groznom vremenu, prije 4 godine, prihvatila sam HERBALIFE kao sansu da mi bude bolje.

da si kojim slucajem uradila test na helicobacter pylori
slika
zahvaljivala bi svom gastroenterologu koji bi ti propiso trojnu terapiju (antiobiotik, metrozol, omeprazid) i za mjesec dana bi bila ko nova, bez straha da se od stalnog nagrizanja sluzokoze (sumnjam da herbalife ubija helicobacter) pojavi najprije cir, a u gorem slucaju (ne daj boze nikom) tumor na zelucu..

ovako, bolovi su opet nekim cudom (ko kod one prve tete, jel bi observerka ili ko li vec) sami od sebe nestali, a baja je jos uvijek tu (pod uslovom da je i bila tu, ali s obzirom na simptome (koje sam, btw, i ja imo do neki dan) mislim da taj test ne bi trebala fulati..

sve u svemu, zivot bez ranisana, ranobela i gastala je moguc, kao i bez herbalife-a.. ;)
car-x

PostPostao/la duffy duck dana 22/01/2007 15:40

@DaysleepeR

daj ba vise popusti sa tom pricom...

kao sto sam rekao...

neka svako sam prosudi sta mu odgovara.
ne zanima me sta neko misli o svemu. a dobio sam svoj odgovor na pitanje o razlicitim profilima osoba. jer upravo jedan od takvih slucajeva imam u porodici i zbog toga sam postavio to pitanje.

a to sto ti mislis o meni ne zanima me uopste.
s druge strane vec sam ti rekao da ne radim u HL-u.

i zadnji put kad sam pogledao ja nisam radio nikakav posao na ovom forumu.hehe

pozz
duffy duck

PostPostao/la duffy duck dana 22/01/2007 15:52

DaysleepeR je napisao/la:A sad izvini, idem da povracam jer sam upravo shvatio da se koristite mukom kroz koju prolaze nepokretne osobe kako bi izvukli dodatni profit.

Osim ako ne postoji popust za invalide? :roll:

duffy duck je napisao/la:sta je sa invalidnim licima koja imaju visak kilograma a ne mogu povecati tjelesnu aktivnost.

koji si ti idiot...

EOD na ovu temu
duffy duck

PostPostao/la DaysleepeR dana 22/01/2007 15:54

Bye Bye.
DaysleepeR

PostPostao/la latinalover dana 23/01/2007 10:55

HL ce plako padati kod nas...

ne zbog proizvoda nego zbog ljudi osoba koje rade prezentacije......
latinalover

PostPostao/la zlatiborka dana 23/01/2007 11:34

latinalover je napisao/la:HL ce plako padati kod nas...

ne zbog proizvoda nego zbog ljudi osoba koje rade prezentacije......

Slazem se potpuno, nisu toliko nametljivi i dosadni koliko su nezajazljivi. Ako odmah ne kupis citav paket kojeg ti preporuce, dodje ti kao da nista nisi kupio. Onda te ubjedjuju da npr. sama F1 nece djelovati, vec samo u kombinaciji sa ostalim preparatima. A da to sve uzmes, treba da kehnes brdo love, ko to danas moze.

E, to im lako moze doci glave, izgubice i dosadasnje musterije ako tako nastave!
zlatiborka

PostPostao/la DaysleepeR dana 23/01/2007 12:14

Ma HL je jedan mali igrac na svjetskom trzistu.

Po income statementu u 2005 su ostvarili net profit od 93,14 mil. $
slika

U poredjenju sa jednim Nestle-om koji su u istoj godini ostvarili net profit od 5797,3 mil. $
slika

Dakle nedajte da vas varaju lazima kako je HL najjaci u svijetu.
DaysleepeR

PostPostao/la Neelix dana 23/01/2007 12:16

Bosanac sa dna kace je napisao/la:ma kakav herbalife kakvi ti bakraci, lafina teska, nemoj dzabe pare na to bacat, nego fino pretpalti se dje na kakav bazen i fitnes pa udri oboje, vidjeces rezultate za 2-3 mjeseca, bice ti jeftinije i super ces se osjecat!
pusti ba, oni u firmama koji rade na takacv nacin, oni bi osjekli od vlastite guzice da mogu pa prodavali!
bio sam ja na vise takvih prezentacija, ma supljak cisti!

:thumbup: :thumbup:
Neelix

PrethodnaSljedeća

Natrag na Zdravlje

Trenutno korisnika/ca: EliasVeskot i 8 gostiju.