hemijska/a cistionica/e

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

hemijska/a cistionica/e

PostPostao/la Duhovni Vođa dana 24/09/2008 18:52

...na potezu od vjecne vatre do sebilja? ima li to ikako? ja stvarno nigdje nisam vidio a treba mi. moze i preko miljacke, moze i u brdu malo da je.... ali idealno uz "glavnu dzadu" :)
Duhovni Vođa

Re: hemijska/a cistionica/e

PostPostao/la amrica dana 24/09/2008 19:22

Ja znam samo jednu, nije bas uz glavnu dzadu, lijeva strana Miljacke, blizu Trase, ulica se sad zove Tabasnica, prije se zvala I. Mazuranica, izmedju Skenderije i Dobrovoljacke, tj,. H. Kresevljakovica, radnja se zove se BOOS
amrica

PostPostao/la Duhovni Vođa dana 24/09/2008 19:33

amrica je napisao/la:Ja znam samo jednu, nije bas uz glavnu dzadu, lijeva strana Miljacke, blizu Trase, ulica se sad zove Tabasnica, prije se zvala I. Mazuranica, izmedju Skenderije i Dobrovoljacke, tj,. H. Kresevljakovica, radnja se zove se BOOS

znam koja je to ulica. hvala ti. ima li sta blize trgu austrije?
Duhovni Vođa

PostPostao/la venus doom dana 24/09/2008 19:40

Duhovni Vođa je napisao/la:
amrica je napisao/la:Ja znam samo jednu, nije bas uz glavnu dzadu, lijeva strana Miljacke, blizu Trase, ulica se sad zove Tabasnica, prije se zvala I. Mazuranica, izmedju Skenderije i Dobrovoljacke, tj,. H. Kresevljakovica, radnja se zove se BOOS

znam koja je to ulica. hvala ti. ima li sta blize trgu austrije?

ja znam za tu BOOS i dobro rade :)
nisam sigurna da ima blizu trga, bila je nekad u papagajci, a da li je jos u funkciji ne znam... a imas ondje iznad katedrale krenes malo uzbrdo do muzicke, pa onda desno i ides jedno 20 m i s desne strane je hemijska cistionica...
nadam se da sam pomogla
venus doom

PostPostao/la melb26sa dana 24/09/2008 21:11

S BOOS imas i da dodju i pokupe odjecu i da ti je dostave nakon ciscenja. Znam da sam ja nekad uzela tu njihovu karticu (je li bila mozda 10 KM) pa imas prednost i stvari ti budu ociscene ako treba i za samo par sati. I jos je bila kao knjizica/papir sa kuponima koje mozes koristiti.
melb26sa

PostPostao/la sheilak dana 24/09/2008 21:27

Moze li mi neko reci, kolike su cijene u hemijskim cistionicama? Zar je stvarno moguce da za jedne hlace traze oko 45 KM? je li to standardna cijena ili mene neko pravi budalom? ( mislim, kao da je to tesko, ali opet... :-D )
sheilak

PostPostao/la venus doom dana 24/09/2008 21:53

sheilak je napisao/la:Moze li mi neko reci, kolike su cijene u hemijskim cistionicama? Zar je stvarno moguce da za jedne hlace traze oko 45 KM? je li to standardna cijena ili mene neko pravi budalom? ( mislim, kao da je to tesko, ali opet... :-D )

hmmm nikad nisam nosila hlace, ali ne vjerujem da je 45km :-) ... meni su za haljinu uzeli 15 km, za neke jakne zimske isto tako 15, 20 km...a u Boos-u sam isto nosila dva muska odijela + sako i to je sve doslo 48km, tako da je nemoguce da samo za jedne hlace uzmu 45 :-)
venus doom

PostPostao/la Duhovni Vođa dana 24/09/2008 21:59

venus doom je napisao/la:
sheilak je napisao/la:Moze li mi neko reci, kolike su cijene u hemijskim cistionicama? Zar je stvarno moguce da za jedne hlace traze oko 45 KM? je li to standardna cijena ili mene neko pravi budalom? ( mislim, kao da je to tesko, ali opet... :-D )

hmmm nikad nisam nosila hlace, ali ne vjerujem da je 45km :-) ... meni su za haljinu uzeli 15 km, za neke jakne zimske isto tako 15, 20 km...a u Boos-u sam isto nosila dva muska odijela + sako i to je sve doslo 48km, tako da je nemoguce da samo za jedne hlace uzmu 45 :-)

hlace sam cistio u hemijskoj cistionici u kralja tomislava ulici za 6 KM, kakvih 45 maraka, jedino ako su ti upale u katran :D
Duhovni Vođa

PostPostao/la venus doom dana 24/09/2008 22:06

Duhovni Vođa je napisao/la:
venus doom je napisao/la:

hlace sam cistio u hemijskoj cistionici u kralja tomislava ulici za 6 KM, kakvih 45 maraka, jedino ako su ti upale u katran :D

ahhahahahhaa :lol: :lol: :lol:
venus doom

PostPostao/la sheilak dana 24/09/2008 22:11

:lol:

Nisu upale u katran. Od velura su, pa mozda zato. Cistionica je na Alipasinom.
sheilak

PostPostao/la kockica_kockica dana 24/09/2008 22:13

Duhovni Vođa je napisao/la:...na potezu od vjecne vatre do sebilja? ima li to ikako? ja stvarno nigdje nisam vidio a treba mi. moze i preko miljacke, moze i u brdu malo da je.... ali idealno uz "glavnu dzadu" :)

Imas jednu odmah iznad muzicke skole... kad krenes prema svicarskoj ambasadi.. nije daleko od glavne dzade.. ulica je Josipa Stadlera samo ne znam koji broj...u glavnom iznad onog frizerskog salona Glamur... :-D
kockica_kockica

PostPostao/la venus doom dana 24/09/2008 22:18

sheilak je napisao/la::lol:

Nisu upale u katran. Od velura su, pa mozda zato. Cistionica je na Alipasinom.

promjeni cistionicu pod hitno :-D
venus doom

PostPostao/la x0z0y0 dana 24/09/2008 22:26

imas hem. cistionu na bascarsiji...
tram. stanica..pa imas konzum na cosku zgrade ..u tom redu kuca/zgrada/magaza , krenes u smjeru poste - suprotno od sebilja
to su one male radnje..jedna do druge..nastavljaju se na konzum..jedna od njih je hem. cistiona
(agh sto zakomplikovah) :roll: :-)

ako ti nije jasno pitaj pa mozda neko skota bolje da objasni ovo sto ja pokusavam :D
x0z0y0

Natrag na Sarajevo

Trenutno korisnika/ca: mrkalj, sarajevsko_pivo i 5 gostiju.