Gdje kupiti jeftine role u SA

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator/ica: ladyblue18

Re: Gdje kupiti jeftine role u SA

PostPostao/la tamara* dana 10/05/2009 20:36

uvala_borova je napisao/la:Aha, evo naletio sam na neku adresu u Sa za Planet obucu, pa cu provjerit.. A sto se broja tice, 46 je sa zuljevima ba 8) Nego, gdje dodje ta autopijaca i od cega bi tockovi trebali biti..otprilike :)

Točkovi silikonski. Tihi su, mekši i bolje naliježu na tlo. Moje role su Alpinine, i te su po meni najbolje, ako možeš otidi na buvljak nedeljom pa pogledaj, moglo bi biti tamo. Buvljak je iza autopijace na Stupu.
tamara*

PostPostao/la venus doom dana 10/05/2009 20:44

tahoma je napisao/la:Hajd da ne otvaram novu temu, pa cu ovdje pitati...

Upao mi je kamen izmedju tockica i okvira, nema drugog nacina da se izvadi osim da se odvrne tocak. Jel ima neki servis rola negdje ili to mogu bez problema i ja da uradim? Role su nove, prvi put provozane, ne znam mozda ih trebam i odnijeti i njima gdje sam ih kupila, s obzirom da su pod garancijom?

mozes sama to uraditi... posto su ti role nove u kutiji u kojima si ih dobila trebalo bi da dodju dva kljuca kao na slici http://www.centar-alata.hr/images/elora_159_big.jpg ... tim kljucevima skines tocak izvadis kamencic i to je to, ne treba ni minuta, jako je jednostavno, bezveze ti je da trazis servis :)
kljuceve upotrebljavas tako sto jedan stavis sa jedne strane i cvrsto drzis a drugim s druge strane okreces i skine se tocak :-) :)
venus doom

PostPostao/la bez_ideje dana 10/05/2009 20:47

E ja ovdje u svom na svom :lol: :lol: :lol:
Mogu reci da sam se rodila s rolama,od onih zeljeznih sto se na tenu nakace,pa onih disko....pa kad su tek pocele one in-line skates,plastika stroga bile,sta sam onog poderala....i kupim zadnje u danasnjem Prizma sportu,silikonski tockovi ,prije jedno 5 godina(bile 200 KM),evo hin dobre do dana danasnjeg,vozam skoro svako vece po Vilsu,jes da su promijenile boju,kocnice nemam unazad 3 godine :lol: :lol:
Ko nije niz vraca sletio na rolama pa se bacio u travu kod trafike na raskrsnici taj nije rolaČ :mrgreen: :mrgreen:
Mislim da sam vidjela i u Prizmi da imaju sad,al slabo nesto,mada nisam pitala i zagledala,tad sam bila u akciji kupovine bicikla ..vjerujem da su sad jeftinije puno
Ima u Merkatoru i Inter sportu
a za 46 sretno :-?
bez_ideje

PostPostao/la venus doom dana 10/05/2009 20:50

zijancer je napisao/la:aaaaaaaaaaaj :P :D :D :D koje role kupiti ? gdje? upomooocc :P

moj izbor su Alpinine role... ne znam koje su sad cijene kod njih, al' kad bih birala njih bih uzela :)
mada i to zavisi , ako npr hoces da skaces sa rolama i slicne gluposti izvodis onda uzimas sa malo sirim tockovima i niposto alpinine, a ako ti treba za normalnu voznju onda ipak alpina... :) :D
venus doom

PostPostao/la tahoma dana 10/05/2009 20:52

venus doom je napisao/la:

Upao mi je kamen izmedju tockica i okvira, nema drugog nacina da se izvadi osim da se odvrne tocak. Jel ima neki servis rola negdje ili to mogu bez problema i ja da uradim? Role su nove, prvi put provozane, ne znam mozda ih trebam i odnijeti i njima gdje sam ih kupila, s obzirom da su pod garancijom?

mozes sama to uraditi... posto su ti role nove u kutiji u kojima si ih dobila trebalo bi da dodju dva kljuca kao na slici http://www.centar-alata.hr/images/elora_159_big.jpg ... tim kljucevima skines tocak izvadis kamencic i to je to, ne treba ni minuta, jako je jednostavno, bezveze ti je da trazis servis :)
kljuceve upotrebljavas tako sto jedan stavis sa jedne strane i cvrsto drzis a drugim s druge strane okreces i skine se tocak :-) :)

Hm, pa problem je sto u kutiji nema kljuceva :D marke su Rollerblade i fino pise u knjizici da je trebao doci kljuc... haman su mi ih klepili... samo mi nije jasno kome su kljucevi bili interesantni za ukrast...
al snasla sam se za jedan kljuc, treba mi znaci jos jedan i bice sve ok :)
ma htjela sam ja to sama, al znate kakve su mame :D "neeemoj sama, nesto ces pokvariti pa ce ti u pola voznje ispast tocak pa ces se razvalit... trazi servis, itd itd"
tahoma

PostPostao/la venus doom dana 10/05/2009 20:58

tahoma je napisao/la:
venus doom je napisao/la:

Hm, pa problem je sto u kutiji nema kljuceva :D marke su Rollerblade i fino pise u knjizici da je trebao doci kljuc... haman su mi ih klepili... samo mi nije jasno kome su kljucevi bili interesantni za ukrast...
al snasla sam se za jedan kljuc, treba mi znaci jos jedan i bice sve ok :)
ma htjela sam ja to sama, al znate kakve su mame :D "neeemoj sama, nesto ces pokvariti pa ce ti u pola voznje ispast tocak pa ces se razvalit... trazi servis, itd itd"

P.S. link ne radi :-)

ups za link... ukucaj na google imbus kljuc pa ces vidjeti sama koji treba :D

ma mozes sama slobodno, samo sto trebas naci jos jedan kljuc... a mozes i otici i tamo gdje si kupila role, oni bi trebali imati kljuc da ti to "poprave"...
reci mami da se ne bi razvalila kad bi ti jedan tocak otpao, haha :D :D :D
venus doom

PostPostao/la venus doom dana 10/05/2009 21:01

anjusha je napisao/la:Hocu i ja da me neko nauci rolanju.... i ja sam blizu Vilsa i imam zelju da razbijem guzu koji put. Mogu li i ja sa vama? :D

mogu li ja da te naucim :D :D :D
samo sto kod mene nema padanja :D :D
venus doom

PostPostao/la tahoma dana 10/05/2009 21:01

venus doom je napisao/la:ups za link... ukucaj na google imbus kljuc pa ces vidjeti sama koji treba :D

ma mozes sama slobodno, samo sto trebas naci jos jedan kljuc... a mozes i otici i tamo gdje si kupila role, oni bi trebali imati kljuc da ti to "poprave"...
reci mami da se ne bi razvalila kad bi ti jedan tocak otpao, haha :D :D :D

Hahaha ma znam da ne bih, al ko bi nju ubijedio :lol:
Ok, hvala u svakom slucaju, javim kako je proslo :D
tahoma

PostPostao/la Skyfox dana 10/05/2009 21:10

uvala_borova je napisao/la:Zna li ko gdje bi se mogle kupiti kakve pojeftine role al broj 46?

hehe isti broj, lani uzeo u Intersportu Mercator bile na akciji upola cijene, a vidio sam jedne i u FIS Vitez isto lani. Al kad se nataknem na nji isto sam jumbo jet airbus 3600 :lol:
Skyfox

PostPostao/la dadoka84 dana 14/05/2009 10:59

Nisam bas niz vraca al jesam od doma policije na bjelavama do predsjednistva. Zaboravio da sam skinuo kocnice dan prije i opla, veleslalom izmedju auta... Meni ne mogu dugo trajati, imam malo vise kilica a volim skakati s rolama ;D
Sad trazim da kupim, ali je izbor slab a cijene.........
dadoka84

PostPostao/la dzona dana 07/06/2009 23:29

da li neko od vas zna gdje mogu da kupim solidne role 43 broj, moze i polovne, i kolika im je od prilike cijena?
dzona

PostPostao/la saga dana 06/07/2010 15:52

ljudi.. imam pitanjce
imaju li role velicine tockova? il mogu koje god kupit i ubacit? :D
trenutno mi nisu tu da ih prostudiram... al u zadnje vrijeme se cudim sto mi se nesto cuju previse kad se rolam, i nesto klepece non-stop, pa skontah da sam ih kupila prije mnogo godina :s (min 7), pa su se jadni tockovi garant istrosili (mada se par godina nisam ni rolala :p)
saga

PostPostao/la respo dana 17/07/2010 19:25

zavisi za sta ti treba
naravno da imaju velicine tockova

44-59mm za agresivnu voznju
47-80mm za hokej
72-90mm za rekreaciju
84-110mm za brzinsko rolanje
ima jos par kategorija al ove su glavne
respo

PostPostao/la saga dana 17/07/2010 20:20

ali vise sam mislila koliko zavisi od rola, ocul moc 'uturit' u njih koje god :D
i kako uopste da znam koji su bili na pocetku, cc
saga

PostPostao/la dadoka84 dana 17/07/2010 20:29

Da ti negdje nije ostala kutija od rola? Mozda pise na njoj ;D
dadoka84

PostPostao/la SaMaster dana 17/07/2010 20:33

market.ba
SaMaster

PostPostao/la SaMaster dana 17/07/2010 21:48

Zasto mi je prepravljen post???
SaMaster

PostPostao/la saga dana 18/07/2010 15:32

dadoka84 je napisao/la:Da ti negdje nije ostala kutija od rola? Mozda pise na njoj ;D

vala nije... role su prilicno stare, kutija je odavno ko zna gdje
al, aj... otici cu nekad negdje pa pogledat neke odokativno iste velicine ko stare :mrgreen:
saga

PostPostao/la respo dana 18/07/2010 17:20

pa ako su iole brand name moraju stati sve velicine samo zavisi za sta ces ih koristiti
respo

PostPostao/la saga dana 18/07/2010 18:22

hvala respo :)
alpinine su role... ici cu onda na one 72-90mm :mrgreen:
saga

PostPostao/la respo dana 19/07/2010 19:22

alpina
onda nemas nikakvih problema odes u intersport u merkatoru vidis na tockovima pise velicina kupis i to je to
i ako nemas imbuse kupis i njih oni su jeftini mozda 1-2 marke komad i imas uvijek
respo

PostPostao/la jebac_plavi dana 04/03/2012 18:29

ee cao evo nov sam na ovome portalu i tako 0to da te pitam gdje si kupila te role ako su marka rollerblade??? ta je meni marka najdraza upozno sam je preko jednog rolera evo ti jedan video od njega http://www.youtube.com/watch?v=YLjd0Xk4yj8 hvala ti unaprijed
jebac_plavi

PostPostao/la rinna0304 dana 23/03/2012 23:15

auto pijaca nedeljom xd
rinna0304

PostPostao/la milojicabrzi dana 05/04/2012 20:59

Pozdrav,
Hocu maloj kceri da kupim role za rodjendan, uzeo bih nove....nosi broj 31.
Gdje je u SA najbolja ponuda i kako se krecu cijene?

Unaprijed hvala na odgovorima...
milojicabrzi

PostPostao/la rossonera dana 05/04/2012 21:37

milojicabrzi je napisao/la:Pozdrav,
Hocu maloj kceri da kupim role za rodjendan, uzeo bih nove....nosi broj 31.
Gdje je u SA najbolja ponuda i kako se krecu cijene?

Unaprijed hvala na odgovorima...

Ja sam svoje uzela prije par godina u Sport Life-u kod Tržnice, bila je bas dobra ponuda, svih vrsta rola. Moje su kostale oko 250 KM. Nadam se da sam makar malo pomogla :D
rossonera

PrethodnaSljedeća

Natrag na Umjetnost življenja

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.