Farma

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator/ica: ladyblue18

Re: Farma

PostPostao/la Sabirni centar dana 07/05/2013 21:24

Nucleo1985 je napisao/la:Ma vidis da su se dogovorili

Tačno, Memo želi izaći sa farme..
Sabirni centar

PostPostao/la dječak sa šibicama dana 07/05/2013 21:25

Ne znam, ako on dobije vise stapica od Vesne, onda nek ide sve u q
dječak sa šibicama

PostPostao/la Nucleo1985 dana 07/05/2013 21:26

Tesko da ce Memic u arenu.
To je rezervisano za Irvasa :lol:
Nucleo1985

PostPostao/la karanana dana 07/05/2013 21:26

Pa koji je klinac onda i ulazio.
karanana

PostPostao/la suspect_zero dana 07/05/2013 21:27

dječak sa šibicama je napisao/la:Pffff

Memo sluga.

Pa jucer se klela da ga nece izabrati.

:shock: Pa što Memu :? :shock:
suspect_zero

PostPostao/la Igbala dana 07/05/2013 21:27

negdje sam pročitala da je rekao da mu je u arenu da im pokaže kako se uči :-)
Igbala

PostPostao/la Sabirni centar dana 07/05/2013 21:28

dječak sa šibicama je napisao/la:Ne znam, ako on dobije vise stapica od Vesne, onda nek ide sve u q

večeras će Eki da prebroji koliko će ko dobiti štapića :D
Sabirni centar

PostPostao/la dječak sa šibicama dana 07/05/2013 21:29

Mislim da ce Memo dobiti manje stapica, u startu ima podrsku Sha, Ljuba, Goca ona moze dva stapica dodijeliti, Tarot, vjerovatno Ekrem mada njemu nikad ne znas, Danijel vjerujem, Jovana se nece opet zamjeriti Vesni, Ficko sto posto daje Vesni, Miki valjda nece Memi, Era ne znam, Goca ne znam, Bejbi Dora mislim da je na strani zenskog klana, pazite kako Zorica gleda Memu i Gocu, zna da je ovo igra da se izbaci Vesna.
dječak sa šibicama

PostPostao/la kupačica dana 07/05/2013 21:38

Do kraja će Vesna ispasti kao Miloš Bojanić, stalno sluga i sama protiv svih. Sada je to jako teška pozicija za nju, ali ona je prejaka i iznijeće sva poniženja do kraja. Izgleda da joj je jezik taktika da izvuče iz farmera sve najgore; to čini smišljeno i to se pokazalo kao taktika na duže staze. Jasna taktika.
Polako ali sigurno će privući glasove svih koji već zauzimaju distancu od grupnog šikaniranja jedne te iste osobe.
Vidim je u finalu.
kupačica

PostPostao/la dječak sa šibicama dana 07/05/2013 21:46

Ne znam, koliko sam ja Vesnu skuzio, dosta je licemjerna i dvolicna osoba, plus nema bas realne poglede. Dok ona trubi u intervjuu kako se ona i Zlorica super slazu, Zlorica minutu kasnije u intervjuu kaze "nekad je trpim (Vesnu) ali kad mi prekipi stavim je na pravo mjesto, dosadna je".

Zlorica je igrac, okuplja klan, ali tanka brojnost. Samo Savka (pravo Saskino ime), Vesna i sad ova Bejbi Dora koja je izjavila da simpatizira Savku. Jovana je dobra sa Savkom pa i ona je ko neki pridruzeni klan.

Ovamo su mladi, nisu klan, vise se razumiju. Maloprije je Goca izvela Memu vani i objasnila mu da je njega stavila samo zato sto njega svi vole, pa se nada da ce Vesna dobiti stapice, a ne sto je on to trazio od nje. Memo dodao "ma vraticu se ja". E sad, juce kaze on bi kuci, sad vraticu se ja... Memo, dogovori se sam sa sobom.

Shaban, Ljuba, Tarot, Ekrem, Danijel, Ficko, Aki, Goca x2, mislim da su to sigurni stapici za Vesnu, za Duleta i Radojku ne znam ali vjerujem da ce bar jedno dati stapic Vesni, Stanija i Filip ako igraju za klan onda ce dati Vesni, ali nisam siguran jesu li zaboravili Memi onu opasku sa pocetka... u medjuvremenu su postali raja sa Memom, vidjecemo... Ekremu nista ne vjerujem, prefrigani seljak, lako moze dati stapic Memi... Miki Mecava je suvise poltron, ni za njega nisam siguran. On ce prije dati Memi, nego Vesni, samo da joj se ne zamjeri :-) takav covjek, iako je jaran sa Memom. Miki je Dragutin Topic Farme.

Zlorica, Savka, sto posto daju stapic Memi.

Za ove nove stare ne znam, Era moze i tamo i ovamo, isto kao i glumica. Nije fer sto i oni imaju pravo glasa, ali ajde.
dječak sa šibicama

PostPostao/la klavirdžija dana 07/05/2013 21:47

Jebo ovo, trebali bi onog drugog Sulejmana ubacit. :D
klavirdžija

PostPostao/la Nucleo1985 dana 07/05/2013 22:00

DObra analiza @djecak :thumbup:
!0-tak stapica za Irvasa, ostatak ide Memi. Usprotnom prestajem da gledam :D

Edit. Ja mislim da je ovo Memis namjerno trazio, da vidi na koga moze da racuna. Intelektualac je to :-D
Zadnja izmjena: Nucleo1985; 07/05/2013 22:02; ukupno mijenjano 1 put/a.
Nucleo1985

PostPostao/la Artest dana 07/05/2013 22:00

dječak sa šibicama je napisao/la:Mislim da ce Memo dobiti manje stapica, u startu ima podrsku Sha, Ljuba, Goca ona moze dva stapica dodijeliti, Tarot, vjerovatno Ekrem mada njemu nikad ne znas, Danijel vjerujem, Jovana se nece opet zamjeriti Vesni, Ficko sto posto daje Vesni, Miki valjda nece Memi, Era ne znam, Goca ne znam, Bejbi Dora mislim da je na strani zenskog klana, pazite kako Zorica gleda Memu i Gocu, zna da je ovo igra da se izbaci Vesna.

Ako je zelio u Arenu, Memo je trebao odspavat preko dana i dobit direktnu dominaciju. Onda nastrebat gradivo, biti brz i dobit u duelu Vesnu i onog ko imao najmanje glasova publike. S nadom da ce i taj kandidat kojeg je nominovala publika imati bolji procenat od Irvasa.

Ovako, nece postici nista.
Artest

PostPostao/la _nevermind_ dana 07/05/2013 22:02

hodža je napisao/la:
_nevermind_ je napisao/la:
Ovo bi kao trebao biti ples, a ovaj drugi kao pjeva :lol: :lol: :thumbup:

oni su ti glavni 8-)

ja ti preporučujem par dana da pratiš intenzivno da bi mogla skontat ko, šta, koga, gdje i to...teško ti to možemo prepričati ovdje :D

al ako budeš redovna ko na VB ubrzo ćeš biti ta koja će svaku noć :metla: temu :D

Vidi, ja cu dati sve od sebe, pa cemo vidjeti :D :D

Danijelu svaka cast :thumbup:
Evo ga gledam, sjedi pored Ekrema, obojica u istim trenerkama, u desnoj ruci solja s mlijekom u lijevoj po komad hljeba :lol: :lol:
_nevermind_

PostPostao/la obmana dana 07/05/2013 22:08

Memo kada je bio vani sa gocom kaze nesto da ce se vratiti :?
Znaci memi se i neide vani,ne jos.
A to sto ga slabo ima po danu,kriva je produkcija.
Bas danas gledam,gdje god dodje,kamere idu na eru i mlitavu gocu.
A i kada je u kadru,vecinom je tuuuuuuuuuuuuuu,tuuu tuuuuuuuuuu :D
Nevjerujem da je memo toliko vulgaran,guse ga,haman dodik lobira da se cok izbaci :D
obmana

PostPostao/la obmana dana 07/05/2013 22:10

Artest je napisao/la:
dječak sa šibicama je napisao/la:Mislim da ce Memo dobiti manje stapica, u startu ima podrsku Sha, Ljuba, Goca ona moze dva stapica dodijeliti, Tarot, vjerovatno Ekrem mada njemu nikad ne znas, Danijel vjerujem, Jovana se nece opet zamjeriti Vesni, Ficko sto posto daje Vesni, Miki valjda nece Memi, Era ne znam, Goca ne znam, Bejbi Dora mislim da je na strani zenskog klana, pazite kako Zorica gleda Memu i Gocu, zna da je ovo igra da se izbaci Vesna.

Ako je zelio u Arenu, Memo je trebao odspavat preko dana i dobit direktnu dominaciju. Onda nastrebat gradivo, biti brz i dobit u duelu Vesnu i onog ko imao najmanje glasova publike. S nadom da ce i taj kandidat kojeg je nominovala publika imati bolji procenat od Irvasa.

Bravo :thumbup:
obmana

PostPostao/la dječak sa šibicama dana 07/05/2013 22:11

Artest je napisao/la:

Nije bas... Irvas ce sada imati sve vecu podrsku publike, jer polako postaje zrtva, Bojanic sindrom.

Nije bas dobro sa njom ici u arenu, posebno jer je i streberka. Ako vec ide u Arenu, bolje da ide sa nekim drugim, koga publika izglasa.

Sto prije, jos uvijek ima ovih dosadnih, kasnije ce biti gadno, kad ostanu samo ovi koje publika voli.

Ali mislim da on nece dobiti vise stapica od nje, bar nebi trebao... jasna je podjela na farmi, mladi vs stari + Eki, Dule i Radojka, oni su vise sa mladima.

Ja sam mislio da je igra da Vesnu izbace u Arenu, a dalje sta ce biti, to je do publike.

@obmana, tuuuuu tuuuu ne ide samo za vulgarnosti, sta god pricas a da nije za farmu, cenzurisu... recimo ako krene prica o tome ko koristi kakav sampon, ide tuuuu jer je to direktna reklama. Memi su cak jednom prilikom majicu polijepili selotejpom, da se ne vidi brend, ime proizvodjaca.

Ili ako krene prica o Velikom bratu, odmah ide tuuuuuu. Ne smiju se neke stvari spominjati, logicno. direktan prijenos ide sa 3 minute odgode, taman toliko da ovi na brzaka cenzurisu sta nije za publiku.
dječak sa šibicama

PostPostao/la Nucleo1985 dana 07/05/2013 22:15

Kaze Eki kralj, ovi stari ako hoce nek spavaju, oni ranije i ustaju, a MI mladi volimo da odspavamo duze zato mozemo i sjedit' :lol: :lol: :lol:
Nucleo1985

PostPostao/la Iker C dana 07/05/2013 22:15

Ne može Memo sa Vesnom u arenu već će jedno od njih u arenu. :run:
Iker C

PostPostao/la obmana dana 07/05/2013 22:18

dječak sa šibicama je napisao/la:
Artest je napisao/la:

Nije bas... Irvas ce sada imati sve vecu podrsku publike, jer polako postaje zrtva, Bojanic sindrom.

Nije bas dobro sa njom ici u arenu, posebno jer je i streberka. Ako vec ide u Arenu, bolje da ide sa nekim drugim, koga publika izglasa.

Sto prije, jos uvijek ima ovih dosadnih, kasnije ce biti gadno, kad ostanu samo ovi koje publika voli.

Ali mislim da on nece dobiti vise stapica od nje, bar nebi trebao... jasna je podjela na farmi, mladi vs stari + Eki, Dule i Radojka, oni su vise sa mladima.

Ja sam mislio da je igra da Vesnu izbace u Arenu, a dalje sta ce biti, to je do publike.

@obmana, tuuuuu tuuuu ne ide samo za vulgarnosti, sta god pricas a da nije za farmu, cenzurisu... recimo ako krene prica o tome ko koristi kakav sampon, ide tuuuu jer je to direktna reklama. Memi su cak jednom prilikom majicu polijepili selotejpom, da se ne vidi brend, ime proizvodjaca.

Ili ako krene prica o Velikom bratu, odmah ide tuuuuuu. Ne smiju se neke stvari spominjati, logicno. direktan prijenos ide sa 3 minute odgode, taman toliko da ovi na brzaka cenzurisu sta nije za publiku.

Irvas to neSvjesno radi...to da glumi Bojanica.
Zena je takva,barem ima muda za razliku od Bojanica.
obmana

PostPostao/la dječak sa šibicama dana 07/05/2013 22:19

Iker C je napisao/la:Ne može Memo sa Vesnom u arenu već će jedno od njih u arenu. :run:

Pa znamo, nego Artestova ideja je da je mozda trebao izigrati direktnu nominaciju pa da sa njom ide u Arenu.

Oni se zele rijesiti Vesne, niko je ne voli, ali nesto sumnjam. Najvise sto mogu uraditi je da je izbace stapicima u Arenu, sve drugo je na publici.
Ona ce imati sve vise simpatija, igra ulogu zrtve. Na taj nacin je Bojanic pobijedio prosli put.
dječak sa šibicama

PostPostao/la obmana dana 07/05/2013 22:39

Hajde malo da ih analiziramo :D
Pocet cu od Ere :-)
-Cheto u jagnjecoj kozi.
Zorica-majka od Maje Nikolic.
Sashka-dronfulja bas kako je shaban rekao za nju.
Ljuba-dobar,los zao.
Sha-komarac sa tetovazama :shock:
Goca BOGinovska-zasluzuje finale.
Dule-seljak.
Radojka-jos veci.
Goca glumica-obraz k`o guzica.
Danijal-titov pionir.
Stanija-Filip......sapunica,spanska serija,vidjeno hiljafu puta :lol: najdosadniji tipovi na rancu.
Bebi-bila gor sada je dol,zao mi je...primjer kakva ce biti vendi za desetak Godina.
Miki-idiot.
Ekrem-decko zaostao u razvoju.
MEMO-primjer da je bilo suzivota prije,a moze i posle rata..zato palac gore :thumbup:
Fico mali-inteligentan i dobar malac.
Haki-balavac.
Jovana-sve ce dati da ostane do kraja :D

Ruza-krava :D
Oki-magarc :D

Ja seljak sto pratim desavanja :D
obmana

PostPostao/la suspect_zero dana 07/05/2013 22:41

obmana je napisao/la:Hajde malo da ih analiziramo :D
Pocet cu od Ere :-)
-Cheto u jagnjecoj kozi.
Zorica-majka od Maje Nikolic.
Sashka-dronfulja bas kako je shaban rekao za nju.
Ljuba-dobar,los zao.
Sha-komarac sa tetovazama :shock:
Goca BOGinovska-zasluzuje finale.
Dule-seljak.
Radojka-jos veci.
Goca glumica-obraz k`o guzica.
Danijal-titov pionir.
Stanija-Filip......sapunica,spanska serija,vidjeno hiljafu puta :lol: najdosadniji tipovi na rancu.
Bebi-bila gor sada je dol,zao mi je...primjer kakva ce biti vendi za desetak Godina.
Miki-idiot.
Ekrem-decko zaostao u razvoju.
MEMO-primjer da je bilo suzivota prije,a moze i posle rata..zato palac gore :thumbup:
Fico mali-inteligentan i dobar malac.
Haki-balavac.
Jovana-sve ce dati da ostane do kraja :D

Ruza-krava :D
Oki-magarc :D

Ja seljak sto pratim desavanja
:D

:lol: :lol:
suspect_zero

PostPostao/la obmana dana 07/05/2013 22:46

Zaboravih Tarota :-)
Njega treba u malo duzem izlaganju :D
Nehljebar,mada bi volio da pobijedi.
Ima onaj cok da pije i jede dok se ne ukaki.
Zao mi ga sto sramoti obitelj,ali sigurno ga nuzda natjerala.
Frajer hoda u jednom havaji shorcu mjesec dana,pa vi prosudite sta je :sad:
Neimastinja cuda pravi.
obmana

PostPostao/la Sabirni centar dana 07/05/2013 22:59

Nema govora o sličnosti Vesne i Bojanića..lošmija niko živ ne može kopirati niti nadmašiti u glumljenju žrtve..svi oni koji su pratili farmu 2, koja je ubjedljivo ispred svih dosad, zna o čemu pričam..Miloš je imao Sašu Popovića koji je u emisiji "narod pita" prvi počeo sa kampanjom da je Miloš ugrožen od strane ostalih farmera, zatim na samoj farmi imao je podršku i povjerenje od Mine Kostić i grand balerine Dragane za razliku od Vesne koju niko ne voli :wink:

znači, svaki put oplačem na 1.58
Sabirni centar

PrethodnaSljedeća

Natrag na Elektronski i štampani mediji

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.