ELDIN HUSEINBEGOVIC

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderatori/ce: Chmoljo, Bobi

Re: ELDIN HUSEINBEGOVIC

PostPostao/la Walther dana 28/08/2013 14:36

elma89_ je napisao/la:Bas gadna tema,ne mogu da vjerujem koliko ljudi imaju hrabrosti da se bave tudjim zivotima :( Ako nemate obraza,a onda se plasite BOGA...

Ne znate vi kako je Eldin zivio,ko bi od vas 11 godina kupao,hranio,gledao zenu? nisu imali djece,tek je ozenio.Kazem ne zelim ni najgorem dusmaninu!

Nije njemu neko zavirio u spavacu vec je on taj svoj zivot servirao ljudima kao socialu (na koju su mnogi pali). To sto je on o nekome "brinuo" nije opravdanje jer je to dio onog "u dobru i zlu". Kad procitam opravdanja "u Islamu on to moze, hanuma aminovala, bla bla" shvatim kako smo pogan narod. Uzas.
Walther

PostPostao/la lavorpunvode dana 28/08/2013 14:37

Walther je napisao/la:Nije njemu neko zavirio u spavacu vec je on taj svoj zivot servirao ljudima kao socialu (na koju su mnogi pali). To sto je on o nekome "brinuo" nije opravdanje jer je to dio onog "u dobru i zlu". Kad procitam opravdanja "u Islamu on to moze, hanuma aminovala, bla bla" shvatim kako smo pogan narod. Uzas.

:thumbup:
lavorpunvode

PostPostao/la MedenoSrce dana 28/08/2013 14:38

elma89_ je napisao/la:
ljudi nego kako mu se hanuma zove sezen ili suzana :-)

Suzana,ali je promjenila ime u Sezen

jos anamo ona :cry: :D sad kad pocnu "internacionalna" imena davati Mia, Tea, Lea, Ena, Ema :mrgreen:

ma ja ljudi moji ne znam ni sta taj covjek pjeva al' znam da mu je zena bolesna

radio je on prije koju godinu nekakvu promociju za belissimu i kazu promociju ce raditi eldin h.

pitam ja ko je taj, kazu onaj sto mu je zena bolesna enaf sed
MedenoSrce

PostPostao/la lua dana 28/08/2013 14:40

Bambi_na_kofeinu je napisao/la:
elma89_ je napisao/la:Bas gadna tema,ne mogu da vjerujem koliko ljudi imaju hrabrosti da se bave tudjim zivotima :( Ako nemate obraza,a onda se plasite BOGA...

Ne znate vi kako je Eldin zivio,ko bi od vas 11 godina kupao,hranio,gledao zenu? nisu imali djece,tek je ozenio.Kazem ne zelim ni najgorem dusmaninu!

Elma, nadam se da ti je to 89 u nicku godište i da si još mlada.

Ne znam kakvim ljudima ste vi okruženi, ja živim među ljudima koji se o bolesnoj životinji brinu godinama, o svekru, svekrvi, a nekamo li bračnom drugu.
Ne daj Bože iskušenja nikom, ali na patnji i bolesti bračnog druga se ne gradi karijera.
To nije tema za popodnevni bajramski program, da dokone domaćice uzdiši jer im svakako nema omiljene serije.
Dženaza mlade žene koja je preselila nakon dugo godina bolovanja nije mjesto gdje se pozira fotografima, novinarima.
Nakon smrti komšije se nekada napravi skromno svadbeno veselje, jer nije primjereno, gleda se da se ne povrijede nečiji osjećaji.
O čemu vi pričate? :cry:

:thumbup: svaka ti čast.
lua

PostPostao/la azurna_obala dana 28/08/2013 14:43

Jedna hinja obična...eto, on se o njoj brinuo, neka je, to mu je bila bračna obaveza, ali nakon smrti žene izjaviti da mu je to najljepši ramazan i još nešto, ne mogu se sjetiti...ne kontam, kakav si ti to čovjek na kraju krajeva? :roll:

Uredu je nastaviti živjeti i treba...ali tako brzo, uz sve ove bliceve i javno eksponiranje...
Samo mi je žao roditelja i porodice te njegove rahmetli žene...

a ovi koji ga brane, opravdavaju itd...on je sam sebi sve ovo servirao i zakuhao, sad neka se stidi sam sebe, svojih riječi i djela.
azurna_obala

PostPostao/la dust in the wind dana 28/08/2013 14:44

azurna_obala je napisao/la:Jedna hinja obična...eto, on se o njoj brinuo, neka je, to mu je bila bračna obaveza, ali nakon smrti žene izjaviti da mu je to najljepši ramazan i još nešto, ne mogu se sjetiti...ne kontam, kakav si ti to čovjek na kraju krajeva? :roll:

Uredu je nastaviti živjeti i treba...ali tako brzo, uz sve ove bliceve i javno eksponiranje...
Samo mi je žao roditelja i porodice te njegove rahmetli žene...

a ovi koji ga brane, opravdavaju itd...on je sam sebi sve ovo servirao i zakuhao, sad neka se stidi sam sebe, svojih riječi i djela.

svaka ti je zlata vrijedna :bih:
dust in the wind

PostPostao/la Havatar dana 28/08/2013 14:44

:thumbup:
Havatar

PostPostao/la Chmoljo dana 28/08/2013 14:46

eluna je napisao/la:ne petljajte se čovjeku u život - šta znate, možda mu je rahmetli supruga tako u amanet ostavila, pa možda i aminovala novu suprugu ...... šta vas briga i ko ste uopšte vi forumski miševi da njemu (ili bilo kome drugom) govorite kako da živi i da mu krojite kapu???? nit ga hranite nit ga oblačite

čovjek super pjeva, ljudina je po mom mišljenju, jer osim što je ostao uz bolesnu ženu, istoj je posvetio i sebe i svoje emocije i svoja djela .................. neki imaju i damu u društvu, i domaćicu u kući i majku svojoj djeci i **rvu u krevetu a nikada se i ne potrude da takvoj ženi pruže 10% onoga što je on pružio ženi na samrtnoj postelji

temu ću da upratim zbog njegovih pjesama, a ostalo - na obraz onima koji su pisali

ti miševi su javnost u koju je Eldin svojevoljno izašao. kada je izašao, onda uz to ide i negativna kritika. javnost nije mahala da joj možete lijepiti takve etikete.

mogao je biti u javnosti bez iznošenja privatnog života. da je ostao Eldin Huseinbegović pjevač, interes za njegov privatluk bi bio neznatan.

međutim, on je Eldin Huseinbegović, pjevač, muž smrtno bolesne supruge koji joj se posvetio.

kada je supruga umrla i javnost je bila tužna.

kada je Eldin našao priležnicu, ta javnost se osjeća prevarenom. s pravom.

ili da skratim svu priču, i oprostite mi što ću biti bezobrazan, ali ne možeš se ***ati, a da ti ne uđe.
Chmoljo
Forum administrator

PostPostao/la Havatar dana 28/08/2013 14:50

Chmoljo je napisao/la:
eluna je napisao/la:ne petljajte se čovjeku u život - šta znate, možda mu je rahmetli supruga tako u amanet ostavila, pa možda i aminovala novu suprugu ...... šta vas briga i ko ste uopšte vi forumski miševi da njemu (ili bilo kome drugom) govorite kako da živi i da mu krojite kapu???? nit ga hranite nit ga oblačite

čovjek super pjeva, ljudina je po mom mišljenju, jer osim što je ostao uz bolesnu ženu, istoj je posvetio i sebe i svoje emocije i svoja djela .................. neki imaju i damu u društvu, i domaćicu u kući i majku svojoj djeci i **rvu u krevetu a nikada se i ne potrude da takvoj ženi pruže 10% onoga što je on pružio ženi na samrtnoj postelji

temu ću da upratim zbog njegovih pjesama, a ostalo - na obraz onima koji su pisali

ti miševi su javnost u koju je Eldin svojevoljno izašao. kada je izašao, onda uz to ide i negativna kritika. javnost nije mahala da joj možete lijepiti takve etikete.

mogao je biti u javnosti bez iznošenja privatnog života. da je ostao Eldin Huseinbegović pjevač, interes za njegov privatluk bi bio neznatan.

međutim, on je Eldin Huseinbegović, pjevač, muž smrtno bolesne supruge koji joj se posvetio.

ili da skratim svu priču, i oprostite mi što ću biti bezobrazan, ali ne možeš se ***ati, a da ti ne uđe.

Znaci licemjer je zbog toga sto se nije pretvarao i cekao da prodje vrijeme da narod nesto ne bih rekao nego se odmah ozenio :? I o njegovoj bolesnoj zeni se pisalo zadnjih nekoliko mjeseci njenog zivota a ja znam za njega kao pjevaca bar 4-5 godina.
Havatar

PostPostao/la Revolucionar ★ dana 28/08/2013 14:52

Nije stvar uopste sto se on ozenio, nego je gnusno to kako je ustvari kapitalizirao bolest i stvorio famu, i profitirao na bolesti svoje prosle zene. Svaka cast na ljubavi i paznji koju je iskazivao, ali je budala svako ko odobrava to sto je ta rahmetli zena toliko puta spomenuta i uzeta u usta, da bi se na kraju frajer ozenio, ne cekajuci ni da prodje jedna godina od preseljenja na Ahiret . Imao sam veliki respect za njega, ali sad je jedna obicna mrlja, izbljuvak ..
Revolucionar ★

PostPostao/la ultima_palabra dana 28/08/2013 14:52

Chmoljo je napisao/la:

To je to.

Meni je ova tema zanimljiva ne zbog tog kvazi-pjevača, nego zato što vidim da je ogroman broj ljudi totalno pogubio osnovni kompas za dobro i loše, za pristojno i odvratno. Doduše, ne mogu reći da sam iznenađen.
ultima_palabra

PostPostao/la MedenoSrce dana 28/08/2013 14:53

Havatar je napisao/la:Znaci licemjer je zbog toga sto se nije pretvarao i cekao da prodje vrijeme da narod nesto ne bih rekao nego se odmah ozenio :? I o njegovoj bolesnoj zeni se pisalo zadnjih nekoliko mjeseci njenog zivota a ja znam za njega kao pjevaca bar 4-5 godina.

kad se zbog javnosti mogao pretvarati 7 godina mogao je jos bar godinu

za njega kao pjevaca ni danas ne znam
MedenoSrce

PostPostao/la Bambi_na_kofeinu dana 28/08/2013 14:55

Havatar je napisao/la:
Znaci licemjer je zbog toga sto se nije pretvarao i cekao da prodje vrijeme da narod nesto ne bih rekao nego se odmah ozenio :? I o njegovoj bolesnoj zeni se pisalo zadnjih nekoliko mjeseci njenog zivota a ja znam za njega kao pjevaca bar 4-5 godina.

Nije tačno, o njemu se od početka zna, godinama, kao o mužu bolesne žene, kakvih zadnjih mjeseci.

I niko nije ništa napisao o ženidbi, već o cirkusu koji je propratio tu ženidbu.
Nadam se da će im naslovnice magazina u kojima su izašli visiti na zidu spavaće sobe.
Bambi_na_kofeinu

PostPostao/la lavorpunvode dana 28/08/2013 14:55

Havatar je napisao/la:Znaci licemjer je zbog toga sto se nije pretvarao i cekao da prodje vrijeme da narod nesto ne bih rekao nego se odmah ozenio :? I o njegovoj bolesnoj zeni se pisalo zadnjih nekoliko mjeseci njenog zivota a ja znam za njega kao pjevaca bar 4-5 godina.

ne, licemjer je upravo zato sto se pretvarao.
i ne, ja sam prvo cula za "jednog pjevaca koji ima bolesnu zenu", pa onda za eldina huseinbegovica i njegov umilni glas i pjesme posvecene njegovoj bolesnoj zeni.
lavorpunvode

PostPostao/la Walther dana 28/08/2013 14:56

Licemjer je on u svakom slucaju jer je vodao ovu pored cure na smrtnoj postelji a servirao pricu o ljubavi. Ovako je jos samo pokazao da nema obraza.

O njegovoj zeni se pisalo godinama, neke njene objavljene slike su stare i po desetak godina. Njegov prvi i jedini CD je kao "njen". Vecina je taj CD kupila zbog.... nje. Vecina ce ga vjerovatno i baciti..... zbog nje.
Walther

PostPostao/la elma89_ dana 28/08/2013 14:58

Koliko znam on nije sve pjesme posvecivao supruzi vec taj jedan album
Zadnja izmjena: elma89_; 28/08/2013 15:03; ukupno mijenjano 1 put/a.
elma89_

PostPostao/la tendzera dana 28/08/2013 14:58

:novine:
tendzera

PostPostao/la Chmoljo dana 28/08/2013 14:59

boli mene briga šta je Eldin Huseinbegović :D nego ja fino kažem kako to izgleda. hoćeš simpatije javnosti? e pa budi spreman i na linč ako uradiš nešto što iskače iz moralnih uzusa te javnosti.

ne možeš se predstavljati kao svetac, a poslije uraditi nešto što radi "prosti puk".

javnost i loše kritike na zapadu ljude iz javnog života otjeraju u rehabilitacione centre. to je nešto što javno djelovanje povlači sa sobom. i licemjerno je javnost osuđivati zbog toga. sam pao, sam se ubio.
Chmoljo
Forum administrator

PostPostao/la lua dana 28/08/2013 15:00

Licemjer je jer je nagepao love od bolesti žene i jer iznosi svoj privatni život na attention whore-ski način u javnost. Šta bi bilo da je žena ovo uradila? Ili bilo koja druga estradna ličnost koja nije "u vjeri"?
lua

PostPostao/la elma89_ dana 28/08/2013 15:01

Ma joj :D da je njemu stalo do toga sta ce javnost reci nebi se ozenio odmah,znao je on da ce biti mnogo uvrijedjenih
elma89_

PostPostao/la MedenoSrce dana 28/08/2013 15:04

elma89_ je napisao/la:Koliko znam on nije sve pjesme posvecivao supruzi vec taj jedan album koji je dio zarade dao za udruzenje oboljelih od multiple skleroze.

Njegova zena je imala najtezi oblik MS-a,i od toga je oboljela 6 mjeseci nakon vjencanja,i odmah je krenulo nizbrdo :( .Ne zelim nikome.

ima ona roditelje kojima ne bi sigurno bilo mrsko da se brinu o njoj, nego su jos i oni morali da slusaju kako se on pati i propade mu 7g zivota

ma da vas vidim kada bi vam sutra 3mjeseca nakon smrti djeteta zet/snaha napravio veliku svadbu, a iz usta nije vadio kako se brine za vase bolesno dijete - nije ta njegova zena repa bez korjena

beskicmenjak

sve ga po glavi udarati treba da se nista ne vidi, a tikovi i treptanje da ostanu

iiii jos nesto od ljudi koji se javno deklarisu da su u "vjeri" ja uvijek vise ocekujem ali mi uvijek dokazu da su gori od nevjernika
MedenoSrce

PostPostao/la tendzera dana 28/08/2013 15:06

Polako ali sigurno idemo ka dvoboju izmedju vjernika i nevjernika. :novine:
tendzera

PostPostao/la Ujedam dana 28/08/2013 15:09

Meni je odvratan, pogotovo jer je hodao sa ovom trenutnom dok je bio u braku sa rahmetli mu ženom. Fuj. :twisted:

Nek mu je sa srećom.. Ali svoju popularnost nije trebao graditi plasirajuci u medijima bolest svoje žene i "navodnu" tugu za njom. Ovo što je uradio je sve suprotno od toga!
Ujedam

PostPostao/la Walther dana 28/08/2013 15:09

Pregled zadnjih slika sa njegovog FB profila......

slika
Walther

PostPostao/la plain vanilla dana 28/08/2013 15:10

tendzera je napisao/la:Polako ali sigurno idemo ka dvoboju izmedju vjernika i nevjernika. :novine:

:meza:
plain vanilla

Lokacija: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

PrethodnaSljedeća

Natrag na Muzika

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.