Biramo TV. kokosku!!!

Dio foruma koji se ne cenzuriše.

PostPostao/la Vasa Kisa dana 26/01/2007 17:08

jes jes, u Drazhenke par puta, u Liquid, Daleku Obalu...vodala je onog morzha na nekoliko mjesta po dagra, nego okle znash za Iguanu, jel se to prochula i do metropole...joj samo da znash kakav je debeli gad jednom otisho otamo.....qq qq...doshao u kolijevku lozhe i ciganluka da prosipa svoje glupe galamdjijske "provale"...qq qq, kakvo kazhnjavanje....
Vasa Kisa

PostPostao/la amrino dana 26/01/2007 17:14

Vasa Kisa je napisao/la:jes jes, u Drazhenke par puta, u Liquid, Daleku Obalu...vodala je onog morzha na nekoliko mjesta po dagra, nego okle znash za Iguanu, jel se to prochula i do metropole...joj samo da znash kakav je debeli gad jednom otisho otamo.....qq qq...doshao u kolijevku lozhe i ciganluka da prosipa svoje glupe galamdjijske "provale"...qq qq, kakvo kazhnjavanje....

Ma nije bitno gdje je taj morz dok hoda sipa oko sebe papanluk, ciganluk i primitivizam---ja pjan ja trijezan ja nasmrkan (mada su trenuci kad nije pod dejstvom necega- vrlo rijetki)
U Iguani sam bila par puta- pa nije Mostar preko svijeta :D
Ima tamo i Sarajlija, sto su otisli trbuhom za kruhom... :D
amrino

PostPostao/la Kwaheri dana 26/01/2007 17:20

jos bi se ovo dvoje mogli i skontat...mislim da se znaju.. :D :oops:

nista dobro na sax-u ko trac :oops:

samo nastavite...fakat je dosadno :D

:oops: 8-) :D
Kwaheri

PostPostao/la Vasa Kisa dana 26/01/2007 17:26

vjeruj svashta, evo preshli smo na pp :D , a ako ti je do ciganluka, eno ti dole onog asutralskog interpolarnog agenta :D ...ne more bolje, choek pati od teshkog oblika shizofrenije i neki mu terapeut preporučio sax forum...qq qq

odasd je ovo pay per wiew topic...slobodno je samo za dva brata, neelixa i svemirskog... ;)
Vasa Kisa

PostPostao/la Kwaheri dana 26/01/2007 17:32

Vasa Kisa je napisao/la:vjeruj svashta, evo preshli smo na pp :D , a ako ti je do ciganluka, eno ti dole onog asutralskog interpolarnog agenta :D ...ne more bolje, choek pati od teshkog oblika shizofrenije i neki mu terapeut preporučio sax forum...qq qq

odasd je ovo pay per wiew topic...slobodno je samo za dva brata, neelixa i svemirskog... ;)

pay per view :shock: :-?

agent... pa ne mogu sad bash smijati se bolesniku :roll: c c c

:D :oops:

a ovdje je razvoj situacije obecavao :oops:
Kwaheri

PostPostao/la Vasa Kisa dana 26/01/2007 17:46

informacija iz prve ruke...ovdje se mozhe razvit samo kakva dobra jufka za fine krompirache, a ne situacija :D ...

a ja i amrino smo bash skontali da smo pravo dobri :-D

pa ja...

a zena bi ciganluchila....eno australca pa opleti... :D
Vasa Kisa

PostPostao/la Svemirski_Jebach dana 26/01/2007 20:18

pusti ih bolan, ne daj da te odvedu od nashe teme. ;)

nego, kad spominjes morza jel mislis na macu ili nekog drugog? nisam skont'o sorry...

Nego jel se to ona sa macom petljala? Ili petlja?

pay per view...to je to.

idemo dalje drug. ;)
Svemirski_Jebach

PostPostao/la Celicna_saka dana 26/01/2007 22:36

Geneza od Vase Kisa do Vase Ladackog, amrino ga otupila skroz.
Celicna_saka

PostPostao/la Vasa Kisa dana 26/01/2007 22:40

Celicna_saka je napisao/la:Geneza od Vase Kisa do Vase Ladackog, amrino ga otupila skroz.

:D :D :D

nelosh fol za sarajliju :D , ali ni blizu istine, radilo se samo o pogreshnoj procjeni amrino ;), a amrino i ja...popili i radobolju i miljacku zajedno :lol: ...mada je bilo Ladachki faze, ali dosta...vrachaj pare zepachka misice :x :D
Vasa Kisa

PostPostao/la Neelix dana 26/01/2007 23:16

ho-ce-mo sli-ke ho-ce-mo sli-ke :D :D
Neelix

PostPostao/la amrino dana 29/01/2007 22:02

:D
amrino

PostPostao/la Svemirski_Jebach dana 29/01/2007 22:23

ima li kakvih novosti jarane?
Svemirski_Jebach

PostPostao/la Vasa Kisa dana 30/01/2007 02:31

time iz ticking away...rokovi se blizhe kraju, a provjereno je da mlada ovo chita...pa ili chu se ja domoch rapa ili che njeno ime i prezime u top 10 na google...neka bira...
Vasa Kisa

PostPostao/la SaraLe dana 30/01/2007 03:12

Vasa Kisa je napisao/la:time iz ticking away...rokovi se blizhe kraju, a provjereno je da mlada ovo chita...pa ili chu se ja domoch rapa ili che njeno ime i prezime u top 10 na google...neka bira...

Jadno i zalosno :-?
SaraLe

PostPostao/la Vasa Kisa dana 30/01/2007 03:28

SaraLe je napisao/la:
Vasa Kisa je napisao/la:time iz ticking away...rokovi se blizhe kraju, a provjereno je da mlada ovo chita...pa ili chu se ja domoch rapa ili che njeno ime i prezime u top 10 na google...neka bira...

onog neelixa i svemirskog nikad nema kad mi trebaju da ovakvim putovima i putovkama objasne folushku, pogotovo ovim s ovakvim elokventnim komentarima ko da je iz predgrađa Pirota(čuj predgrađe)...ajde Sara Le, sad che Divlji Bill Hickok da se vrati iz pljachke, trebache mu oprat noge i malo surovog seksa...idi dole ima ti tema o najdražoj pozi pa nauchi kakvu, znash s tim nickom sa divljeg zapada ne piše ti se nimalo dobro ovdje na ovoj temi...

*putovka - treba li prevod? treba - ljankase, dođoška....
Vasa Kisa

PostPostao/la SaraLe dana 30/01/2007 03:34

Vasa Kisa je napisao/la:
SaraLe je napisao/la:

onog neelixa i svemirskog nikad nema kad mi trebaju da ovakvim putovima i putovkama objasne folushku, pogotovo ovim s ovakvim elokventnim komentarima ko da je iz predgrađa Pirota(čuj predgrađe)...ajde Sara Le, sad che Divlji Bill Hickok da se vrati iz pljachke, trebache mu oprat noge i malo surovog seksa...idi dole ima ti tema o najdražoj pozi pa nauchi kakvu, znash s tim nickom sa divljeg zapada ne piše ti se nimalo dobro ovdje na ovoj temi...

*putovka - treba li prevod? treba - ljankase, dođoška....

Rekla bi ti svasta nesto, ali nije moj fol 8)
Vidim i da ne mozes preboliti, sto te djevojka "napucala" pa necu ja jos da ti "sipam so na ranu" :D
Jadno je, sto tako pricas o nekoj djevojci na forumu, ako ti vec duguje pare kako ti kazes, fino je nadjes i uzmes joj pare ili joj pokupis sve sto ima u stanu, jesi musko ili nisi :?
SaraLe

PostPostao/la Vasa Kisa dana 30/01/2007 03:41

shta che mi bona trosjed i grundig tv kad mi treba kesh emrđensi, josh da iznesem regal i shtednjak pa na buvljak,a?

slobodno raspali, ta vorum je, dao ga je đavo za toga, ta nije ni za što pametno...inache, mushko sam, rado bih ti pokazao i koliko, ali me zivot nauchio da se ne more glavom kroza zid, da nekada podle metode uspijevaju vishe nego kurchenje i ostale pizdarije...kad vech imam bombu u ruci bolje je da pukne u njenoj avliji gore, nego ovdje kod mene...chuj ne mogu je prebolit, qq qq, ne mogu rapa prezhalit, a ne ofajlu zepachku...a ja sam ti dusho moja, makijavelista veliki...
Vasa Kisa

PostPostao/la Shoshana dana 30/01/2007 03:57

Joj, izvinjavam se sto upadam u raspravu (ono neugodno mi pravo :oops: ), a jeko Irena? Mislim u zivotu? (Da je izradila Lisku - to sam vec skontala :D )
Shoshana

PostPostao/la SaraLe dana 30/01/2007 03:57

Vasa Kisa je napisao/la:shta che mi bona trosjed i grundig tv kad mi treba kesh emrđensi, josh da iznesem regal i shtednjak pa na buvljak,a?

slobodno raspali, ta vorum je, dao ga je đavo za toga, ta nije ni za što pametno...inache, mushko sam, rado bih ti pokazao i koliko, ali me zivot nauchio da se ne more glavom kroza zid, da nekada podle metode uspijevaju vishe nego kurchenje i ostale pizdarije...kad vech imam bombu u ruci bolje je da pukne u njenoj avliji gore, nego ovdje kod mene...chuj ne mogu je prebolit, qq qq, ne mogu rapa prezhalit, a ne ofajlu zepachku...a ja sam ti dusho moja, makijavelista veliki...

Pa ocito da si glumio curi "SPONZORA" pa sad cura nasla "jaceg sponzora"
Sta se sad zalis :-)
SaraLe

PostPostao/la Vasa Kisa dana 30/01/2007 04:03

Shoshana je napisao/la:Joj, izvinjavam se sto upadam u raspravu (ono neugodno mi pravo :oops: ), a jeko Irena? Mislim u zivotu? (Da je izradila Lisku - to sam vec skontala :D )

jes moja ti, jao levata :D

pala liska na fashu, ali srechom, Liska ko Liska, vazda u charapi ima onaj mali deringer pishtoljchich s dva metkova, pa ochekujem da che ipak u svemu tome moj kez biti zadnji :D , bash ovakav...znash kako kaže Mika "ja, samo ja, svaku tvoju tajnuuu znaaaam, mali ben negdje na tvom tijelu sakriven... "... moglo bi mladoj skochit na nos ko Suzani Manchich...al neka...a vidi mi Sare Le, opet me haka, hoche da se s rogatim bode :lol: ...

moja SaraLe, ne more se dvaput na istu minu stat... :lol:

vrati pare zhepchanko... :x
Vasa Kisa

PostPostao/la Shoshana dana 30/01/2007 04:09

Crni Vasa, ako ti je ta Irena upola takva kao sto pises - pozdravi se ti s tim parama :oops:
Shoshana

PostPostao/la Vasa Kisa dana 30/01/2007 04:24

Shoshana je napisao/la:Crni Vasa, ako ti je ta Irena upola takva kao sto pises - pozdravi se ti s tim parama :oops:

zato che mi SaraLe od dragog Bila Hickoka uzet dio plijena pa me izrefat :D , ako nishta more mi prvi zhirant bit :D

vrati pare ljankose :x
Vasa Kisa

PostPostao/la sicky dana 30/01/2007 10:16

Sarajevski Marlboro je napisao/la:
sicky je napisao/la:
Sarajevski Marlboro je napisao/la:Eh pa da napravimo zakljucak... konkurencija je bila zestoka, ali nabrojat cemo sve pomenute...

TV KOKOSKE?

1. Aida Mehic (veeliki broj glasova za ovu mahalusu, koju sto prije treba maknuti sa tv-a, truje svojim primitivizmom gradsku raju)
2. Tinka Milinovic (vristim da budem u centru paznje, ps. plakati su bljak)
3. Nadja sa Hayata (brbljiva i sisata mahalusa broj 2)
4. Marija Misic (ooo koja glupaca, no comment)
5. Arduana Kuric, Djena Ceremida, Sanela Trnka, Mirela Frankovic (hvala Bogu sto se vise ne pojavljuju na malim ekranima, i ne truju mi pamet)
6. Almira Huseinovic (kakva mi je pjesmaa, muz- RAK, ona snob- dovoljno je reci)
7. Cijeli OBN- pocev od idiotkinja manekenkica iz Adio pamti- mislim da se zovu Dejana, Merima frckava, Maja (fedja me guzi), Marijana Vasic, pa do Irene Barbaric- ja sam fol neki qu*ac od novinara haha, pa sve do Fedje pametnjakovica, Almira i Aksela
8. Nensi- Pink (vanzemaljac)
9. Ana Mirjana Racanovic (ohh kako sam lijepa i potpuno nespremna za svaku emisiju)
10. dodao bih jos Dejana mistera koji muca, i onu groznu zensku s njim- senida, sanida

Ima li iko sa TV-a da tebi valja :?

Druze, ja nisam sam sastavio ovaj spisak, vec sam samo sakupio sve navedene kokoske, kroz ovih 11 stranica. A o tome da ove djevojke i jesu zasluzile naziv kokosaka- apsolutno se slazem sa forumasima. Svaka ima svoje bisere, i ma koliko dobro izgledale, ma koliko god sminke trpale na svoja lica i nosile cool garderobu, to im nece pomoci da ne izazovu podsmijeh raje. Gradske raje, koje hvala Bogu itekako ima.

drugarica :-)
sicky

PostPostao/la Anterhated dana 30/01/2007 10:31

Anterhated

PostPostao/la photo dana 30/01/2007 11:03

Vasa Kisa je napisao/la:
Shoshana je napisao/la:Crni Vasa, ako ti je ta Irena upola takva kao sto pises - pozdravi se ti s tim parama :oops:

zato che mi SaraLe od dragog Bila Hickoka uzet dio plijena pa me izrefat :D , ako nishta more mi prvi zhirant bit :D

vrati pare ljankose :x

hajde vasa vise, toliko pises o ireni, a nista konkretno. daj mesa covjece.
photo

PrethodnaSljedeća

Natrag na Bez cenzure

Trenutno korisnika/ca: avetinja i 6 gostiju.