Akupunktura,gdje u Sarajevu???

Sve o zdravlju...

Moderator/ica: ladyblue18

Akupunktura,gdje u Sarajevu???

PostPostao/la u_prolazu dana 02/02/2012 19:35

Mislim da naslov govori sve,
bila bih zahvalna ako neko zna nekog ko se bavi akupunkturom da napise br. tel.adresu...iskustvo
u_prolazu

Re: Akupunktura,gdje u Sarajevu???

PostPostao/la Filter dana 02/02/2012 20:01

u_prolazu je napisao/la:Mislim da naslov govori sve,
bila bih zahvalna ako neko zna nekog ko se bavi akupunkturom da napise br. tel.adresu...iskustvo

http://www.fizikalna.prof.ba/
znam za njih, moje iskustvo sa akupunkturom... taraba :roll:

nazovi, pitaj ...
Filter

PostPostao/la u_prolazu dana 02/02/2012 21:02

hvala puno...i nazvat cu i provjeriti.
Ako ima jos neko sa nekim informacijama bujrum...ubi me migrena i moram pokusati i ovo :|
u_prolazu

PostPostao/la Filter dana 02/02/2012 21:04

u_prolazu je napisao/la:hvala puno...i nazvat cu i provjeriti.
Ako ima jos neko sa nekim informacijama bujrum...ubi me migrena i moram pokusati i ovo :|

si sigurna da je migrena?
Filter

PostPostao/la muha_sa dana 02/02/2012 21:05

u_prolazu je napisao/la:Mislim da naslov govori sve,

osmi kat se gledo :D Danijela :thumbup:
muha_sa

PostPostao/la marakes dana 03/02/2012 10:02

u_prolazu je napisao/la:hvala puno...i nazvat cu i provjeriti.

ja znam sta je odlicno za migrenu, provjereno...ali neki ljudi ili ne vjeruju u to, ili ih je strah, a u suštini bezbolan postupak...a to je hidžama....vecina nije cula za hidzamu, ali ima materijala na netu, pa vrijedi informisati se...mislim da cak ima tema na forumu.

sve najbolje!
marakes

PostPostao/la u_prolazu dana 03/02/2012 18:24

marakes je napisao/la:ja znam sta je odlicno za migrenu, provjereno...ali neki ljudi ili ne vjeruju u to, ili ih je strah, a u suštini bezbolan postupak...a to je hidžama....vecina nije cula za hidzamu, ali ima materijala na netu, pa vrijedi informisati se...mislim da cak ima tema na forumu.

sve najbolje!

upravo citah po netu i ne znam sta reci...ma pristala bih i na ovo samo da ne boli svaki mjesec ovako... :-)
ako ti nije problem da malo pojasnis ovo "provjereno" moze i pp kod koga se islo na ovaj zahvat, ma svaki detalj bi mi bio dobar...hvala u svakom slucaju.
u_prolazu

PostPostao/la marakes dana 03/02/2012 22:56

u_prolazu je napisao/la:
marakes je napisao/la:ja znam sta je odlicno za migrenu, provjereno...ali neki ljudi ili ne vjeruju u to, ili ih je strah, a u suštini bezbolan postupak...a to je hidžama....vecina nije cula za hidzamu, ali ima materijala na netu, pa vrijedi informisati se...mislim da cak ima tema na forumu.

sve najbolje!

upravo citah po netu i ne znam sta reci...ma pristala bih i na ovo samo da ne boli svaki mjesec ovako... :-)
ako ti nije problem da malo pojasnis ovo "provjereno" moze i pp kod koga se islo na ovaj zahvat, ma svaki detalj bi mi bio dobar...hvala u svakom slucaju.

Isla sam kod doktora Merima Omerhodzica, on je inace neurohirurg kod nas na klinici i jedini ljekar koji ima certifikat. Cijena je 80 KM. Svoju ordinaciju ima na Alipašinom polju u blizini Fahdove dzamije. Radi zajedno sa kcerkom koja inace ima migrenu. U razgovoru sa njom, rekla mi je kako joj hidzama pomaze. Preporucuje se raditi dva puta godisnje i to u proljece i jesen kada nam imunitet opada. Nakon toga, glava je mnogo bistrija, vid izoštren, a covjek se osjeca lagano, odmorno i jednostavno lijepo. Svakom bih preporucila, bilo da je zdrav ili bolestan, jer otklanja stres, sto nam je danas svima potrebno. Sam postupak ne boli, osim sto osjetite kao da vas neko grebe.....nakon nekih desetak dana, nema ni traga na tijelu da ste radili hidzamu.

Ima i drugih koji rade dosta jeftinije hidzamu, cak i za 20 KM, ali iskreno ja se ne bih usudila kod nekoga ko nije obucen i za koga ne znam sigurno da li svaki put koriste nove čašice i skalpere.
marakes

PostPostao/la Friesian dana 13/02/2012 17:15

to je pravo primamljivo.. a i blizu mi je iako nisam ni znao da to postoji kod nas..
nego sad da se vratim na temu.. gdje ima neki majstor za akupunkturu u Sa? treba mi za neke druge svrhe a ne za tretman :)
Friesian

PostPostao/la fancy girl dana 22/02/2012 03:41

Dr. Dijana Avdic na Bascarsiji , preko puta vijecnice
fancy girl

PostPostao/la Bluemore dana 26/02/2014 11:03

.
Bluemore

Natrag na Zdravlje

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.